Fright Night

Status
Zamknięty.

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
człowieku... do spalonej karty dodali mi teraz spalony układ czegoś tam, podwyższyli cenę naprawy i przedłużyli. W efekcie nie mam ciągle kompa i kiedy już odpisuję to będąc na wydziale a że jest sesja - to głównie jestem po egazminach. Dlatego pomyślałem, że odpisuję tylko w wampirach, żeby nie zamulić za mocno wszystkich a w innych jak wróci komp...No ale skoro już się upomniałeś to niech będzie, może następnym razem już u siebie ;)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
nie wiem czy widzisz to ale w temacie napisałem dzis post - o dziwo jednak nie pokazuje mi go i dopiero jak wejdę w temat, widać tekst...
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
ziemniak , w takim sensie jeszcze nie słyszałem :D
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
hm... sesja padła nam niestety...

W każdym razie chciałem podziękować za Fright Night. Fajny pomysł, który udało się pociągnąć i rozwinąć z oryginalnej sesji.

Muszę przyznać, że idea swobodnego storytellingu mi się spodobała, ale do tego trzeba dojrzałych graczy ;) Generalnie wyszło dobrze.

Pozdrawiam
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
chociaż miałem od początku jakąś fabułę w głowie (i Ty pewnie też) to bardzo szybko poszło w innym kierunku ;) Ale ciekawe możliwości daje taka całkowita wolność, może nawet zbyt ciekawe bo nie da się niczego utrzymać w kupie. Zabawa jednak była dobra i nie stresująca, dziękuję również i pozdrawiam!
 
Status
Zamknięty.
Do góry