fajna dziewczyna pozna fajnego faceta:)

Status
Zamknięty.

asiaa639

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Witam mam na imię Asia mam 22l jestem z okolic Lublina. Poznam mmilego i sympatycznego chłopaka nie musi byc z moich okolic :).
 

asiaa639

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Dla czego odrazu desperatka? :D ja nie studiuje i towaru nie potrzebuje tylko chłopaka :D.
 

Luka Wars

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2013
Posty
159
Punkty reakcji
11
Wiek
34
Miasto
Lublin
Nie znam się, ale na miasteczku akademickim powinno być, w czym wybierać. Klubów pełno, imprez studenckich również. Musisz poczekać do października, bo w wakacje do raczej lubelska bida.
 

asiaa639

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
2
Wiek
32
E tam ja nie studiuje :) więc raczej akademików itp rzeczy nie odwiedzam ;p . Ło matko do pazdziernika daleko. A klubów to nie lubie:p.
 

Luka Wars

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2013
Posty
159
Punkty reakcji
11
Wiek
34
Miasto
Lublin
Ja też. Ale studiuję. Dlatego nie jestem singlem :p

Powodzenia, ale nie sądzę, aby te forum ci się do czegoś przydało.
 

Luka Wars

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2013
Posty
159
Punkty reakcji
11
Wiek
34
Miasto
Lublin
To żadna tajemnica. Trochę poirytował mnie Thyme, ale nie obwiniam go za brak wyobraźni ;)

Aktualną dziewczynę poznałem na studiach (piernik jednak ma coś do wiatraka).
 

Luka Wars

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2013
Posty
159
Punkty reakcji
11
Wiek
34
Miasto
Lublin
asiaa639 napisał:
Ja tam studiowac nie mam czasu.
Rozumiem. Założyłem, że mając 22 lata jeszcze studiujesz. A że Lublin to raczej miasto studenckie, więc wiesz. Nawiasem mówiąc, z którego jesteś osiedla?
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Luka Wars napisał:
Trochę poirytował mnie Thyme, ale nie obwiniam go za brak wyobraźni
Mogłeś więc zaznaczyć, że to jedynie Twoja wyobraźnia a nie fakty, to bym się może nawet nie odzywał.
 

Odin

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
2
Luka Wars jak czytam twoje wypowiedz to zastanawiam się jakim ogromnym palantem jesteś i modle się za dusze twojej dziewczyny ze wybrała takiego idiotę weź człowieku przeczytaj jeszcze raz co ty napisałeś

ze co chodzisz na studia to jesteś fajny i masz dziewczyny?

Tak naprawdę wy studenci to ekipa frajerów która się napina ile nie pije na jakich imprezach nie była a jak przychodzi co do czego to wy wyrzyscy własnie najwięksi imprezowicze pokazujecie jakimi frajerami jesteście...

Sorry za mocne słowa ale nie lubię jak ktoś wywyższa się nad innych.... bo jaki on fajny nie jest
 

Luka Wars

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2013
Posty
159
Punkty reakcji
11
Wiek
34
Miasto
Lublin
@Odin, problemy ze zrozumieniem moich postów?

W żaden sposób nie wywyższałem się moimi studiami, ani nie twierdziłem, że jako student mam większe powodzenie (jak ty dziecko maturę z polskiego przejdziesz...). Forum to nie jest miejsce na dzielenie się światu swoimi kompleksami.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Pomijając fakt, że jak dla mnie post [samozwańczego] normańskiego boga jest przesadą, to jednak mimo wszystko stwierdziłeś coś w stylu: jestem na studiach, więc jestem w związku. Jakby jedno było koniecznością drugiego. A że nie oznaczyłeś tego jako żart, nie dziw się, że ktoś to skrytykował.
 

Luka Wars

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2013
Posty
159
Punkty reakcji
11
Wiek
34
Miasto
Lublin
Thyme napisał:
[...] mimo wszystko stwierdziłeś coś w stylu: jestem na studiach, więc jestem w związku. Jakby jedno było koniecznością drugiego. A że nie oznaczyłeś tego jako żart, nie dziw się, że ktoś to skrytykował.
Studiuję - dlatego nie jestem singlem. Gdybym nie poszedł na studia, nie poznałbym mojej obecnej partnerki.

Wierzę, że to już koniec nieporozumień :p
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Ciężko było uzasadnić, że jesteś w związku z dziewczyną (podejrzewam), którą poznałeś na studiach? W porządku.

Internet to nie prawdziwy świat - tu z mimiki i tonu wypowiedzi nic nie wywnioskujesz. Możesz powiedzieć, że "tak, jestem gejem" i każdy to weźmie na poważnie, bo nie widzi po Tobie, że sobie z człowieka jaja robisz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry