Frustraci internetowi

Lady Sierra

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2017
Posty
38
Punkty reakcji
4
Wiek
26
Miasto
Warszawa
Zauważyłam, że na innych forach (i to całkiem sporej ich ilości) roi się od sfrustrowanych życiem krytykantów. Jestem ciekawa, czemu ich bliscy nic nie robią z ich zachowaniem :eek:h: Może mają ich dość i ich unikają? Ciekawe, czemu admini i modzi nic z tym nie robią, ba, a nawet ich popierają? :pokrecony: Może są takimi samymi frustratami lub brak im empatii i doświadczenia w roli opiekunów forum? Napiszcie, co myślicie o tym i o nich, bo ja, jak ich czytam, to flaki się do góry nogami przewracają <_<
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Sorry ale to jest reguła że niektórzy tu siedzą tylko po to aby innych obrażać i nie rozumiem jak mozna tego nie dostrzec po co sobie
nawet tym głowe zawracać? Można ich chyba jedynie bojkotować i to wszystko co mozna zrobić.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ludzie mają przemożną chęć wyżyć się na kimś, a anonimowość internetu jest wprost dla tych ludzi wymarzona
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
ludzie korzystają z for i stron internetowych aby wylewać swoje problemy na innych, dlatego zazwyczaj dzieje się tak, że wyzywają sie nawzajem w necie.

Znam dużo takich osób, na wielu forach. Takich frustratów jest od groma.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
W wielu przypadkach nie ma tu żadnej ukrytej intencji, po prostu wkurzanie ludzi dla jaj.
 

Lady Sierra

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2017
Posty
38
Punkty reakcji
4
Wiek
26
Miasto
Warszawa
Malefitz napisał:
W wielu przypadkach nie ma tu żadnej ukrytej intencji, po prostu wkurzanie ludzi dla jaj.
Albo dla własnej satysfakcji, że się komuś docięło i się przez to poczuło lepiej.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
jak nie mogę niczego pozytywnego zrobić to choć komuś na złość
 

malwarossa

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2017
Posty
11
Punkty reakcji
0
A może to wynika po prostu z nudów, jak ktoś nie ma swojego życia to łazi po forach i bzdury wypisuje bo nie ma nic lepszego do roboty.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
jest na pewno kilka kategorii ludzi, jedni z nudów drudzy z frustracji
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
to są tacy ludzie, którzy w oczy nic nie powiedzą ale w sieci są bardzo odważni.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
dokładnie ale z pewnością jakbyś spotkał takiego w realu, to już by nie był taki odważny.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
bo to zazwyczaj tchórze, normalnie chowają się ze strachu a jak czują anonimowość to bluzgają na prawo i lewo, frustraci
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Ludzie mają potrzebę pozbycia się złych emocji. Niektórzy idą na polanę sobie pokrzyczeć, inni wylewają żale w internetach. Nic z tym nie zrobimy. Takie osoby niekiedy czerpią też z tego przyjemność więc najlepiej po prostu ignorować. Czarne listy itp. Odpowiedzi tylko zachęcają ich do kolejnych potyczek ;)
 

Relewantna

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2017
Posty
21
Punkty reakcji
1
Miasto
Polska
Lady Sierra napisał:
Zauważyłam, że na innych forach (i to całkiem sporej ich ilości) roi się od sfrustrowanych życiem krytykantów. Jestem ciekawa, czemu ich bliscy nic nie robią z ich zachowaniem :eek:h: Może mają ich dość i ich unikają? Ciekawe, czemu admini i modzi nic z tym nie robią, ba, a nawet ich popierają? :pokrecony: Może są takimi samymi frustratami lub brak im empatii i doświadczenia w roli opiekunów forum? Napiszcie, co myślicie o tym i o nich, bo ja, jak ich czytam, to flaki się do góry nogami przewracają <_<
Witamy w internecie. :)
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Dokładnie, Ci ludzie chcą jedynie zaistnieć - sami się wyplewią poprzez brak działania - sprawdzone wiele razy!
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Polaki już tak mają że jak komuś nie nas&&&ają to w delirkę i trzęsiawki popadają. Youtube jest doskonałym tego przykładem. Nie ma postu by komuś źle nie było.
To jest typowa zazdrość i reakcja na własne niepowodzenia. Jeśli mi jest be be, fuj - innym też ma być. Typowy debiloholizm. A internet?
To jedyne miejsce w którym taka "ciotka" w pipsko nie zarobi.
Wierzcie mi na słowo honoru - znam takich którzy w necie huczą, mordy że brak porównania a w życiu codziennym mysz przez podwórko przeleci i wieją pod sweterek do mamusi.
Mówicie fora internetowe, he he, wejdźcie na elektrodę. Tam to dopiero są świry na stołkach moderacyjnych ale tak to jest w zyciu tych którzy mają jeden jedyny świat "internet".
Nerwica, narwańsko i cała ta reszta to produkt uboczny chorego internetu. Są tacy dla których kilka bajtów na ekranie ma naprawdę przeogromne znaczenie.
Mam tu na myśli rangi, lajki i stołki na forach. Fora na których nie było plusów, minusów, stażu, lajków, tytułów usera, dziwnych punktów za pisanie postów i całej reszty zdechły.
Ludzie za friko - nawet w necie - posta nie napiszą! :D Musisz dać im piąć się w górę by mogli coś znaczyć. Wiem, wiem, chore to no ale działa.
Zawsze znajdzie się jakiś cymbał co za wpis MODERATOR da se **** ogolić ....
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
To fakt, troche trzeba przyznać, że to taka cecha polaczków nasza niestety i nic na to nie poradzimy, chociaż inne narodowości też sporo narzekają, to jednak Polaczki chyba najwięcej.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Uwierzcie mi, że nie tylko Polacy tak się zachowują w internecie. To jest dość powszechne zjawisko.
 
Do góry