Faktura Vat

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
Witam.
od rana poszukuję w naszych ukochanych googlach jakiegoś sensownego i ( i prostego w obsłudze) programu do wystawiania faktur vat :/
Nie mogę nic znaleźć , a kasy na płatny program nie posiadam :bag:
Mój ojciec ma firmę ogólnobudowlaną także program nie musi być dla tych, co prowadzą firmę i magazynują towary...
ehh... no, może zna ktoś jakiś przydatny program ... Bo ja już nie mogę z tymi googlami...
kilka razy instalowałam programy to w jednym trzeba wykupić licencję, drugi był jakiś nienormalny i pomieszany, w ogóle nie wiedziałam co i gdzie wpisać...
Proszę o pomoc. .. :/
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
To szukaj dalej, Niestety nie powiem Ci jaki program do faktur jest najlepszy, bo nie używam i jakoś specjalnie się tym nie interesuje. Na pewno coś znajdziesz... darmowych faktur jest mnóóstwoo...
 

merii

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
u nas w firmie nie potrzeba skomplikowanego programu, mamy zrobiony gotowy arkusz w excelu i to nam w zupełności wystarczy
 

kag

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam

Napisałem prosty program do faktur, którego każdy może używać za darmo.

Żeby go użyć, nie trzeba nic instalować, bo wykonuje się w przeglądarce.

Wystarczy włączyć przeglądarkę, najlepiej Firefoxa, i wejść na stronę http://faktury.tensus.net

Napiszcie proszę, jak wam poszło, jeśli będziecie chcieli spróbować.
 

spedia123

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam jedną stronkę z programem do wystawiania faktur faktura.pl

Dlaczego akurat tą?

Ponieważ wystawianie faktur jest całkowicie darmowe i maksymalnie uproszczone. Wszak nie każdy musi się na tym znać ;)
Dodatkowo program jest w całości online wiec nie trzeba niczego ściągać i instalować. No i mamy dostęp do faktur z każdego komputera.
Czyli DARMO i PROSTO. Czegóż oczekiwać więcej! :D

Niżej wstawiam screena
screen.jpg
 

luk12124

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam polecam fakture VAT w excelu.

korzyści wynikające z wysłania sms'a, nie bądźcie tacy głupi i nie wysyłajcie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

katarzyna1967

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
polecam program fakturaFIT firmy programer.pl

w pełni darmowy program i bardzo czytelne faktury POLECAM
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kapi57

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Mogę Ci polecić bardzo dobre narzędzie do wystawiania faktur i zarządzania dokumentami finansowymi. Otóż jest to http://faktury.iwystaw.pl
Narzędzie nowoczesne, proste w obsłudze i bardzo pomocne w firmie. A do tego działa w chmurze, więc masz dostęp do swoich dokumentów z dosłownie każdego miejsca.
Pozdrawiam
 

bond009

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja w swojej firmie używam darmowego programu do wystawiania faktur online - efaktury.org. Program jest bardzo porsty, posiada bazę kontrahentów, produktów oraz logo firmy na fakturze, mi w zupełności wystarcza. Do małej firmy nie znam nic lepszego, chociaż przetestowałem już wiele programów.
 

bartek0483

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Za darmo nic sensownego nie znajdziesz, a przy pierwszym lepszym problemie nikt ci nie pomoże. Ja od dwóch lat używam programu Pakiet Przedsiębiorcy Faktura VAT. Za licencję wieczystą zapłaciłem dosłownie kilkadzeisiąt złotych. W dodatku można go za darmo używać przez 90 dni. Polecam!

http://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vat
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
o rany może być faktycznie ciężko, ale wiesz, jak potrzebujesz odpowiedniego programu do faktur może warto byłoby się zgłosić do kogoś, kto Ci taki program dobierze, odpowiedni do Twoich potrzeb. Firma Hit Enterprises zajmuje się mi.in takimi rzeczami,
 

malinarek70

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jeśli szukasz sensownego programu do fakturowania to polecam Pakiet Przedsiębiorcy Faktura VAT. Używam go od ponad trzech lat i doskonale się sprawdza. Prosty, ergonomiczny, stabilny, często aktualizowany i z dobrym wsparciem technicznym. Czego chcieć więcej... Pobierzesz go za darmo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Terko

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2019
Posty
3
Punkty reakcji
0
Do fakturowanie pomocny będzie program Faktura Small Business Handel. Można w nim wystawić fakturę VAT i bez VAT jeżeli jest taka potrzeba. Bardzo prosty w obsłudze i pomocny w przygotowaniu dokumentów dla kontrahentów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

angeber

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2021
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie jednym z najlepszych i najprostszych w obsłudze programów do wystawiania faktur jest rafsoft.net. Sam z niego korzystam i jestem bardzo zadowolony
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry