firmowe konto gdzie?

Parsi

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
234
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Mam w Smart Banku, ponieważ jest zupełnie darmowe. Ale przez to ma minusy - duże koszty wpłat pieniędzy i brak placówki stacjonarnej (choć mi to nie przeszkadza). Z innych minusów to ebankowość jest dostępna tylko na IE i Mozilli a historia wynosi 30 dni...
 

Lotus

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja korzystam w Raiffeisen Polbank, w zależności jaka kwotą $$ chcesz obracać im więcej tym taniej. Ogólnie konto jedno z tańszych.
 

zyraffa

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2016
Posty
7
Punkty reakcji
1
BZ WBK. Bardzo dobre konto. Szybkie przelewy, 0 opłat.
 

haggis

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
tak jak Lotus, w rajfie. jeszcze tylko dodam, że mają też bonusy w postaci np. infolini prawnej, co jak wiemy może byc bardzo przydatne ;)
 

Kamil90151

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dla początkujących przedsiębiorców, tj. do 18 m-cy prowadzenia działalności, bardzo dobra ofertę mają w banku PKO. Konto w 100% darmowe. Zero ukrytych opłat wszystko jasno i klarownie wytłumaczone w ich ulotkach. Sam miałem okazje u nich konto zakładać i dodam ze obsługa zasługuje na wielki plus. Miła pani odpowiedziała na każde moje pytanie, na niektóre to po 3 razy jak czegoś nie byłem pewny. Osobny pokoik w którym można rzeczowo porozmawiać. Wpłatomaty połączone z bankomatami tak że w kolejkach nie trzeba stać.
Podsumowując Jestem mile zaskoczony jakością tego konta.
 

marsela00

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2015
Posty
20
Punkty reakcji
0
super, dzięki za odpowiedzi. sprawziłam ofertę raiffeisena i bardzo korzystnie to wyglada, PKO też. ale chyba najlepiej przejsć sie do placówek i tam negocjować ofertę
 

haggis

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
marsela00 napisał:
super, dzięki za odpowiedzi. sprawziłam ofertę raiffeisena i bardzo korzystnie to wyglada, PKO też. ale chyba najlepiej przejsć sie do placówek i tam negocjować ofertę
to chyba bedzie najlepsze wyjście. zawsze najlepiej osobiście. zupełnie inna i lepsza jakość rozmowy i oczywiście przepływu info. przynajmniej ja mam takie doświadczenia :)
 

marsela00

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2015
Posty
20
Punkty reakcji
0
byłam w placówce i w końcu zdecydowałam sie na konto dla biznesu w raiffeisenie :)
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Ja mam w bgz bnpparibas mam tam też konto osobiste to mi łatwiej tym wszystkim zarządzać i przelewy robić.
 

tonsab

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2016
Posty
21
Punkty reakcji
0
Polecam sprawdzić koonto w raiffeisen polbank, bardzo dobra bankowość elektroniczna a to dla mnie jest podstawa
 

4poryroku

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2015
Posty
42
Punkty reakcji
3
Warto wziąć pod uwagę również ofertę Idea Banku (do zgarnięcia 600 zł w promocji) i mBanku (preferencyjne warunki dla nowych klientów).
 
Do góry