Forum dla klanu - gdzie i jaki skrypt?

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Od pewnego czasu spędzam trochę czasu grając w grę WoT, teraz wraz z kumplami założyliśmy klan. Tak więc dla tego klanu potrzebujemy forum by wszystko wyjaśnić prosto i przyjemnie. Chyba każdy grający w jakiejkolwiek organizacji spotkał się z problemem wstępu "nowych" i wszystkiego tłumaczenia po raz n-ty.
A więc w tym celu potrzebujemy hostingu i odpowiedniego skryptu by założyć to klanowe forum. Dlatego moje pytanie brzmi: Jakie skrypt i darmowy hosting wybrać?

Słyszałem kilka superlatyw na temat myBB, sam z niego korzystałem jakiś czas temu z niego, ale nie wiem czy coś nowego(czytaj lepszego) się nie pojawiło przez ten czas, więc proszę o radę.
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
MyBB + jakiś ładny theme i będzie grać.
Co do darmowego hostingu - odradzam. Strona może zniknąć z dnia na dzień, słabo z supportem.
Warto zainwestować te kilka złotych, żeby mieć spokój.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Jeżeli chcesz duże wsparcie, dużą społeczność i dużo dostępnych dodatków, to najlepiej PhpBB. Jeżeli możecie wyłożyć trochę kasy, to ewentualnie zakup licencji na Invision Power Board albo vBulletin, ze wskazaniem na to pierwsze. Osobiście zawsze korzystałem z PhpBB i sprawowało się znakomicie. Prosta konfiguracja, wygodna instalacja dodatków i logicznie skonstruowany szalblon, który można łatwo dostosować do własnych potrzeb.
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
w sumie mybb jest bardzo dobre i nie trzeba płacić za niego. Wtyczek jest sporo, płatne jak i darmowe motywy do niego też są, to będzie najlepsze wyjście :)
 

fireforge

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2011
Posty
92
Punkty reakcji
2
Wiek
44
Hmm może zerknij na enjin.com z tego co widziałem wyglądają bardzo ładnie i maja funkcje typowo pod klanówki.
 
Do góry