Filmy, które warto obejrzeć w najbliższym czasie

Bonifacy

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
spod pieca
Ciekaw jestem, czy to przejdzie, ale jeżeli w TV lecą jakieś godne polecenia filmu, to proszę podawać je, a nuż ktoś stanie się fanem jakiegos nowego gatunku :)


Poniedziałek:
TVP1, 22:05, "eXistenZ"
Ale Kino!, 14:15, "Henryk VIII i jego sześć żon".
C+, 15:25, "Dziewczyna z perłą"
C+, 21:00, "Duch topielca"
HBO, 19:00, "Pretty Woman"
Puls, 13:30, "Za drzwiami sypialni"

Wtorek:
TVP2, 22:45, "Obywatel Welles"
TVP Kultura, 19:00, "Trzy kobiety" -dokument
HBO, 15:40, "Dzień Świstaka"
TCM, 21:00 "Listonosz zawsze dzwoni dwa razy"
TVN, 10:25 i 12:15 "Mgły Avalonu" cz. 1 i cz. 2

Takie propozycje...
Ja muszę na marginesie zauważyć, że w każdy piątek po 22 jest jakiś film z repertuaru Kinga... mniam ;]
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a dzis na TVP 1 jest "Pearl Harbol" o 20:10 polecam naprawde fajne i może sie łza w oku zakręcić...
 
Z

Zając Poziomka

Guest
Spoko oglądne sobie już poraz któryś ale wrecz jestem szalony za wojęnnymi filmami na tym nawet byłem w kinie i naciągłem na niego moją kobite i to był pierwszy fil o wojnie jaki jej sie spodobał bo był i tam wątek miłosny to dlatego :):):)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
bo to jest jedyny fajny film wojenny...no jeszce może być "Pianista"
 
F

faithless

Guest
[scroll:d2abed383f]27.05 Piątek w TVN -20:10 Superkino: Zabójcza broń IV . . . . . . . . . . . . . . . 22:45 Walentynki [/scroll:d2abed383f]

walentynki_b.jpg


[scroll:d2abed383f]28.05 Sobota w TVN -22:20 Wehikuł czasu [/scroll:d2abed383f]

wehikul_b.jpg


logotvn.gif


WIELKI!
 
F

faithless

Guest
Ania-kg napisał:
czy to ejst program telewizyjny
Ale co ?

[ Dodano: 3 Czerwiec 05, 01:09 ]
Piątek - 3 czerwca 2005

dlugipocalunek_b.jpg

Długi pocałunek na dobranoc
20:10 TVN
150 min, 1996 USA


Samantha nie pamięta swej przeszłości. Po wypadku samochodowym cierpi na amnezję, miewa również koszmarne sny, w których widzi siebie jako zupełnie inną kobietę - okrutną, bezwzględną, doskonale posługującą się bronią. >więcej<

LUTHER_Normal2_6249.jpg

LUTHER
21:00 HBO
118 min, 2003 biograficzny


Pasjonująca opowieść o życiu Marcina Lutra, jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci w dziejach nowożytnego chrześcijaństwa. Niemiecki teolog, augustianin i reformator religijny - zasłynął, gdy w 1517 roku przybił młotkiem na drzwiach katedry w Wittenberdze swoje 95 tez (choć to podobno tylko legenda stworzona przez Filipa Melanchtona, a Luter tezy przesłał zwykłą drogą służbową do przełożonych). >więcej<

Sobota - 4 czerwca 2005

TOOTH_Normal1_6292.jpg

Ząb
19:00 HBO
87 min, 2004 familijny


Opowieść o świecie, w którym Zębowe Wróżki rzeczywiście istnieją i płacą maluchom drobnymi monetami za utracone mleczaki. Jedna z takich istotek, znudzona swą monotonną pracą, postanawia złamać żelazne reguły zamiany. >więcej<

img200.jpg

Władcy ognia
20:10 TVP1
105 min, 2002 Wielka Brytania/Irlandia/USA


Podczas budowy metra w Londynie, ze snu obudzony zostaje gigantyczny ziejący ogniem smok, który zabija wszystkich pracujących na niej ludzi. Uratowany zostaje tylko dwunastoletni chłopiec o imieniu Quinn – syn inżynier, która kierowała budową. >więcej<

Niedziela - 5 czerwca 2005



Pod słońcem Toskanii
21:00 HBO
108 min, 2003 komedia obyczajowa


Pisarka Frances (Diane Lane) w czasie sprawy rozwodowej traci swój ukochany dom na rzecz byłego męża. Aby nie poddać się depresji, wyjeżdża z San Francisco na wycieczkę do Włoch.

Pod wpływem nagłego impulsu przerywa podróż i kupuje dom w malowniczej miejscowości pod Cortoną. Marzy o przywróceniu dawnej świetności zapuszczonemu siedlisku. Ekipa gastarbeiterów z Polski walczy z mnożącymi się niespodziankami budowlanymi, a tymczasem dzielna Frances eksperymentuje z włoską kuchnią. Świat małego miasteczka okazuje się idealnym lekarstwem na zbolałą duszę i Amerykanka czuje, że pod słońcem Toskanii znalazła swoje miejsce na ziemi. Czy znajdzie też nową miłość?>więcej<
http://www.hbo.pl/TitleDetail.aspx?ScheduleId=409334



[ Dodano: 3 Czerwiec 05, 01:12 ]
Ania-kg, Wstyd sie przyznaci ale dopiero teraz wiem o co ci chodziło :wstyd:
Tak to taki program tv :) Ale nie wiem po co :| Przeciesz mamy wszystko na interi
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
ja lubię:

kubusia w.
taniec z gwiazdami
idol
bar
mój pierwszy raz
tygodnik moralnego niepokoju
kabareton w dwójce

i miliony innych


uwielbiam tv


:hyhy: :hyhy: :hyhy: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

i'm tvmaniaczka, kinomaniaczka, netomaniaczka, kulturomaniaczka, ................MANIACZKA


:hyhy: :hyhy: :hyhy: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


_____________________



FAITHLESSKU CAŁUJĘ


:hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:
 

Gekko

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
SMH-y
"Miasto Boga" - polecam
"American History X"
"K-Pax"
"Gladiator"
"Manifesto" - dla trialowcow :D
"Monkey Style 2" - j.w.
 
Do góry