Filmy Animowane

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Lubicie filmy animowane ?? Pewnie juz wiekszac nie oglada bo za duzi jestemy ;) To jakie lubiliscie kiedys ?? Mi sie podobaly "Smerfy" i czasem obejze jeszcze. "Gumisie" tez byly fajne, albo "Kopciuszek"... ;)
 

ksowa12

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
420
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Limanowa
A mi Krecik i Muminki oraz Witch i Dragon Ball

Troche też Koziołek Matołek i Bolek i Lolek
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jak byłem mały oglądałem smerfy... a za dużym na to nigdy się nie jest, moja mama lubiła obejrzeć np smerfy, gumisie... tata nigdy na donalda i guffyego (czy jak się zwało tego psiaka człekokształtnego w kreskówce) w niedziele nie narzekał :) a i pluto był świetny :D
 

Keehl

positive thinking sucks
Dołączył
4 Grudzień 2009
Posty
982
Punkty reakcji
35
Miasto
Śląsk Cieszyński
Jako dziecko (mniejsze) byłem fanem Muminków i Toma i Jerry'ego
Teraz, jako dziecko (większe) jestem fanem "Nowej szkoły króla", "Przygód Timmiego", "Johny'ego Testa" i oczywiście "Simpsonów". Nie, nie zamierzam dorastać :D
 

dżozefina

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
7
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Ja uwielbiam Kaczora Donalda, a wychowałam się oglądając Supermana. Teraz jako większe dziecko :)D) lubie Shreka, Uciekające Kurczaki, Nemo....
 

taka_tuka

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
146
Punkty reakcji
1
Miasto
kraków
Na smerfy i gumisie zawsze czekałam... Ale teraz- Włatcy Móch! Mają swój klimacik i chyba może je oglądać każdy. No, i nasze polskie :sexy: Teraz bardziej mi się podobają takie animacje, też polskie:
http://www.youtube.com/watch?v=c-BKX5MuejY
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Na smerfy i gumisie zawsze czekałam... Ale teraz- Włatcy Móch! Mają swój klimacik i chyba może je oglądać każdy. No, i nasze polskie :sexy:
Jeżeli chodzi o WM to nie mamy się czym chwalić. Serial nie prezentuje sobą żadnego poziomu.
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
Jakiś tam prezentuje, ale w zasadzie do South Park to mu daleko :)
taka_tuka, fajna ta animacja, skąd to wzięłaś?
 

taka_tuka

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
146
Punkty reakcji
1
Miasto
kraków
South Part i WM to dla mnie dwa różne filmy. Oba mają inny klimacik, a WM mają nasz niepowtarzalny polski klimacik.
brigh.witch, filmik przesłała mi kumpela. Najbardziej podoba mi się w nim muzyka ;)
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
Niby inny klimacik, ale WM było wzorowane na SP ponoć. Miało być takim polskim SP. Stąd moje porównanie. Ciekawam skąd kumpela go wytrzasnęła :) nigdzie go nie widziałam wcześniej.
 

tommy125

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Gdynia
Podobieństwa South Parku i Włatców Móch to np: Czesio jest trupem, a Kenny ginie w każdym odcinku... Ja jednak wole South Park, WM sobie obejrze jak trafie na mtv. Takie średnie, podobają mi się niektóre odcinki.
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Filmy animowane to kino dla koneserów np. Renaissance film Christiana Volckmana (2006)- Paryż w roku 2054. Historia odkrycia, które na zawsze zmieniłoby dzieje ludzkości. Mroczny film, ale z przesłaniem. Do obejrzenia na DVD.
Bardziej familijnym i kolorowym filmem jest Terra(2007) - głosu udzielili Maria Peszek i Paweł Małaszyński. Okazuje się, że istnieją planety, na których nie ma wyścigu szczurów i życie ma przyjemny posmak relaksu. Na HBO można go obejrzeć już dziś.
A na zakończenie dnia można obejrzeć na DVD Shrek Forever - chociaż niektórzy żałują, że wydali na kino... ;)
 
Do góry