fetysz kobiecych stóp

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
dontfakmi , załóż temat dotyczący tej tematyki o której chcesz porozmawiać z danym userem, może ktoś jeszcze do dyskusji się dołączy ;)

Moim zdaniem lepiej napisać na pw do siebie, ale się pewnie dzieciaki już dawno poignorowały - Fray
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Wiem, że fetyszyzm istnieje, i że są fetyszyści.
Każdemu coś się może podobać i sprawiać przyjemność. Ale fetyszysta tylko z fetyszem w tle lub bliskości ma przyjemność.
Tego jednostronnego podejścia do płci przeciwnej nie rozumiem - jak można wybierać tylko jedno, mając do wyboru tak wiele?
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
rzecz jasna u mnie ten rodzaj fetyszu jest tylko jednym z fantazji które chce spełniać, nie kładę go jako główne zdobywanie podniecenia, lubie to i tyle, nie lade tego na I miejscu
ale są takie osoby którym nawet nie seks w głowie tylko zdobywanie erekcji poprzez adorowanie kobiecych stóp
 

raudex

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
176
Punkty reakcji
0
sorry że tak się wcinam ale przy okazji tematu mam takie pytanie jak reagują kobiety na oznajmienie im że takie rzeczy was podniecają czy spotykacie się z kpiną ?
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Wiem, że fetyszyzm istnieje, i że są fetyszyści.

Twa wiedza jest zatem nieskazitelna. Powinszować.

rzecz jasna u mnie ten rodzaj fetyszu jest tylko jednym z fantazji które chce spełniać, nie kładę go jako główne zdobywanie podniecenia, lubie to i tyle, nie lade tego na I miejscu
ale są takie osoby którym nawet nie seks w głowie tylko zdobywanie erekcji poprzez adorowanie kobiecych stóp

Tak, są tacy ludzie. Jest to zaburzenie seksualne, jednakże jeśli znajdą partnera/partnerkę, będących w stanie zapewnić im realizację swych fantazji, a jeszcze lepiej, gdy sami będą czerpać przyjemność, wszystko będzie u nich w jak najlepszym porządku.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
sorry że tak się wcinam ale przy okazji tematu mam takie pytanie jak reagują kobiety na oznajmienie im że takie rzeczy was podniecają czy spotykacie się z kpiną ?

no jasne że można spotkać się z kpiną, nie każdego to podnieca, nie każdy jest na to otwarty, innych to obrzydza, ogólnie fetysz stóp jest tym fetyszem który jest najłagodniejszym, co innego można powiedzieć o koprofilii
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
A to nic takiego mój pies to miał jak był młody:)


Post nie na temat, proszę o edytowanie go na wnoszący coś do tematu
BOSSY
 

raudex

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
176
Punkty reakcji
0
ciekawa sprawa z tym fetyszem lubię takie dziwactwa są spoko jeśli wszystkim się to podoba to jest ok podziwiam ludzi takich jak ty BOSSY którzy potrafią o tym normalnie rozmawiać
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Jestem otwarty na nowe doznania, nie mam się czego wstydzić mówiąc o tym, to bardziej społeczeństwo ma coś ze sobą uważając tak wiele jeszcze tematów za tematy Tabu
 
Do góry