fajna dziewczyna pozna fajnego faceta:)

Status
Zamknięty.

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
9macan5 napisał:
Oj, ja i alfa reprezentujemy grupę gówniarzy, więc odpadamy :D Nie wiem jak kolega z dziwnym nickiem, który słodzi tu chyba najbardziej :p
Wszystko ładnie, pięknie a jak "przychodzi co do czego" - ewakuacja. Prawdziwi mężczyźni :).

Oczywiście żartuję.

Do autorki tematu - im mniej skupisz się na szukaniu drugiej połówki, tym szybciej sama się nawinie. Niemniej jednak życzę powodzenia.
 
M

MacaN

Guest
Hailie napisał:
Do autorki tematu - im mniej skupisz się na szukaniu drugiej połówki, tym szybciej sama się nawinie. Niemniej jednak życzę powodzenia.
To teraz kogo słuchać ? Tej co radzi, by o tym nie myśleć, czy tego, co radzi by być dobrej myśli ?
 
R

Righteousness

Guest
9macan5 napisał:
Oj, ja i alfa reprezentujemy grupę gówniarzy, więc odpadamy
Dzieciaki^^



9macan5 napisał:
Nie wiem jak kolega z dziwnym nickiem, który słodzi tu chyba najbardziej
Też mnie interesuje, ile faktycznie lat ma WRJ :p



9macan5 napisał:
To teraz kogo słuchać ? Tej co radzi, by o tym nie myśleć, czy tego, co radzi by być dobrej myśli ?
By być dobrej myśli!
 
A

alfabeta11

Guest
Ty się Rogi nie wypowiadaj bo sam jesteś taki gówniarz jak my :p

Być dobrej myśli jeszcze nikomu chyba nie zaszkodziło a faktycznie widać jak ktoś ma dobre nastawienie więc raczej tego się powinno trzymać ;)

Hailie napisał:
Wszystko ładnie, pięknie a jak "przychodzi co do czego" - ewakuacja. Prawdziwi mężczyźni .
Szczęście, że to tylko żarcik jest bo to nie prawda ;)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Dobrze, z racji kompletnego wyczerpania tematu, by uniknąć dalszych postów, dość od niego odbiegających - zamykam.

Jeśli autorka chciałaby dodać coś jeszcze od siebie, bądź znajdzie dobry powód, by temat otworzyć - pw.
 
Status
Zamknięty.
Do góry