Fryzura Ani Muchy

marylka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
hej !
chcialam zapytac sie ,co sadzicie o takiej fryzurze , kiedy mam waska twarz ? grzywke juz mam ale mam dlugie wlosy :] nie powiem...ladnie mi w grzywce , ale boje sie ze jak obetne wlosy to bede wygladala jak pucek albo odwrotnie, co wy na to? pozdrawiam serdecznie :papa:
 

marylka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
aha i jeszcze jedno! czy grzywka optycznie powieksza oczy a zwieksza nos? jak to z tym jest? :niepewny:
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
Siemka :) Słuchaj ciężko tak w ciemno powiedzieć ale sądzę, że powinnaś zostać przy długich włosach, ewentualnie mozesz zrobić sobie pazurki (coś podobnego jak często ma Jennifer Aniston:p) ale nie ścinaj, kategorycznie nie ścinaj! :p

eklubtia grzywka własnie pomaga gdy ma sie np wysokie czoło, ale nie powiększa oczu no co ty hehe :) mam nadzieję ze choć troszku pomogłam:)
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
A jaką fryzurę ma Ania Mucha??!!
Nie, no trochę kojarze. Moja koleżanka ma wąską twarz i nie ma prawie brody i nieżle wygląda z taką prostą grzywka i dłuższymi takimi lekko za ramiona włosami pocieniowanymi. Jest jej git!
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
a ja sobie zrobilam podobna fryzurke w lato jak Ania Mucha i musze powiedziec ze źle się w niej czuje,wydaje mi sie ze lepiej mi bylo w dlugich wloskach jakie miałam, załuje;/ wiec jak masz zrobic taki krok to sie lepiej zastanów, taka moja rada ,a wybór nalezy do Ciebie:)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja mam taka grzywkę jak Ania Mucha, ale włoski mam do ramion i pazurki porobione i wygkląda to całkiem fajnie..... :)
 

koxia

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
no tak mmoja kolezanka ma waska twarz i grzywke, keidys miala ta grzywke i dluzsze wlosy, tak za ramiona , a teraz obciela do linii brody i calkiem fajnie to wyglada , a ja nie wiem co mam zrobic :( bo przeciez tak to grzywka i pokroca twarz i poszerza tez, a jak jeszcze obetne wlosy to zupelnie bedzie szersza. wiec co mi radzicie? niech jeszcze ktos sie odezwie prosze :* :papa:
 
Do góry