Fajne miejsce na wyjazd integracyjny

Dabroska

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
Cześć wszytskim,
Mam na głowie zorganizowanie weekendowego wyjazdu integracyjnego dla pracowników naszej firmy- 23 osoby. Obowiązkowo, jak przy każdym wyjeździe ma być paintball i miejsce na imprezę ;). Znacie jakieś fajne lokalizacje po przystepnej cenie?
 

MiśkaMI

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
A masz jakiś plan? Jak na weekendowy pobyt paintball to nie za dużo atrakcji. Ludzie zanudzą się (i pewnie zapiją) na śmierć ;). Dobrze jest się wybrać do ośrodka, który ma w ofercie wiele propozycji. Może ja opiszę jeden z moich wyjazdów firmowych( jak jeszcze pracowałam w Łodzi), pojechaliśmy do ośrodka Libra pod Tomaszowem. Więc tak: w pt koło 14:00 zakwaterowanie, o 16:00 do wyboru: rejs żaglówka po zalewie, przy którym umiejscowiony jest ośrodek, a dla żądnych adrenaliny – kuady. 19:00 – uroczysta kolacja, a po niej disko do rana . Następnego dnia o 12:00 (to była ciekawa niespodzianka, o której nie wiedzieliśmy) – wyplataliśmy koszyki!! Ale się ubawiliśmy przy tym! ;). Po plecionce czas wolny, a wieczorkiem – ognisko i znowu impreza ;). Niedziela – późne wstawanie i wyjazd o 13:00. Fajne miejsce – ośrodek umiejscowiony w bardzo malowniczym miejscu, oferujący wiele atrakcji nieopodal woda. Na pewno nie będziecie się tam nudzić, o ile fajnie wszystko zorganizujesz ;Powodzenia, bo wiem, że to nie lada wysiłek, by wszystkim dogodzić ;)
Ja tu w Wawie wyczekuję na wyjazd integracyjny nowego meijsca pracy, prauje od tygodnia !
 
B

bajderman

Guest
kargin - moja firma będzie tam za miesiąc, w czerwcu. Szef liczy, że będzie już odpowiednia pogoda pod basen :D
A generalnie jak patrzymy na program i opcje do skorzystania, to zanosi się na świetną zabawę :D
 
S

szyszana

Guest
Zielona Polana, Łączki - super miejsce, tym bardziej jeśli weźmiesz pod uwagę stosunek jakości do ceny.
Bo oferta na prawdę mega szeroka, na miejscu wszystko perfect dopasowane - tylko korzystać ;-)
 

pawlowskac

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja mogę polecić Adam Hotel & Spa, ktory znajduje się w wojewodztwie dolnośląskim w Kudowie Zdrój. Jest on przeze mnie sprawdzony, dlatego jezdzę często tamte strony. Wykupiliśmy rok temu z narzeczonym pakiet dla dwojga, coz to byl za romantyczny wyjazd :przewraca: Teraz we wrześniu chcemy pojechać. Mają mnóstwo różności do wyboru. Lubię takie sytuacje, zawsze nie wiem na co się zdecydować :D a obsługa podopowiada co dla mojej skory byloby najlepsze.
 

Edmund Zdun

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Polecam imprezę integracyjną o profilu survivalowo – miliatarnym w asgpredators.pl. Można dopasować warunki imprezy do budżetu. Panowie najpierw zbierają informacje o wieku, warunkach psycho-fizycznych i środowisku pracy, a dopiero na tej podstawie budują program wydarzenia, który daje faktyczne wyniki. Miałem do czynienia trzy razy.
 

Kawers

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Radom
Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego to polecam Zieloną Polanę (województwo podkarpackie). Jest to bardzo malownicze miejsce, które z pewnością potrafi zapierać dech w piersiach. Wszyscy na pewno będą bardzo zachwyceni takim wyjazdem, a jeśli chodzi o Twoje wymagania pod kątem atrakcji i aktywności podczas takiego wyjazdu to one również zostaną jak najbardziej spełnione. Paintball, duża sala idealnie nadająca się na imprezę, różnego rodzaju spływy (kajakowe jak i pontonami) to tylko kilka z wielu przykładów atrakcji, z których można korzystać. My byliśmy tam pod koniec lata i chcemy pojechać tam ponownie w tym roku. Wszystko było dopięte na ostatni guzik i bawiliśmy się doskonale.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Ja za to gorąco polecam wyjazd do Istebnej. My byliśmy tam w zeszłym roku i świetnie się bawiliśmy dzięki atrakcjom przygotowanym przez http://bcamp.pl/dla-firm/. Spędziliśmy cudowny czas szalejąc na paintballu, w parku linowym, chodząc po górach a wieczorem jedliśmy kiełbaski z grilla. Naprawdę niezapomniane wrażenia, które chciałoby się przeżyć jeszcze raz.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Zielona Polana w Łączkach. Bardzo dobry standard, świetna kuchnia, domki góralskie, wszystko utrzymane na bardzo dobrym poziomie.
Plusów wiele, ale przede wszystkim - program. Bo jednak zapewniają wszystkie atrakcje, jakie mogą przyjść wam na myśl.
Niesamowicie pozytywne doświadczenia. Poszukajcie w sieci ludzi, którzy korzystali z dokładnie tego samego ;-)
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Zielona Polana w Łączkach. Mówi wam to coś?
Macie tam dosłownie wszystko, co może przyjść wam na myśl, a wszystko niewielkim kosztem.
Paintball, lot balonem, kulig, impreza przebierana, chłopskie jadło. Niesamowicie fajne, pozytywne doświadczenie.
A oni tam zapewniają w zasadzie wszystko, co przyjdzie wam na myśl.
 
Do góry