FANI ŻUŻLA....są tu tacy??

daxunia

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Leszno
Co tu tak cicho? Ludzie przecież żużel to najciekawszy sport na świecie :p
 
W

wroneczki4

Guest
Ja nie jestem zagorzałym fanem żużla, ale od czasu, do czasu lubię sobie obejrzeć speedway falubazu
 

Ams92

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Unia Tarnów rulez :) Aczkolwiek gratuluję Falubazowi, muszę przyznać, że lubię Waszą ekipę :) Za rok jednak to "Jaskółki" będą latać najwyżej :p
 

ble1988

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
A jak oceniacie tegoroczne okienko transferowe? Jestem ciekaw opinii.
 

milano

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2010
Posty
65
Punkty reakcji
0
Fajnie się żużel ogląda, kurcze mieszkam w wawce i bardzo żałuję , że nie ma tu speedweya na dobrym poziomie.
 

Gruby93

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2010
Posty
41
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Rzeszów
może trochę i odkopie temat, ale nie mogłem koło niego przejść obojętnie. Jestem wielkim fanem żużla :)
@milano o ile się orientuję to w wawie nie ma wogóle speedwaya nawet na słabym poziomie ;P
 

ska111

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Myślę że może być ciekawie, podział na górną i dolną część jest dość widoczny ale myślę że Włókniarz może sprawić niejedną niespodziankę. Zobaczymy jak bracia Łagutowie się sprawdzą w ekstralidze.
 

marylenka

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Powiat Poznański :)
Żużel to coś co kocham :) mama przez całą ciąże chodziła na żużel. :) metanol wyssałam z mlekiem matki :)w niedziele była na żużlu,a z niedzieli na poniedziałek o 2 w nocy się urodziłam. Nie wyobrażam sobie życia bez tych emocji :) Ale temat widze jest bardzo zaniedbany... Chyba takich prawdziwych fanów tu niewiele
 

awap

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tarnów
super, że jest taki temat, jestem nowym użytkownikiem i miło widzieć, że kibice żużla są wszędzie :)
od zawsze i na zawsze kochałam i kochać będę ten sport, jak dla mnie nie ma lepszego na świecie, zapach metanolu, huk silników(wcale nie jest wiele mniejszy jak są nowe tłumiki) i Unia Tarnów :) mam nadzieję iż Mistrz Polski ad 2012

@marylenka, a komu kibicujesz?
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Ja tam żużel oglądać lubię, ale tylko wtedy kiedy jestem na stadionie...
Oglądanie w TV czy na internecie to całkowicie coś innego ;/
 

awap

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tarnów
dokładnie, gdy nie ma wyjścia to oglądam w TV np. Grand Prix czy niektóre mecze innych klubów
ale różnica jest wielka, nie te emocje, nie ten klimat
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
KMŻ Motor Lublin puka do drzwi Ekstraligi. W niedzielę mecz o wszystko: Lechma Start Gniezno - Lubelski Węgiel KMŻ
 

awap

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tarnów
powodzenia życzę :)
dla Unii także mecz o wszystko, słaba postawa zawodników, plus niezabardzo trafione zmiany trenera, dały nam nie duża zaliczkę punktową nad Apatorem, ale cóż wierzę, że się uda :)
 

tom1sheck

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Siemka, jestem nowy na tym forum, ale chętnie pogadam z kimś o żużlu. Temat upada, trzeba trochę go obudzić ;)
 

Polak1962

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2013
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam żużel, jestem kibicem Toruńskiego Apatora zwanego dziś Uniba...m ;/
Poza tym wydaje mi się, że będziemy mieć dobre wyniki na sezon 2013. Skład wygląda solidny, tym bardziej, że przyszedł do nas Tomasz Gollob. Jednak byłem przeciwnikiem aby przyszedł to Torunia ...
Puki co mam nadzieje, że zbliżający się sezon 2013 będzie taki emocjonalny iż zapamiętamy go bardzo bardzo długo :D

Tylko APATOR !!!
 

Hinsu

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2014
Posty
4
Punkty reakcji
1
Miasto
Toruń
Tak jak mój przedmówca - kibicuję odkąd tylko pamiętam i kibicować będę Apatorowi Toruń :)
 
Do góry