Fryzura i przeszkadzające uszy.

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
Witam,

Mam problem, a mianowicie chodzi o moją fryzurę, być może też o część ciała, która mi w niej przeszkadza.
Tak więc jako, że kończę gimnazjum, a mam fryzurę podobną do :

http://2.bp.blogspot.com/-R9DFobPSS_U/T2CPRoYa5PI/AAAAAAAAAJA/Hf_fW1dRJww/s1600/justin-bieber.jpeg

tylko obojętność jest trochę większą. Do tego mam strasznie odstające uszy, tak strasznie to może przesada, ale jednak coś jest.
Włosy zapuściłem w 1 klasie, po czym nie obcinałem, bo się bałem. Zawsze to jakoś szło, ale odwidziało mi się.

Aktualnie za chciało mi się je obciąć. Z paru powodów, trzeba myć co dnia, układać.
Możliwe, że ona poprawiają mi wygląd, jestem "ładniejszy", ale jakoś przejadła mi się.
Pewnie jakbym obciął, byłbym brzydki, odstające uszy.. I pewnie stracił na reputacji, ale pewnie z parę miesięcy i odrosną.

I pytanie w tym, czy macie jakiś pomysł na fryzurę na takie uszy? Mam proste włosy, wiec chyba plus i minus.
Do tego, czy zrobilibyście to, czy nie? Lepiej mieć takie i być ładnym, czy jednak ściąć i czuć się lepiej, ale brzydziej.. ?

Pozdrawiam,
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Też kiedyś miałem dłuższe włosy i wydawało mi się,że jestem ,,za ładny''.Dlatego pewnego dnia ogoliłem łeb na łyso.Jak mnie mama zobaczyła to się przeraziła i powiedziała,że wyglądam jak bandyta.
Póżniej miałem fryzurę na amerykańca.Teraz mam delikatnego irokezika.:)

Z tymi uszami to możesz coś zrobić.Taka korekta kosztuje od 1000-4000 zł.;)
 
Do góry