FC Barcelona

K

krzysztofandraszak

Guest
Myślę, że nie będzie z tym problemów:) Nie sądzę, by Bayer był w stanie wygrać z Barceloną minimum 3:0, a zdaje się, że dopiero taki wynik gwarantuje im awans:)
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Wszyscy wiemy jak co robi Camp Nou z przyjezdnymi ;) Trzeba mieć cholerne szczęście żeby wygrać na nim z Barceloną :)

Btw. Milan wczoraj grał jak z nut, to może być ich sezon w LM.
 

slavo87

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
111
Punkty reakcji
1
Wszyscy wiemy jak co robi Camp Nou z przyjezdnymi ;) Trzeba mieć cholerne szczęście żeby wygrać na nim z Barceloną :)

Btw. Milan wczoraj grał jak z nut, to może być ich sezon w LM.
Mila rzeczywiście pokazał Arsenalowi jak się gra w piłkę. Świetny mecz rozegrał Zlatan. Jeśli dojdzie do pojedynku z Barca to będzie super meczyk.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
F.C. Barcelona 5-1 Valencia C.F.
Barca pokonała w pięknym stylu trudnego rywala, gra Katalończyków wyglądała jak sprzed kilku miesięcy kiedy to rozjeżdżali wszytkich, widać było ogromną przewagę w grze. Oglądaliśmy najlepszą Barcelonę i najlepszego Messiego który sam zdołał wbić 4 gole, a 5 bramek to najniższy wymiar kary. Mam nadzieję że to spotkanie to oznaka przełomu który nas czeka i będziemy mogli oglądać taką Barcę już do końca sezonu.
 

slavo87

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
111
Punkty reakcji
1
WIdziałem ostatnio powtórke tego meczu. Barca robiła co chciała, kosmiczny futbol. Sanchez wyrasta na gwiazdę!
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Tak, Sanchez to bardzo udany transfer, mimo kontuzji zaraz po przyjściu, nic nie stracił na swojej formie.

_________________
----------------------


Atletico Madryt 1-2 F.C. Barcelona
Po zaciętej walce, ponad 10 żółtych kartkach i genialnej bramce Messiego, Barca wywiozła ze stolicy cenne 3 punkty.
 

przemo034

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Barcelona pokazuje u siebie jak się miażdży gości :tongue:
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
F.C. Barcelona 7-1 Bayern Leverkusen (wynik dwumeczu 10-2)

Barcelona rozegrała fantastyczne spotkanie, miażdżąc swojego rywala aż 7-1 tym samym zapewniając sobie miejsce w najlepszej 8 turnieju. Sam Messi zdołał wbić 5 bramek, co jest rekordem LM, pozostałe 2 bramki zdobył 20 letni Tello, zabrakło szczęścia, bowiem mógł zdobyć hattricka. Bardzo cieszy postawa młodych zawodników, nie ma potrzeby martwić się o przyszłość :)
Oby Barca w takim stylu awansowała do finału :)
 

Mimi23

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Dla mnie Messi jest królem boiska! :) wygląda na to, że Barca jest bardzo zdeterminowana na sukces w Lidze Mistrzów. Chyba nic nie powinno jej przeszkodzić. No, ale to też kwestia poziomu gry przeciwników. Bayer zagrał słabo, choć wcześniej w lidze pokonał Bayern. Jestem dobrej myśli :)
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Barca zawsze walczy o LM. Mam nadzieję że po raz pierwszy uda się obronić tytuł, Barca jest w stanie to osiągnąć.

_______________________________
---------------------------------------------
Sevilla 0-2 F.C. Barcelona
To nie był łatwy mecz, ale wynik jak najbardziej cieszy.

Barca niestety musi borykać się z kolejnym problemem, bowiem Eric Abidal w najbliższym czasie przejdzie zabieg przeszczepu wątroby, kolejne osłabienie w tym sezonie... Wierzę że Eric wyjdzie z tego i wróci jak rok temu w znakomitej formie.
 

von Richthofen

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
147
Punkty reakcji
1
Miasto
Częstochowa
Ło matko, ten Pique się nieźle stoczył w rozwoju. To, co on na tym boisku wyprawia od kilku meczy to jakiś horror ;] Anims Abidal!
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
No tak.. Pique nie jest w formie, to ewidentnie widać, ale myślę że wyjdzie z tego, to świetny zawodnik.
Niestety najprawdopodobniej po operacji Abidal nie wróci już do zawodowej gry...
 
B

Blancos

Guest
Chyba nic nie powinno jej przeszkodzić.

Chyba, że Real:)

Marzy mi się finał Real - Barcelona i po pięknym, wspaniałym meczu bez kontrowersji wokół sędziowania czy zachowania piłkarzy lub trenerów, zwycięstwo lepszej drużyny, oby Realu:)
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Wczoraj meczyk, dzisiaj meczyk moja dziewczyna ma przekichane:) ani sobie tv dziś nie poogląda, ani z kompa nie skorzysta. Zawsze mi mówi że nie ja nie potrafię robić kilka rzeczy na raz. Jak nie? Dziś będę oglądał mecz w tv, jednocześnie grał i na Star Playerze (http://www.heineken.com/pl/ucl/star-player/home.aspx) a do tego wszystkiego będę popijał piwko i chipsy przegryzał. Normalnie full service:)
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Próbowałem oglądać dwa mecze jednocześnie,jeden z telewizora,drugi z kompa.Z obu meczów niewiele jednak wiedziałem.Chodzi o szczegóły,gra poszczególnych zawodników,popełniane błędy,ogólnie szczegółowa analiza meczu.
Chyba,że ktoś patrzy na mecze nie mając o futbolu wielkiego pojęcia,bądż nie jest zainteresowany szczegółami.
Znam takich,którzy pod konieć meczu nie są w stanie odróżnić jednej drużyny od drugiej.A po jego zakończeniu pytają się,jaki był wynik. :tongue:
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
AC Milan 0-0 F.C. Barcelona
Bardzo ciekawy meczy, rozgrywany w dobrym tempie, niestety wynik wypaczony poprzez pracę sędziego... Całe szczęście rewanż na Camp Nou a tam Barca nie da się zaskoczyć ;)
 

Reggie

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
Ja też próbowałem z tym Star Appem powalczyć ale niestety większość meczyków to jednak komentuje sobie z kumplami i wynik fatalny, odbije się w następnych ;) a co do Barcy to rzeczywiście, sędzia się nie popisał w następnym spotkaniu musi być inaczej. No i nie spodziewałem się tak żywego meczu, oby w rewanżu tempo nie spadło
 

slavo87

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
111
Punkty reakcji
1
Barca wygra dwumecz. Włosi jednak są zadowoleni z tego wyniku. Nie pamiętam kiedy ostatnio duma Kataloni nie strzeliła gola w meczu. Największą plamę dał sędzia stojący za bramką był 2 metry od akcji i według niego karnego nie było :/
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
@up urok piłki nożnej. Ja mam cichą nadzieję, że jednak włosi awansują. Grając na własnym stadionie potrafili stworzyć kilka naprawdę dobrych sytuacji bramkowych. Myślę, że nie mniej niż Katalończycy. Czy Barcelona będzie miała łatwe spotkanie u siebie ? Nie sądzę. W Milanie nie grają przecież jacyś anonimowi gracze. Zespół składa się z na prawdę wielkich gwiazd które są w stanie pokonać Hiszpanów. Będzie to dla nich bardzo ciężka przeprawa. Wszak trafili na jeden z najlepszych obecnie klubów na świecie ( o ile nie najlepszy). Uważam jednak, że nie można skreślać Włochów. Pierwszy mecz był wyrównany i nie wydaje mi się by w przypadku rewanżu było inaczej. Najciekawszy mecz tej fazy rozgrywek przed nami. Czekam z niecierpliwością.
 
Do góry