Farbowanie włosów

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
ja włosy farbuje tylko u fryzjera, wtedy mam pewność że włosy są dokładnie pofarbowane a i pewność co do jakości farby też mam.
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
Ja kiedys sama pofarbowalam i nigdy wiecej, nie dosc ze wyszly mi za ciemne niz planowalam to jeszcze jakies plamy z tylu glowy :/ od tamtej pory tylko w salonie fryzjerskim.
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
kotka10 napisał:
Teraz alternatywa to cos jak Colorfulhair Ogrom osób postawiło na taką koloryzację. Sama się zastanawiam czy nie zrobić sobie takiego łączonego intensywnego koloru.
też się nad tym zastanawiam, czerwone lub niebieskie włosy to moje małe marzenie :D a sama chcesz to zrobić czy udać się do fryzjera ?
Nie no samej to takich rzeczy nie ma co robić. Jednak właśnie dlatego, że jednocześnie robi się smartbond, odzywia włosy i korzysta z najlepszych farb to koloryzacja jest trwała. Samodzielnie to jednak ryzyko czy wlosy zamiast różowych nie wyjdą np zielone :) Zobacz sobie jak to na ich stronie w salonach wygląda
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Ja też farbuję tylko u fryzjera, jednak zauważyłam, ze maja tam lepszą jakość farb i dłużej mi się to na głowie trzyma. Poza tym mieszają tam te farby, mają możliwość uzyskania fajnych odcieni na jakich mi zależy. Regularnie od trzech lat chodzę do Corte Del Sole na Ursynowie w Warszawie i jestem jak dotąd zadowolona, znają sie tam na rzeczy.
 

marseilaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2018
Posty
95
Punkty reakcji
11
Wiek
35
Ja jeszcze nigdy nie byłam na farbowaniu u fryzjera. Farbuję sama, najpierw henną, teraz chemicznymi farbami i tak się zastanawiam, co mi się w tej hennie nie podobało? Rudzielec byłam i zachciało mi się zmian :D może do henny jednak wrócić? Dużo babrania się, ale nie ma trwalszej czerwonej/rudej farby niż naturalna henna.

Teraz robiłam coloristą tą trwałą i kolor cudny, wszyscy chwalą, ale wydaje mi się, że bardzo się spłukuje, bo nawet jak wodą polewam to kolorowa woda spływa... Farbowałam nią drugi raz i poprzednio tak nie było. Mam nadzieję, że kolor nie spłynie po tygodniu :pokrecony:
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Też kiedys robiłam henną, ale minusem dla mnie było to ze to mały wybór kolorów a ja lubię mieć różne odcienie rudości, a to bardziej w czerwien a to w pomarańcz a to z nutką różu...:)
 

marseilaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2018
Posty
95
Punkty reakcji
11
Wiek
35
W sumie racja, henną wszystkiego się nie wyczaruje :D chociaż można troszkę się bawić, ja lubiłam hennę khadi, była czysta henna i z dodatkiem jakichś ziół, wychodził bardziej w czerwień niż w rudość. Mieszałam też brązy z czerwienią i był ładny kasztan :) co ciekawe, henną nie farbowałam już dawno, ale jeszcze w styczniu miałam ją na włosach, zanim przykryłam inną farbą. Po prostu tak mi się wbiła we włosy, że stała się moim kolorem :)
 

olahenna

Zbanowany
Dołączył
2 Styczeń 2020
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zależy jaką masz hennę i jaki kolor chcesz uzyskać. Osobną sprawą jest dodawanie innych ziół/ dodatków. Osobiście używam Sahara Tazarine i jestem mega zadowolona.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry