Filmy godne polecenia

lillianna

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2014
Posty
28
Punkty reakcji
0
Z horrorów to przypomniała mi się "Arachnofobia". Dawne czasy, ale film zapadł mi w pamięć. Jest jeszcze cały cykl "Omena" i widziałam także "Stygmaty". Bałam się za to obejrzeć "Egzorcyzmy Emily Rose", ale może jeszcze nadrobię :)
 

1994nieznajoma

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2013
Posty
43
Punkty reakcji
1
lillianna napisał:
Z horrorów to przypomniała mi się "Arachnofobia". Dawne czasy, ale film zapadł mi w pamięć. Jest jeszcze cały cykl "Omena" i widziałam także "Stygmaty". Bałam się za to obejrzeć "Egzorcyzmy Emily Rose", ale może jeszcze nadrobię :)
Oglądałam te filmy,ale dzięki za odpowiedz :)
 

FrozenSky

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Leon Zawodowiec, Siedem dusz, Gran Torino, K-PAX, Zapach kobiety, Filadelfia, Amelia, Choć goni nas czas.

Mniemam, że takie hity jak "Zielona Mila" czy "Lot nad kukułczym gniazdem" masz już ogarnięte. ;)
 

1994nieznajoma

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2013
Posty
43
Punkty reakcji
1
FrozenSky napisał:
Leon Zawodowiec, Siedem dusz, Gran Torino, K-PAX, Zapach kobiety, Filadelfia, Amelia, Choć goni nas czas.

Mniemam, że takie hity jak "Zielona Mila" czy "Lot nad kukułczym gniazdem" masz już ogarnięte. ;)
Większość tych filmów oglądałam,ale spróbuję obejrzeć pozostałe :) dzięki :)
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
A może coś z akcji? Mi przypadł do gustu Infiltrator. Bardzo lubię tego głównego bohatera. W piątek o 20 będzie leciał na Pulsie więc można sobie spędzić wieczór przed telewizorem
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Rambo :) film dzieciństwa :) przypomniał mi się ostatnio bo któregoś dnia leciał na Pulsie :) jutro ma lecieć trzecia część :)
 

magda95113

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2018
Posty
18
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Miasto
Katowice
Anihilacja jest dobra, polecam ;)
Pitbull Ostatni Pies - zrobiony z klasą.
Podobno Kobiety Mafii Vegi też jest do przejścia.
 
Do góry