Filmy online zacinają się

mz301

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Pomocy tną mi się filmy online na wszystkich stronach co robić :( :( :( :(
 

R.A.Z.O.R

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2009
Posty
100
Punkty reakcji
2
Stery do karty graficznej zaktualizowane? System kiedy przeinstalowywany? Jaka przeglądarka? Masz wszystkie kodeki (w tym flash)? Jeżeli nie masz flash to polecam Adobe Flash.
 

mz301

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Stery zaktualizowane,przeglądarka mozilla,kodeki k-lite Codec pack,flash player zaktualizowany, dziele się już to od dłuższego czasu .
 

R.A.Z.O.R

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2009
Posty
100
Punkty reakcji
2
W tym jednym jednym słowie ukryte jest drugie dno. W luźnej interpretacji: rusz d*p.sko sprzed kompa, rzeczywistość się nie zacina. :)

Po co takie komentarze? Jesteśmy tutaj przecież od tego żeby pomóc, no nie?

A co do sprawy:
Jeszcze jedno pytanie. Kiedy ostatni raz przeinstalowywany system?
I jeszcze jedno (co do łącza):
Wejdź w "Start"-->uruchom-->wpisz np. "ping wp.pl -t" (bez cudzysłowów), po kilku sekundach zrób screena i wyślij tutaj, zobaczymy czy nie masz może przypadkiem łącza obciążonego :) (na treść strony nie patrz (ping wp.pl(...)), ponieważ to tylko sesja kontrolna :D)
 

mz301

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
http://imageshack.us/photo/my-images/842/beztytuusbg.png/
przeinstalowywany system był 3 lata temu
 

R.A.Z.O.R

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2009
Posty
100
Punkty reakcji
2
hmmmm... to wygląda ok, łącze masz w porządku, system trochę dawno przeinstalowywany, ale mam jeszcze jedno podejrzenie.
Spróbuj przeinstalować flasha.
Jeżeli to nic nie da, pisz śmiało dalej :)
 

R.A.Z.O.R

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2009
Posty
100
Punkty reakcji
2
Wcale nie twierdzę że nie, ale chodzi o to że mógłby być uszkodzony lub coś w tym stylu (znam się na tym bo jestem na profilu technik informatyk w szkole :D). To najwyżej spróbuj go jeszcze raz przeinstalować, a jeżeli to nic nie da, to od siebie polecam reinstall systemu (system powinien być reinstalowany co 3-4 miechy xD).
 
G

geniuss

Guest
mz301 w jaki sposób poradziłeś sobie z zacinaniem filmików ?
 
Do góry