[FOTO] Konkurs #5 - Moje miasto żegna się z latem

Status
Zamknięty.

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
(Główną pomysłodawczynią na tematykę konkursu jest użytkowniczka Amber87)

Konkurs #5 - Moje miasto żegna się z latem

beznazwy-1n6y2w.png

#Info:

Witajcie w piątym już konkursie. Tym razem ponownie Wasza ulubiona forma konkursu, czyli konkurs fotograficzny. :)
Lato dobiega końca. Czas wracać do domów, przygotowywać się do szkół. Mam nadzieję, że wszyscy wypoczęli i są gotowi na kolejne wyzwania, kolejne wietrzne dni, kolejne burze, oraz kolejne grabienie liści w ogrodach. :)
W przerwie między tym wszystkim zachęcam do wzięcia udziału w konkursie i zrobieniu fotografii, która przedstawiać będzie, jak Wy, bądź Wasze miasto żegnacie się z latem.

#Ściągawka:

Co zrobić, by Twoje zdjęcie miało większą szansę na wygraną?
- Zaproś do zdjęcia znajomych! Nie ma nic lepszego, jak wspólne zdjęcie, gdzie wszystko idealnie się zgrywa w jedną całość,
- Wykorzystaj materiały, które zgromadziłeś podczas wakacji. Mogą to być np. muszelki zebrane podczas pobytu nad morzem, kupione pamiątki w górach, bądź cokolwiek innego,
- Jeśli w Twoim mieście jest jakiś festyn, bądź inny event z okazji końca lata - pochwal się nam! Udaj się i tam znajdź okazję do zrobienia zdjęcia,
- Przebierz się za coś, co przywołuje wspomnienie z wakacji,
- Pożegnania zwykle nie należą do najprzyjemniejszych. Wykorzystaj więc szarą pogodę, udaj się w smutne miejsce w Twoim mieście, bądź weź pod obiekt coś niezbyt wesołego

#Zasady:

Aby zdjęcie zostało przyjęte do konkursu, standardowo musi znaleźć się tam literka F ułożona z rzeczy, napisana na kartce, itp. Zdjęcia, gdzie literka F będzie dopisana w programie do edycji grafiki nie biorą udziału w konkursie.

#Termin:

Lato żegnamy do 30.09.2012 do godziny 23:59. Czyli lekko ponad miesiąc. Zdjęcia wysyłamy do mnie na pw w tytule wiadomości wpisując: [FOTO 5] konkurs

#Nagrody:

1 - Winner, 6.000 pF, oraz umieszczenie zwycięskiego zdjęcia, jako zdjęcie w tle, na naszym fanpage'u
2 - VIP - 30 dni, oraz 4.000 pF​
3 - VIP - 14 dni, oraz 2.000 pF​
 

mindzi

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
czemuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu koniec wakacji a było tak pięknie..........................................
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
czemuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu koniec wakacji a było tak pięknie..........................................

No jeśli to jedyna odpowiedź która się tu pojawiła to nie wiem czy konkurs cieszy się takim zainteresowaniem :lol:

a czemu zdjęcia tylko na PW? :szuka:
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
No jeśli to jedyna odpowiedź która się tu pojawiła to nie wiem czy konkurs cieszy się takim zainteresowaniem :lol:

a czemu zdjęcia tylko na PW? :szuka:
Bo i po co tu spamować? Zdjęcia się ukażą to wtedy będzie o czym podyskutować :)
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Coby niektórzy nie zapomnieli - bo termin nadsyłania zdjęć już zbliża się ku końcowi - podbijam ^_^
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
A ja tylko postraszę może przy okazji, że jeśli nic z tego nie wypali, to niestety... ale okazji do zdobywania pF już mieć nie będziecie. Znaczy zostanie ona zmniejszona o jakieś... hmm... bo ja wiem... 90%.
 
M

MacaN

Guest
Nie każdy ma czym zrobić zdjęcie, Fray :) Ja mam np. do dyspozycji starą komórkę :p
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Przedłużam termin o 2 tygodnie (14.10.2012), ponieważ nie mam zbyt wielu zdjęć.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Nie.

Wrzuć na abload.de, bądź inny hosting zdjęć i wklej odpowiedni link na pw.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Tak na 2 dni przed ostatecznym terminem i ja podeślę jakieś zdjęcie.
 
M

MacaN

Guest
hehe ;) co do aktualizacji - pewnie masz jakies dobre zdjęcie, bo inaczej nie odważyłbyś się na taki ruch :D Taki ja jako tło na fanpag'u to - 100 lików :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry