Forum Nasiona Konopi

paweleczek

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
ogobpb.png


Witaj, chciałbym Cię zaprośić na nowe forum poświęcone konopiom indyjskim, uprawie konopi. Znajdziecie działy między innymi takie jak:

UPRAWA MARIHUANY
Indoor - wszystko o uprawie konopi w domu, piwnicy.
Outdoor - wszystko o uprawie na dworze pod słońcem.
Hydroponika - wszystko o uprawie bez ziemi, gleby.
Aeroponika - wszystko o uprawie w powietrzu.
Breeding - Robimy nasiona feminizowane, autoflowering
Poradniki - wszystko o konopi. Dowiesz się między innymi: Jak rozpoznać płeć, Kiedy ściąć, klonowanie.
ziemia dla konopi - Czyli wszystko o podłożu, jaka jest najlepsza ziemia pod uprawe, jak przygotować.
Nawozy - Najlepsze nawozy dla konopi.
Szpital konopny - Problemy, pomoc z chorobami roślin, zajrzyj do działu choroby roślin, aby dowiedzieć się wszystkiego !
ODMIANY KONOPI INDYJSKICH - Odmiany konopi z podziałem na producentów.
Strain Guide Paradise Seeds White Label Nirvana
Dutch Quality Advenced Seeds Barney Farm Seeds Big Buddha
Female Seeds Dinafem Medical Seeds Dutch Passion
Sensi Seeds Seedsman Green House Lowlife
Dna Genetics Worls of Seeds Kanabia Joint Doctors Sweed Seeds
DZIAŁ TECHNICZNY
Oświetlenie - Czyli wszystko o oświetleniu Lampy HPS, MH, Odbłyśniki, Świetlówki, Co najlepiej odbija światło
Wentylacja - Jak prawidłowo dobrać wentylatory, jaka powinna być temperatura w boxie, i wiele wiele innych.
Zrob to sam - Faje, bonga, innowatorskie konstrukcje.jak zrobic haszysz - Jak zrobić olejek haszyszowy, haszysz, krok po kroku.
MARIHUANA
Zrob to sam - Faje, bonga, innowatorskie konstrukcje.
Newsy - Newsy ze świata konopnego, Marsz wyzwolenia konopi 2011, MWK
medyczna marihuana - Medyczne zastosowania konopi i innych środków naturalnych.
zielona gastronomia - Przepisy kulinarne z marihuana.
Porady prawne - Wasze wpadki, przypały, porady prawne i pomoc.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
W kilku zdaniach napiszę o nasiona konopi albo nasiona marihuany jak kto woli. Posiadamy w swojej ofercie feminizowanealbo femi jak komu lepiej, mamy również nasiona regularne, a jakby ktoś poszukiwał to i automaty się znajdą albo af są to takie nasiona, które posiadają automatyczne autoflowering. uprawa konopi w polsce jest nielegalna, dlatego odradzamy i odsyłamy do zapoznania się z porady prawne marihuana, nie wiesz jak zrobic hasz odwiedź, marsz wyzwolenia konopi, mwk i poprzyj, legalizacja, legalizacja w polsce. konopie dzielą się na dwa rodzaje sativa i indica, które można poszukać w nasiona marihuany sklep, sklep z nasionami konopi albo seedbank. Widziałem równieżostatnio w nasiona konopi, a jeżeli chodzi o uprawe to polecam growbox jak i sklepy z nasionami marihuany oraz sklepy z nasionami konopi.
 

rafi555

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja mogę polecić od siebie dobry i sprawdzony sklep z nasionami konopi: green-seeds.pl.
 
Do góry