fotoksiążki

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Widzę,że ten dział jest poświęcony fotografii,a ja ostatnio zaczęłam się tym interesować,ale dopiero raczkuję.Ale mam też pytanie,czy ktoś może zna jakieś Wydawnictwo,które zainteresowałoby się napisaną książką.Mój znajomy właśnie coś takiego napisał,nawet ciekawa i nie zna żadnego Wydawnictwa,które po ewentualnych przeróbkach pomogłoby wydać tę książkę.Wiem,że to rzucanie sie z motyką na słońce,ale zawsze należy próbować swoich sił,w tym,w czym czujemy,że coś może z tego być.Byłabym więc wdzięczna,gdyby mi polecono jakieś wydawnictwo.Z góry serdecznie dziękuję.
 
Z

zypek84

Guest
Jeśli ktoś naprawdę bardzo chce, to na zakupach grupowych fotoksiążkę można ustrzelić za 30 zeta.
Podsyłam link: http://www.znizkomania.pl/pokaz_oferte,37384,30-zl-zamiast-90-zl-kupon-rabatowy-na-twoja-fotoksiazke-w-wersji-lux-30-stron.html
 

KRZYSZTOF29

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
WItam serdecznie mam najlepsze doświadczenie z Piękne foto z Raciborza. Zamówiłem u nich foto album i foto książkę przez internet na www.pieknefoto.pl nie mam pojęcia o fotografii wiec wysłałem do nich płytkę ze zjęciami i całym projektem zajęli się już oni, a ja bardzo szybko otrzymałem piękne książki fotograficzne. Dla nieobeznanych z komputerami tylko oni. Pozdrawiam
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
ale beznadziejny temat do reklamowania siebie i innych firm, a ja uważam, że to nachalna forma reklamy
 

PaniAnia

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Temat jest jak najbardziej na czasie. Wiele osób nie może znaleźć rzetelnych informacji i sprawdzonych firm. Dlatego niczego złego nie widzę w poleceniu dobrze wykonanej usługi. Ja swoją fotoksiążkę zamówiłam online ze strony manetbook.pl zapłaciłam tylko 79 zł w stacjonarnym punkcie koszt byłby 2 razy większy.
 

asi_a

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2015
Posty
22
Punkty reakcji
3
ja neistety jeszcze nie trafilam na firme, ktora wykonuje dobre fotoksiazki
 

Klefik

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
wlasnie ja nie wiem gdzie moge zamowic fotoksiazke z dobrym wykonaniem bo to na prezent gdzies robiliscie i pomorzecie?
 

WyspaRodos

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Klefik napisał:
wlasnie ja nie wiem gdzie moge zamowic fotoksiazke z dobrym wykonaniem bo to na prezent gdzies robiliscie i pomorzecie?
Robiłem fotoksiążkę dwa tygodnie temu, po kilku dniach miałem już kuriera w domu z przesyłką. Polecam myselfbook.pl i jak dobrze trafisz to ustrzelisz spory rabat %. Fotoksiążka to mega pomysł na prezent, propsuję:)
 
Do góry