fajna dziewczyna pozna fajnego faceta:)

Status
Zamknięty.

Odin

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
2
Fakt trochę mnie poniosło w tym poście ale mam do czynienia z wieloma studentami i widze jak oni sie chwla ile nie pija jakich imprez nie zaliczyli i jak to oni młodości sobie nie przedłużają a tak naprawdę 90% z nich to cipy no ale koniec gadki na temat studentów bo ten temat nie dlatego został założony ;P

Asiaa639 mam nadzieje ze znajdziesz to co szukasz :p


P.S Luka Wars już dawno zdałem maturę ;)
 

asiaa639

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Mam nadzieje, że znajdę hehe z tematu szukam chłopaka zrobił się temat o studiach i studentach.
 
R

Righteousness

Guest
Skoro WRJ twierdzi, że znajdziesz, to znajdziesz.
Nawiązując do tego, co napisał Odin - nie każdy student pije i imprezuje 24/7, ale na ogół to masakra jest, z tym się zgadzam.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Nie chwal dnia przed zachodem słońca. No chyba że jesteś muzułmaninem, wówczas może uwierzę, że nie wypijesz ;)
 
R

Righteousness

Guest
Thyme napisał:
Nie chwal dnia przed zachodem słońca. No chyba że jesteś muzułmaninem, wówczas może uwierzę, że nie wypijesz ;)
Nie jestem muzułmaninem. A z własnej woli nie wypiję, powiedzmy, że mam pewne przeżycia z tym związane. Poza tym twardo trzymam się zasad, które sobie ustalam. Odkąd poszedłem do gimnazjum w 2007 roku to nie ma praktycznie dnia, żeby nie próbowali mnie na to namówić, bo jestem "inny" ^^
To jest tak, że nawet szampana nie tknę :p
 
R

Righteousness

Guest
Wiem, jestem z tego dumny, pomimo faktu, że wiele osób tego nie rozumie i sprawiają wrażenie, że im to przeszkadza ^^ Ale na szczęście to nie ich życie :p
 

asiaa639

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Nigdy ni mów nigdy bo nie wiesz co będzie jutro a co dopiero mówić za rok czy za miesiąc. Wiele ludzi już się zarzekalo, że nigdy czegoś nie zrobi a życie pokazało co innego nie mówię ru tylko o piciu, ale ogólnie ja także wyznaje zasadę nigdy nie mów nigdy. Ja też sie zarzekalam, że nigdy nie będę miała zwierzaka w pokoju i co mam królika i już tak przywyklam, że już się przyzwyczaiła do niego dla tego nigdy już więcej nie powiem, ze czegoś nie zrobie nie będę miała bo nie wiadomo jak to będzie w życiu :). Też jestem dziewczyną która ma swoje zasady, ale nigdy nie wiadomo co los przyniesie. Co do picia to połowa osob nie tylko studentów zarzeka się ile to oni nie potrafią wypić a rezultat jest taki, że najczęściej takie osoby odpadają jako pierwsze. Wszystko jedt dla ludzi także wódka, ale pić też trzeba z głową. Ja na szczęście należę do osób które i bez wódki czy piwa itp potrafią się dobrze bawić:) .
 
R

Righteousness

Guest
Oczywiście, że wszystko jest dla ludzie :) Ale chyba trzeba zakończyć off-top, bo temat minie się ze swoim powołaniem :p
Do takich luźnych rozmów zapraszam na czat, tzreba go rozruszać
 

asiaa639

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Ja ogólnie alkoholu nie lubie piwo jeszczr jako tako raz na pół roku wyije, ale wódki nie lubie ani ja ani mój rzołądek :p.
 
Y

Yelonek

Guest
Nic dodać, nic ująć. Jedynie ten "rzołądek" poprawić. Drobiazg. Mam nadzieję, że znajdziesz przesympatycznego abstynenta. Pozdrawiam.
 

asiaa639

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Nie szukam abstynenta bo wódka jest dla ludzi, ale ja nie chce chłopaka który nie będzie wiedział kiedy powiedzieć stop. Bo nie wiem co jest fajne i czy jest sie czym chwalić jak inni to robia chwalą się, że zaliczyli tzw zgona i nie pamiętają co robili, nie wiem może to i ja jestem dziwna ale jak dla mnie ro nie ma się czym chwalić. Można wypić i ja na to pozwole partnerami pod warunkiem,że nie będzie to za czesto, nie będzie przesadzal z alkoholem, i nie bedzie agresywny wobec mnie i innych, bo nie stety często osoby pod wpływem alkoholu stają sie agresywne a ja nie cierpie facetów podnoszących rękę na kobiete.
 
Status
Zamknięty.
Do góry