FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Znajdziecie tutaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Forumowiska. Poniżej możecie wpisywać pytania które was nurtują. Co jakiś czas temat będzie aktualizowany o odpowiedzi na pytania które zadaliście.


P: Ile mam czasu na edycję posta po jego napisaniu ?
O: Czas na edycję posta to 15 minut.

P: Chciałbym usunąć konto jak mogę tego dokonać ?
O: Aby usunąć konto należy wysłać maila z prośbą o jego usunięcie na adres admin@forumowisko.pl

P: W jaki sposób mogę zmienić awatar ?
O: Kliknij na swój nick w prawym górnym rogu strony a następnie kliknij „Ustawienia”. W zakładce „Informacje ogólne” kliknij na przycisk „Zmień zdjęcie”.

P: Czy jest możliwość usunięcie mojego posta/tematu?
O: Niestety nie ma takiej możliwości. Jedyny wyjątek od tego to niezgodność z regulaminem forum.

P: Otrzymałem niesłusznie ostrzeżenie!
O: Jeżeli uważasz, że moderator popełnił błąd zgłoś to do super moderatora. Pamiętaj aby dokładnie opisać sytuację oraz w razie potrzeby podać link do tematu którego dotyczy problem.

P: Przyciski na forum nie działają. Jak to naprawić?
O: W celu naprawienia tego problemu należy wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki, ciasteczka oraz ustawienia witryny.

P: Dlaczego nie mogę dodać linka w poście?
O: Wstawianie linków zostało zablokowane dla nowych osób na forum z rangą „Piaskownica”. Możliwość dodawania linków zostanie aktywowana po napisaniu 20 postów (zostaniesz wtedy automatycznie przeniesiony do grupy „Użytkownicy”).

P: Zauważyłem post niezgodny z regulaminem, co zrobić?
O: Post który według Ciebie łamie regulamin możesz zgłosić moderatorowi klikając przycisk „Zgłoś” przy poście.

P: Chciałbym zostać moderatorem Forumowiska. Do kogo mam się zgłosić w tej sprawie?
O: Swoją kandydaturę możesz zgłosić pisząc prywatną wiadomość do super moderatora.

P: Jak zmienić nick?
O: Możliwe tylko w przypadku kiedy jest on niezgodny z regulaminem.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 443
Punkty reakcji
83
Z czystej ciekawości- Regularnie widzę tu loginy użytkowników opisanych jako zbanowani.
Dlaczego osoba zbanowana dalej może się tu logować i po co to robi, skoro nie może się wypowiadać?
Ban jest tylko na otwarte forum, na priv nie?
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 443
Punkty reakcji
83
Teraz akurat nie ma, ale często się wyświetlają na głównej, tak jak mój logon teraz, po zalogowaniu.
Mają status zbanowany.
Tak czy inaczej dzięki, Kibicu, za odpowiedź.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Z czystej ciekawości- Regularnie widzę tu loginy użytkowników opisanych jako zbanowani.
Dlaczego osoba zbanowana dalej może się tu logować i po co to robi, skoro nie może się wypowiadać?
Ban jest tylko na otwarte forum, na priv nie?
Uzytkownik ktory otrzymał bana nadal moze zalogowac sie na forum. Jednak nie widzi zadnego działu. Z tego powodu widnieje na liście zalogowanych.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 414
Punkty reakcji
165
Miasto
Polska
Co dokładnie masz na myśli?
Ja też jestem ciekawy. Dlaczego ty admin dajesz bany za wiadomości prywatne? To jest normą na tym forum? No wiem , to Vip... ale to znaczy że można karać kogos bo Vip chce?
Pewnie znów bana dostane, na stale...... jakoś to przezyję.
 
Ostatnia edycja:

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 443
Punkty reakcji
83
To tu ktoś dostaje bany za coś innego, niż promocja innych stron i kryptoreklama?
Może to i dobrze. Chyba kazdy miewa gorszy dzień.
Mnie tu drażni jedna osoba(nabzdyczeniem głównie), ale tak naprawdę wcale bym nie chciała, że by dostał bana. Dlaczego? Przeczytałam niektóre swoje wpisy i ktoś mógłby je uznać za agresywne/zaczepne, wbrew moim intencjom. Postaram się zwrócić na to uwagę.

Chodziło mi bodaj o funkcję, jaką ma Saymon, że go nie widać po zalogowaniu, ale nie jest to dla mnie istotne.
 
Do góry