FIBA Eurobasket 2009 Poland

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
zaczelo sie dobrze, bo wygranym meczem z Bulgaria 90:78. teraz kolej na starcie z Litwa.

jak oceniacie szanse Polakow i kto jest waszym faworytem do mistrzostwa?
 

Patricious

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
61
Punkty reakcji
3
Po tym meczu widać, że Polacy są silnym zespołem i łatwo z nami nie będzie. Zdarzało się parę błędów, jak kilka akcji bez punktów, ale szybko to nadrabialiśmy. Myślę, że znajdziemy się w finałowej trójce. Moim faworytem pozostaje jednak Hiszpania.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
myślę żę dzisiejszy mecz z Litwą pokazał że naprawdę umiemy grać! mimo niezbyt imponującego wyniku liczbowego i wielu strat ( w 3,4 kwarcie) choćby Logana, to akcje Maćka i Szubargi o trójkach Ignerskiego nie wspomne :D były genialne
oby tak dalej chłopaki!! zobaczymy jutro ta przeklęta turcja :/
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Pokonać taką drużynę jak Litwa to jest coś ^_^ Myślę że polacy mogą zajść daleko :)
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
tak. mecz z Litwa pokazal, ze jestesmy naprawde silna druzyna. widac tez, ze nie mozna slepo stawiac na faworytow, co pokazalismy nie tylko my, ale i Serbowie wygrywajac z Hiszpania :)
 

Patricious

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
61
Punkty reakcji
3
Dzisiaj będzie niezłe widowisko. Mecz z Turcją. Turcy są silni, bardzo wysoko pokonali Bułgarię. Będzie ciężko, ale będziemy walczyć :)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Dzisiaj będzie niezłe widowisko. Mecz z Turcją. Turcy są silni, bardzo wysoko pokonali Bułgarię. Będzie ciężko, ale będziemy walczyć :)
mecz z Turcją to totalna porażka była, i nie ma tu nic do rzeczy że to silna drużyna, poporstu to co oni tam wywijali to szkoda gadać, zbiórki żadne.. Gortat nasza mega wylanoswana wieża stoi pod tym koszem i nawet rąk nie wyciagnie żeby piłke zebrać..trgedia, Logan..mnóstwo strat , ile razy to on piłkę zgubił bo mu z rąk wyleciała ? 4? 5? :mruga: Skuteczność rzutów baardzo kiepska, ale można to było odrobić gdyby tylko zechcieli zostać przy koszu po oddanym rzucie i zebrać piłkę, to oni lecieli szybko na swoją połowę jakby tam co dawali :/ nie wiem, jeden dzień do przodu i forma im opadła, diametralnie inna gra, a szkoda <_<
 
Do góry