Fotelik do samochodu od 9 kilo

J

jessi_ca

Guest
Biedronka123 napisał:
my tez mamy teraz pebble, bardzo fajny fotelik, wygląda na komfortowy i dziecko sie zachowuje w nim spokojnie wiec pewnie mu wygodnie
moja siostra tez go ma- bardzo porzadny, przestronny, bobasowi jest wygodnie, a co najwazniejsze bezpieczny!
 
I

ItaliaAmore

Guest
zlota-raczka napisał:
pierwsze słysze że fotelik z isofixem nie przypina się pasami w samochodzie,są przecież specjalne otworki na pasy
bzdura, mojego pebble mozna montowac i na bazie i pasami
 
I

ItaliaAmore

Guest
jessi_ca napisał:
pierwsze słysze że fotelik z isofixem nie przypina się pasami w samochodzie,są przecież specjalne otworki na pasy
bzdura, mojego pebble mozna montowac i na bazie i pasami
dokladnie- moja siostra tez ma pebbla i robi identycznie



ja tez czasami na wozek pebble montuje, jak mój syn ma gorszy dzien i za nic nie chce lezec w gondoli, fotelik pomaga jak reka odjal
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
niektore dzieci tak maja ze tylko w foteliku spokojne sa, a pebble jest super i ja tak samo i na bazie i pasami montuje zalezy do jakiego auta, czy ma isofix
 

Biedronka123

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2014
Posty
30
Punkty reakcji
0
dudu23 napisał:
niektore dzieci tak maja ze tylko w foteliku spokojne sa, a pebble jest super i ja tak samo i na bazie i pasami montuje zalezy do jakiego auta, czy ma isofix
ja tez bardzo lubie te opcje z montowaniem pebble na dole od wozka, rewelacyjna sprawa na zakupy albo na krotkie wycieczki, dziecko iwecej widzi wiec jest spokojnijesze
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
tylko wiadomo ze nei ma co przesadzac z takimi spacerkami w foteliku, ja mam taka fajna gondole do mury skladana na plasko praktycznie, zajmuje niewiele miejsca, wiec mozna nawet do auta zapakowac, bez problemu
 
I

ItaliaAmore

Guest
dudu23 napisał:
tylko wiadomo ze nei ma co przesadzac z takimi spacerkami w foteliku, ja mam taka fajna gondole do mury skladana na plasko praktycznie, zajmuje niewiele miejsca, wiec mozna nawet do auta zapakowac, bez problemu
no w granicach rozsądku oczywiscie, poki malec sam nie siedzi lepiej niech jezdzi w gondoli, ja pebbe to na zakupy biore bo wygodniej
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
no my tez czasami w pebblu na zakupki smigamy jak maly zasnie w foteliku i nie chce sie go budzic przekladajac do godoli zeby nie zbudzic...
 
I

ItaliaAmore

Guest
dudu23 napisał:
niektore dzieci tak maja ze tylko w foteliku spokojne sa, a pebble jest super i ja tak samo i na bazie i pasami montuje zalezy do jakiego auta, czy ma isofix
moja baza od pebble akurat nie wymaga isofixa, bo i go nie mamy, są różne bazy i do kazdego auta mozna dobrac
 
J

jessi_ca

Guest
dudu23 napisał:
no my tez czasami w pebblu na zakupki smigamy jak maly zasnie w foteliku i nie chce sie go budzic przekladajac do godoli zeby nie zbudzic...
moja siostra tez tak robi, tez ma pebbla. rzeczywiscie nie ma sensu budzic spioszka :)
 
I

ItaliaAmore

Guest
na bazie to tylko klik i fotelik zamontowany, robią się takie zielone okienka, ma sie pewnosc, ze fotelik dobrze umocowany
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
tak ta baza to duze ulatwienie, jak czasami siostra zabiera mnie do siebie z dzieciakami u niej w aucie nie ma isofixa, troszke sie trzeba nameczyc by zapiac,
 
I

ItaliaAmore

Guest
niestety:) plus jest taki, ze pasują te foteliki tez do wozkow quinny, a i wielu innych producentow robi jakis specjalne plastiki dodatkowe do wozkow zeby foteliki maxi cosi wchodzily w nie
 

magdalenka82

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2015
Posty
98
Punkty reakcji
0
ooo możesz powiedzieć kto robi np. takie plastiki do Maxi Cosi? ;) bo mnie to żywo interesuje!
 

akluska85

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2015
Posty
68
Punkty reakcji
0
ItaliaAmore, czy podzielisz się z nami to wiedzą na temat Maxi Cosi, bo mnie to też interesuje, bo siostra ma inny fotelik właśnie, a nie chce kupować następnego, bo musi zmienić za jakieś 3 mieisące
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
kupując fotelik kierowałam się atestami i opiniami dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo dziecka, mam maxi cosi fotelik, wyprofilowany, główka dziecka nie lata na boki, nawet jest lekki więc sama daję sobie świetnie radę z przenoszeniem się.
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
My juz przetestowalismy wiele fotelikow, ale niestety nasza corka rosnie jak na drozdzach i szybko z nich wyrasta. Niedawno kupilismy fotelik Extreme, marki Easy Go. Wybralismy go ze wzgledu na funkcje rozszerzania wysokosci i szerokosci oparcia. Dzieki temu fotelik dlugo nam posluzy, a i dziecku bedzie wygodniej, bo dopasowujemy oparcie bezposrednio do jego wzrostu, wagi. Cena wyjatkowo niska, zaledwie 400 zl :)
 
Do góry