Firmy Kosmetyków...

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Stworzylam ten temat zeby wpisywac tu swoje numery jeden wsrod kosmetykow. Moze to posluzyc rada co kupowac a czego nie.

Wiec moze ja zaczne. Jestem bardzo zadowolona z lakierow oriflame visions. Sa swietne i na dodatek niedrogie. Podoba mi sie jeszcze krem clerasil ,,trzy dni" oraz krem nawilzajacy 24 z avonu to narazie tyle.
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Super jest seria Nivera Visage Young : żel do mycia twarzy, tonik, peeling i krem :D jestem bardzo zadowolona. Oprócz tego polecam szamponik i odżywkę Garniera na proste włosy :) Jak sobie przypomnę to jeszcze dopiszę.
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
to tak na prawde dobry jest
-> puder sypki z firmy Celia
-> oczywiście wszystkie rodzaje cieni firmy Inglot
-> balsam ujędrniający z Avonu
-> płyn do kąpieli z Avonu (zwłaszcza migdałowy i czekoladowy)


jak mi coś jeszcze sie przypomni to dam znać :p

Pozdrówka wszystkim :)
 

kuzyn88

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2005
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nikolay
Oczywiscie Kuzyn Poleca kosmetki z Avona:]
Wypasione sa:D
Zapaszki jeszcze lepsze:p
A czasem grati cos sie dostanie:D:D:D
Pozdro All:D
Laski Chetne pogadac o Tym pisac do mnie:D:D:
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
To TY Kuzyn znasz sie na kosmetykach z Avonu?? No prosze prosze... :)
Ja osobiscie polecam krem do twarzy i balsam do ciała Garnier, bardzo dobre i mam po nich fajna skóre :)
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Ja polecam kosmetyki firmy Dove i Ziaja.
Na trądziki i jakieś tam kłopoty z twarzą polecam Creasil.
Dla dzieci polecam Jonsons Beby i Bambino.
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Wczoraj kupiłam fajny cien w kulce Rimmell, kosztuje 20 zł, ale jest naprawde bardzo ładny, taki perłowy i fajnie sie mieni. Polecam
A takw ogole toco do cieni to dobre sa z Inglota, ale najlepsze chyba z Loreal'a, szkoda tylko ze takie drogie... :/
 

Ane29

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
z miasta...
Teraz jest dużo dobrych kosmetyków na naszym rynku :) ja osobiście polecam z Avon są :eek:k: ale ostatnio wypróbowałam też kremy z Ziaji,-polecam,cena przystępna i są bardzo dobre :eek:k:

To TY Kuzyn znasz sie na kosmetykach z Avonu?? No prosze prosze... :)
Ja osobiscie polecam krem do twarzy i balsam do ciała Garnier, bardzo dobre i mam po nich fajna skóre :)

Asica zgadzam się z Tobą :D Garnier też jest super :eek:k:
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Rok temuu byłam konsultantka z Avonu i wtedy na polce miałam prawie same kosmetyki z tej firmy. Powiem Wam szczerze ze mi sie to juz znudziło i teraz kupuje kosmetyki roznych firm, tak dla wypróbowania a czasem z ciekawosci, albo bo jakas koleznaka poleci. A zAvonu to teraz bardzo sporadycznie cos zamawiam, choc nie mam nic do tych kosmetyków bo niektóre sa dobre, tylko chyba juz mi sie przejadły :p
 
K

kamilla

Guest
Rok temuu byłam konsultantka z Avonu i wtedy na polce miałam prawie same kosmetyki z tej firmy. Powiem Wam szczerze ze mi sie to juz znudziło i teraz kupuje kosmetyki roznych firm, tak dla wypróbowania a czasem z ciekawosci, albo bo jakas koleznaka poleci. A zAvonu to teraz bardzo sporadycznie cos zamawiam, choc nie mam nic do tych kosmetyków bo niektóre sa dobre, tylko chyba juz mi sie przejadły :p
Avon jest niezły ale ostatnio jestem za Oriflame'm :))
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Kamilla no ja nie mam nic do Avonu tylko po prostu juz mi sie znudziły te kosmetyki ztej firmy. A szczerze mowiac z Oriflame'a to jeszcze nic nie miałam. Dobre sa tam kosmetyki ??
 

madik@

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mój mały świat
Wczoraj kupiłam fajny cien w kulce Rimmell, kosztuje 20 zł, ale jest naprawde bardzo ładny, taki perłowy i fajnie sie mieni. Polecam

chyba mam ten sam, świetny jest, gorąco polecam

a tak pozatym odżywke do paznokci JOKO - ekspresowe wzmocnienie, poprostu cudo, maluje jako baze pod lakier i potem maluje jeszcze na lakier i nie ma mowy o złamanych paznokciach :)
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Odzywka do paznokci?? No własnie znacie jakies dobre bo mnie sie tak strasznie pznokcie rozdwajaja ze szok :/ Ostatnio to wcale nie moge miec długich bo od razu sie rozdwoja albo łamia... chyba mi brakuje jakichs witamin... alo odzywki :D, tylko jakie sa dobre ??
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Ja miałam odżywkę do paznokci - z Avonu właśnie - taka zieloną - mogła służyc jako podkład, lakier bezbarwny i odżywka właśnie. Z tego co pamiętam na rozdwajajace paznokcie też pomagała :)
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
A ja poczekam, bo moze znajdzie sie ktos kto podda jakas wypróbowana :)

Ja miałam odżywkę do paznokci - z Avonu właśnie - taka zieloną - mogła służyc jako podkład, lakier bezbarwny i odżywka właśnie. Z tego co pamiętam na rozdwajajace paznokcie też pomagała :)
Carmenz Avonu mówisz?? Hmm. tej rzeczy ztej firmy to akurat nie maiąłm, bo wtedy zmoimi paznokciami było wszystko oki.
Ale moze wypróbuje :)
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
czemu sie Dex dziwisz, tam konsultantami moga byc wszyscy zarowno faceci. A oza tym faceci to sie tam bardziej przydaja do rozwozenia paczek z kosmetykami, moj kolega pracował w takim charakterze... :)
 
Do góry