Fajne dzielnice Trójmiasta

romn78

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mieszkańcy Trójmiasta jakie dzielnice możecie mi najbardziej polecić do zamieszkania? Chcę się przeprowadzić właśnie nad morze, zależy mi żeby było bezpiecznie, żeby było gdzie pójść na spacer, pobiegać itd.
 
W

wiemlepiej

Guest
Ja mieszkam na gdańskim Wrzeszczu.
Jest to jak najbardziej fajne miejsce, możesz śmiało się przeprowadzać. Mieszka tu sporo studentów Politechniki, ale nie zdarzają się żadne burdy. Człowiek nie boi się wyjść nocą na miasto. Z uwagi na obecność studentów, można znaleźć wiele miejsc do zabawy, czy to klubów, dyskotek, czy ogólnie imprez. Jest tez sporo knajp, gdzie możesz zjeść tanio i dobrze.
Nasza dzielnica jest dobrze skomunikowana z resztą miasta, nie ma więc tez nigdy problemów z dojazdem ani powrotem do domu.
 

Katarzyna Michalak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2015
Posty
91
Punkty reakcji
1
Ja się niedawno przeprowadziłam do 3miasta, ale mogę Ci polecić osiedle na którym mieszkam - Soszkowo. Nie jest to w sumie w samym Gdańsku, raczej taka :sypialnia" Gdańska(jest dobry dojazd do centrum), ale za to jest bardzo ładnie, zielono, pohasasz sobie do woli :D
 

Bartosz300

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
3miasto
Również polecam rozwijający się Wrzeszcz, bardzo malowniczy teren, od parków, lasków, przez piękną ulicę Wajdeloty ;-)
Blisko stąd wszędzie, szereg obiektów kulturowych i rozrywkowych ;-)
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Wrzeszcz? No niby joł ale tylko kawałek Przymorza i kawałek góry bliżej Oliwy. Centrum Wrzeszcza o kant pupy obić. Wieczny korek do centrum Gd i w kierunku Sopotu. huk, harmider i smog. Na dodatek kosmos cenowy.
 

Greagirl

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wrzeszcz jest największą dzielnicą Gdańska, takim centrum i ma swoje ładniejsze i brzydsze rejony, ale jest ładny. Sopot według mnie jest ładniejszy bo ma ładne kamienice
 

Aishqa

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2021
Posty
22
Punkty reakcji
2
Teraz najlepiej szukać w okolicach Wrzeszcza albo Przymorza, ale ceny są zabójcze.
 
Do góry