Friskas Junior dla 8 miesięcznego Yorka

A

AllStar*

Guest
Najlepiej gdyby karma była dobrana przez lekarza weterynarii, wtedy będziesz miała pewność że będziesz dawała mu odpowiednią karmę. Jeśli jesteś z Warszawy możesz się udać do psychodni przy ulicy heroldów 6, oni wybiorą coś w sam raz dla niego.
 

Gosia19932

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2011
Posty
25
Punkty reakcji
2
Co do Royal canin to słyszałam ze jej jakośc pogorszyła się i nie jest to juz tak dobra karma jak kiedyś, a to ją głownie przecież można dostać np u weterynarza. Mój pies obecnie dostaje Eukanubę z jagnięciną i ryżem, też bardzo dobra. Radzę tym którzy zastanawiają się nad wyborem karmy, a nie dysponują np dużymi pieniędzmi odwiedzić różne strony w internecie: bez przerwy można trafić na jakieś promocje, a niejednokrotnie można kupić tańszą karmę a o bardzo dobrym składzie (np BRIT etc) W sumie to te "niemarketowe" karmy są o wiele droższe ale jak by wykonać odpowiednie obliczenia to wychodzi, że pieniądze na nią wydane nam się zwracają, gdyz taka karma nie ma tylu wypełniaczy, sztucznych dodatków, przez co jest bardziej sycąca, a pies automatycznie je jej mniej. A tak np Chappi, czy innych karm je znacznie więcej, i wychodzi ze na ta karme przez miesiąc wydalibysmy tyle samo co na np Eukanube :lol:
 

Monika_1584

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Niemcy
Nie polecam Royala .. Jest to niby karma dobra ale jednak o wiele za droga jak na Swoją jakość .

Jeżeli jesteś osobą " bogatszą " , polecam karmę Acana , jeżeli nie to bardzo dobrą jak i tanią jest karma Brit lub Bosch ;)
 
C

compton_style

Guest
Ja też jestem zwolennikiem e-karmy, kupuję tam karmę dla kota, a kiedyś zamawiałem też dla psa, jak Brok moich rodziców jeszcze żył. Polecam wszystkim karmę Taste of the Wild - bardzo zdrowa i pozbawiona konserwantów.
 

goldre

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
324
Punkty reakcji
1
wydaje mi się że każdego z nas prowadzi karma, zdarzenia losowe spowodowane czymś w przeszłości, sytuacj eludzie miejsca, to bardzo ciekawe.
 

lionking

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Muszę powiedzieć, że z ciekawości zamówiłam karmę dla mojej małej pupilki i o dziwo nie pokazywała humorków. Wcina aż jej się uszy trzęsą. Polecam wszystkim miłośnikom psów. Dobre, pewne jedzonko w rozsądnej cenie
 

mloda_2000

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Cześć! Mam 2-miesięcznego szczeniaka, chcę dla niego znaleźć porządną karmę. Napiszcie proszę, czy znacie Josera Kids http://www.4lapy24.pl/pl/p/JOSERA-Kids-karma-dla-szczeniat-15kg-Gratis/833
Zależy mi na wartościowym pożywieniu dla psa, i chciałabym kupić od razu większą ilość, żeby nie biegać co chwilę po jakieś dziadostwo do pobliskiego sklepu. Będę wdzięczna za wszelkie informacje!
 

Brandys

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
mój Łapserdak też to wyjadał i jesteśmy zadowoleni teraz wciąga
może cena na pierwszy rzut oka przerażać ale sie opłaca i najważniejsze psiak jest happy i jeśli chodzi obsługę i czas dostawy wszystko ok
mogę spokojnie polecić
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

zmija85

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2019
Posty
31
Punkty reakcji
0
ja od szczeniaka podaję karmęBozita i bardzo ją toleruję nie ma żadnych problemów żołądkowych, sierść ładnie wygląda i jest wesołym szczęśliwym psem
 

polalajla

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2020
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ze swojej strony mogę polecić bozite , ma dobry skald jest bez GMO i konserwantow .
 

KlaraMaj

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2020
Posty
6
Punkty reakcji
0
Cześć! Mam 2-miesięcznego szczeniaka, chcę dla niego znaleźć porządną karmę. Napiszcie proszę, czy znacie Josera Kids http://www.4lapy24.pl/pl/p/JOSERA-Kids-karma-dla-szczeniat-15kg-Gratis/833
Zależy mi na wartościowym pożywieniu dla psa, i chciałabym kupić od razu większą ilość, żeby nie biegać co chwilę po jakieś dziadostwo do pobliskiego sklepu. Będę wdzięczna za wszelkie informacje!
Jeżeli chcesz wartościowa karmę to poleca ci ta z bozity . Skład sprawdzony i nie zawiera GMO .
 
Do góry