Fruity Loops

fifii

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Yo

Na początku sorry jeśli powielam temat dopiero się zarejestrowałem na forum. Nie dawno temu zacząłem się bawić w tworzenie bitów.
Sam mam tak że gdy słucham rapu choćby przekaz był mocny słysząc że "płynie" on na bicie który nie wpada mi w ucho zniechęcało mnie to do dalszego przesłuchania.

Przewertowałem wiele tematów odnośnie programów pozwalających tworzenie bitów. FL powtarzał się wielokrotnie. Zajarałem się, przestudiowałem poradnik fokusa. Bawiłem się trochę aż coś mi zaczęło wychodzić. Ściągnąłem wersje demo, ci co ogarniają ten program wiedzą że oznacza to koniec dalszej pracy z bitem.

A do rzeczy, jestem ciekaw czy jest jakiś serial, lub crack do FL 10 bo na ten moment nie bardzo mam 40 euro na podstawową wersję programu.

Drugą rzeczą która mnie nurtuje są różne wersje FL od tej co kosztuję 40 e ( FL Studio Express Edition) po tą za 155 e (FL Studio Producer Edition) kończąc na tej na którą trzeba wybulić 730 e (FL Studio + ALL Plugins Bundle).
Byłbym wdzięczny, a wręcz :cenzura: wdzięczny jeśli ktoś mógłby w skrócie opisać różnice pomiędzy tymi wersjami i ewentualnie zaproponować tą dla amatora.

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Peace!!!
 

DMadio

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2011
Posty
47
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Świdnica
Może jestem w stanie ci pomóc, więc zacznę od tego

jestem ciekaw czy jest jakiś serial, lub crack do FL 10 bo na ten moment nie bardzo mam 40 euro na podstawową wersję programu.

Z pewnością jest coś takiego jak crack do FL 10 musisz tylko poszukać.

Byłbym wdzięczny, a wręcz :cenzura: wdzięczny jeśli ktoś mógłby w skrócie opisać różnice pomiędzy tymi wersjami i ewentualnie zaproponować tą dla amatora.

To prawada, jest wiele wersji FL, ja osobiście używam FL 9, bo w zasadzie nie ma różnicy między wersjami, no chyba, że takie których nie zauważam. ; P

A tak przy okazji. Na Youtube jest pełno poradników dla amatorów, w Google pełno sampli i wtyczek VST i VSTi, loopów itp. Trzeba szukać, nic samo nie przyjdzie.

Sprawdź sobie moją stronkę, masz ją w stopce.

Pozdrawiam

DMadio
 

fifii

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Dobra, jakoś udało mi się wyhaczyć cracka do 10ątki.
DMadio dzięki za uwagę, a nie wiesz może jakie są różnice między edycjami np. Express Edition , Producer Edition czy All Plugins Bundle?
Bo między tą pierwszą a trzecią jest 700 euro różnicy :027:

https://support.image-line.com/jshop/shop.php podsyłam linka ze wszystkimi wersjami żeby przybliżyć o co mi chodzi :)
 

DMadio

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2011
Posty
47
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Świdnica
W wersji All Plugins Bunble łatwo zauważyć, że pisze FL Studio + All Plugins Bunble, czyli według mnie dostajesz w zestawie Pluginy czyli wtyczki. Wersja Express Edition, to strzelam, że jest ekspresowa, czyli bez dodatkowych Pluginów i sampli. No a w Producer Edition pewnie masz jakieś zalążki sampli i podstawowe Pluginy.

Jak masz pytania to wal na PW albo pisz posty to jak nie to ktoś inny pomoże. ; ]
 
Do góry