FileMedic, pierwszy polski antywirus

Sexmisjonarka

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Skończyły się testy nad FileMedic i wyszła pierwsza pełna wersja antywirusa twórców MKS_vir. Polski antywirus, już poprawiony. Ciekawe jak im to wyszło, póki co zapowiada się nieźle. Pierwsza wersja testowa była kiepska i wychwytywała tylko stare, proste wirusy. Zaletą FM jest to że nie zamula i nie obciąża pamięci. Tetował ktoś już nową?
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Jaki pierwszy... Mks_Vir, ArcaBit, było kilka. Filemedic wygląda ciekawie, jednak jak na razie (po przebojach z MKS) nie odważyłem się testować, natomiast myślę że jeśli program faktycznie będzie skuteczny i nie obciążający komputera, może odnieść w Polsce jakiś tam sukces.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Żaden program na początku istnienia nie jest popularny. Czy się wybije ? To pokaże czas.
 

midijunkie

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Trzeba trochę czasu na przełamanie schematów myślowych i negatywnych skojarzeń, które ten maluch stworzył na początku... A biorąc pod uwagę spory skok jakościowy po wprowadzeniu nowej wersji, można przypuszczać, że z czasem stanie się naprawdę niezgorszym wyborem.
 

shout2000

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Może i nie będzie tak popularny, ale niekoniecznie musi... Tak czy owak, jeśli utrzymają postęp w aktualizacjach, to ma szansę się wybić.
 

ec8or

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nom, sam jakiś czas temu go zaktualizowałem (licencję mam za "lajka" na fejsie) i zdecydowanie mniej mi zamula procka na przykład (dużo gram, więc muszę kontrolować co jakiś czas temperaturę i obciążenie procka)
 

fashionsucker

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Coraz łatwiej idzie go przełknąć... Zobaczymy tylko, czy nie rozleniwią się, jak trochę opadnie fala złej opinii o nich.
 

Gracek90

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Czy idzie go przełknąć? Nawet więcej, jest całkiem zjadliwy hehe. Biorąc pod uwagę to, jak prezentował się na początku i jak wygląda teraz, można powiedzieć, że widać tutaj znaczący progres, który świadczy o tym, że warto programem się zainteresować.

Ok nowe informacje o Filemedic. Miałem okazje testować jego najnowszy relase. Więc tak, jak najbardziej pozytywnie o programie. Wykrywalność obecnie jest na poziomie 85%. Szybkość działania oraz zajmowana pamięć, również bez zarzutu. Crashe systemu już się nie pojawiły. Ogólnie na plus. Martwi mnie jednak jeszcze ten procent wykrywalności, jak dla mnie minimum to 90.
 
G

geniuss

Guest
Nie polecam tego oprogramowania - ostatnio bardzo często pojawiał się w miesięcznikach komputerowych jako "dodatek - reklama". Zdecydowanie lepszym wyborem będzie sprawdzony AVG, czy chociażby Avast ;)
 
Do góry