falowane i puszące się włosy

Candy__

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Z moimi włosami świetnie radzi sobie olejek Matrix Total Results Sleek :)
 

Ola Oniszk

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
tajemnicza:) napisał:
Mam falowane i puszące się włosy,czy można coś z nimi zrobić? Jakie kosmetyki powinnam stosować ? Czy ma ktoś podobny problem? Proszę o radę!!
Mam dokładnie taki sam typ włosów. Trzeba zadbać o ich nawilżenie. U mnie bardzo dobrze się sprawdza maseczka do włosow Biovax Orchid, taka różowa.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Niedawno się na nią skusiłam. Rzeczywiście dobrze nawilża włosy i je regeneruje. Łatwiej je ułożyć i nie puszą się.
 

fiona77

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2021
Posty
14
Punkty reakcji
1
Ja używam tylko spraye do włosów kręconych, gdyż żele, wosk bardzo mi przetłuszczają włosy i nie mam takie efektu jak po zastosowaniu spryu do kręconych włosów. Fajny mam skręt i dobrze mi się włosy układają.
 

Robek28

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2020
Posty
20
Punkty reakcji
0
U mnie też tylko kosmetyki płynne wchodzą w grę, bo reszta niestety mi przetłuszcza włosy. A podpowiem aby nieco dodać niewielką ilość octu jabłkowego na more włosy, fajnie się potem kręcą i mają blask.
 

selerka

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2017
Posty
31
Punkty reakcji
0
dużą różnicę widzę odkąd uzywam mojej suszarki Babyliss Hydro fusion. To urządzenie zostało wyposażone w technologię jonowo-plazmową, super opcja, bo świetnie wygładza włosy, zmniejsza ich puszenie.
 
Do góry