Fitness, jaki strój?

denka

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Witam,
Niebawem zaczynam chodzić na zajęcia fitness i myślę nad doborem stroju.
Zakochałam się w tych butach http://tanisport.pl/nike/324790041_Air_ButrFli_2_LO/Product.aspx. co sądzicie o nich?
Kupowałam kiedyś w tym sklepie buty do biegania i jestem zadowolona. Poza tym sam sklep też godny polecenia.
Jeśli ktoś z Was jest w stanie mi doradzić w kwestii sprzętu do fitness , czekam na odp.
Pozdrawiam i z góry dziękuję
 

Agatka87

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Witaj!
Co do stroju nie mam żadnych zastrzeżeń. To jest bardziej sprawa gustu i tego komu w czym wygodnie. Co do sprzętu to zajrzy sobie na stronkę hellhound.pl Znajdziesz tutaj przekrój wszystkich akcesoriów do fitness. Ja ostatnio zakupiłam hantelki do aerobiku i jestem bardzo zadowolona.
 

Domka

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Buty najlepiej w sprawdzonym, markowym sklepie, bo inaczej mozna nabawic sie kontuzji a to juz bedzie drozsza impreza. Musisz sie wybrac poprostu do profesjonalnego, sklepu ze sportowym "dzialem", tam sprzedawcy zrobia malay test, jak stawiasz swoja stope - przy bieganiu, chodzeniu, cwiczeniu, itp. Zaproponuja tez odpowiednie wkladki, jezeli ustawienie twojej stopy podczas cwiczen bedzie w jakis sposob "odbiegalo od normy". Ja zakupilam butki firmy puma - nie jest to najpiekniejszy model i na ulice tak ot w nich bym nie wyszla, ale wspaniale sie w nich cwiczy. Lekkie, super podbicie - naprawde dobrze dobrane. Ale to sprawa czysto indywidualna, wiec radze rzeczywiscie poszukac takiego sklepu, gdzie zajma sie toba w profesjonalny sposob.
Powodzenia!
 

milanogirl

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Zgadzam się - buty najlepiej jakiejś porządnej, typowo "sportowej" firmy i dobrze dobrane razem ze sprzedawcą. Ja wybrałam na fitness dość luźne, długie spodnie ale mogę powiedzieć, że rybaczki to też bardzo fajna opcja, bo nogawki nie wywijają się w czasie ćwiczeń ;) Dobrze czasem mieć ze sobą bluzę z długim rękawem, ale raczej po to, żeby założyć ją tuż przed i zaraz po zajęciach - po kilku minutach ćwiczeń i tak będzie Ci za gorąco :)
 

gaga22

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
45
Punkty reakcji
1
Ja odzież sportową kupuję w centersport.pl. Sklep oferuje w najniższych cenach firmową odzież (Nike, Adidas, Puma), poza tym możesz się też u nich zaopatrzyć w sprzęt, a w razie jakichkolwiek wątpliwości obsługa ci pomoże.
Też jestem zdania, że przy uprawianiu sportu bardzo ważne są buty. Najlepiej kupować te sprawdzonych marek, ja zawsze kupuję Nike.
Co do ciuchów to już kwestia gustu, dla mnie najważniejsze, żeby nie były za ciężkie. Dobrze sprawują się te z "oddychającego" materiału ;)
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
dla mnie ważne w stroju jest to żeby mi się nie plątał i żeby odprowadzał pot
jeśli się chodzi na fitness regularnie to warto zainwestować trochę kasy i kupić firmowy strój sportowy, wygodny, nieobcierający i odprowadzający pot
ja mam i mogę polecić ciuchy z kolekcji ubrań na fitness "on the move" z reeboka
nike_3_m.jpg
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
No na zachętę ważne, żeby w miarę dobze wyglądać, żeby chcieć ów strój zaprezentować
smile.gif


wazne zeby czuc sie wygodnie ja nosze leginsy i koszulki na ramiaczka jak na tej focie;)
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
na fitness strój powinien być przede wszystkim wygodny. To znaczy buty powinny być profesjonalne, odpowiednie do ćwiczeń na fitnessie. Co do ubrań, to bezdyskusyjnie odpadają spodnie zapinane itd. Najlepiej się sprawdzają szerokie, elastyczne spodnie dresowe. Koszulka to w sumie już chyba względnie dowolna. Byle by była wygodna i z oddychającego materiału.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
W sumie nie ważne gdzie kupisz strój - ważne, żeby się w nim dobrze trenowało i nic nie uwierało czy obcierało, podobnie z resztą z butami - dlatego szczególną uwagę trzeba zwracać na jakość i materiały, z których ubrania i buty są wykonane.
 
C

compton_style

Guest
Dobra jest odzież termoaktywna, zwłaszcza jak ktoś bardzo intensywnie trenuje. Polecam firmę Under Armour, profesjonalna odzież sportowa, pochłania pot i jego zapach, reguluje potliwość. Warto w coś takiego zainwestować
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Ja właśnie mam zamiar kupić sobie bardziej profesjonalny strój sportowy. Zastanawiam się nad koszulką tego typu: http://sports-men.pl/?Do=product&id=593 Podoba mi się to, że ma od razu wbudowany stanik, no i pochłania wilgoć, a to jest dosyć ważne przy intensywnym uprawianiu sportu.
 

PannaCota

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Strój do Fitnessu jest równie ważny jak buty czy sprzęt. Tez kiedyś mi się wydawało, że wystarczy iść na trening w zwykłej przewiewnej koszulce. Jeśli ktoś miał do czynienia z dobra odzieżą termoaktywną, dobrze wie, że tak nie jest. Ja na fitness chodzę w odziezy termoaktywnej marki Brubeck i zdecydowanie mogę tę firmę wszystkim którzy uprawiają sport, polecić. :)
 

ramsay

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
19
Punkty reakcji
1
PannaCota napisał:
Strój do Fitnessu jest równie ważny jak buty czy sprzęt. Tez kiedyś mi się wydawało, że wystarczy iść na trening w zwykłej przewiewnej koszulce. Jeśli ktoś miał do czynienia z dobra odzieżą termoaktywną, dobrze wie, że tak nie jest. Ja na fitness chodzę w odziezy termoaktywnej marki Brubeck i zdecydowanie mogę tę firmę wszystkim którzy uprawiają sport, polecić.
Też lubię Brubecka :) A widziałaś nową serię fitness? Fajne, kolorowe rzeczy, naprawdę ładnie leżą i co najważniejsze - oddychają :)
 

Dorota1993

Zbanowany
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
398
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Polska
|Aktywność przede wszystkim. Jest to bardzo ważny aspekt dzisiejszych czasów, ponieważ rytm dnia jest bardzo szybki, nie mamy czasu na regularne posiłki, jemy zatem fast-foody, co naraża nasz organizm do wielu złych zaburzeń. Dlatego tak ważna jest aktywnosc fizyczna.
 
D

Dobrawa

Guest
Dla mnie znaczenie miało zawsze, żeby strój oddychał i nie krępował ruchów. Jest teraz na rynku tak ogromny wybór, że czasem ciężko się zdecydować.
 

deerhunter

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wybierz taki, w którym dobrze się czujesz, reszta to sprawa drugorzędna. Pamiętaj tylko, żeby wybierać stroje z dobrych gatunkowo materiałów, które będą oddychały i nie wpędziła Cię w kłopotliwą sytuację.
 
Do góry