Facet + rurki ?

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
Bez kitu taki temat a tyle kontrowersji...
Czy musicie się kłócic ? wyrażcie poprostu swoje zdanie i tyle..
i matko nie odróżnic leginsów od rurek czy nieodróżnic rajstop od rurek to już jakaś przesada :p
LOvelyCreature zastanów się co piszesz bo w niektórych momentach sama sobie zaprzeczasz nie wiem z czego to wynika ale ok
i skoro uważasz , że każdy nosi to w czy dobrze się czuje to nie powinno cie to tak dotykac ze niektórzy lubią rurkino imoże właśnie w takich spodniach czują się dobrze.
i ja akurat znam takie dziewczyny które są puszyste a jednak wybierają rurki bo je lubią i czująsię w nich dobrze i im nie przeszkadza ze ich tyłekmoże źle leżec czy coś
 

LovelyCreature

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Mnie nie dotyka to, że ktoś lubi rurki. Wkurza mnie tylko ślepe podążanie za modą. Czytaj ze zrozumieniem. I nikt tu się nie kłóci tylko wyraża zdanie. A że Twoje koleżanki lubią jak im ciuchy źle leżą to już ich sprawa :)
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
O ile mi wiadomo to rurki modne są już od kilku jak nie kilkunastu sezonów, jest to po prostu jeden z fasonów spodni jaki oferują nam sklepy, więc nie pisz mi tu, że zakładanie rurek jest to podążanie ślepo za modą. Dobrze się w nich czujesz to kupujesz, nie to nie, ale nie pisz mi takich głupot, że to ślepe podążanie za modą.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Ja bym powiedział, ze to są typowe rurki niemęskie :)

Właśnie o takie "kfiatki" mi chodziło. Chudzinka jak strach na wróble i jeszcze ładuje opinające gacie, które tylko potęgują tą chudość. I to niby fajnie wygląda ? Ok, to akurat jest pewnie nastolatek. Niech sobie nosi, ale jeśli coś takiego zakłada np. 25 letni facet to wygląda to karykaturalnie.
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Też bym chodził w rurkach... tylko kuźwa na nogi założyc nie moge... upoce się jak świnia a tego nie założe ;-/ jakie trzeba mieć nogi by to założyć?:D chyba obwód ud 30 cm a łydki 15 cm ;D
 

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
. "A że Twoje koleżanki lubią jak im ciuchy źle leżą to już ich sprawa :)"
""
Nareszcie to napisałaś ..
Dokłądnie dla każdej osoby jest to indywidualna sprawa czy chce to nosic czy nie ...
A po za tym jaka to już moda , skoro jak się nie myśle rurkisą już od jakiegoś czasu .. nie są one tydzień , miesiąc czynawet rok tylko są już sporo czasu
Kazdy się już dotego przyzwyczaił i w sklepach naprawde różnych jest tego multum i przerózne jakie byś tylko chciała np z suwaczkami po boku , bardziej lużniejsze itp
tak szczerze to ja jużnie widziałam spodni z szeroką nogawką typu np dzwony i moge się założyc , że takich byś nie ubrałą a nażekasz tak straszniena rurki .. troche dystansu

. "A że Twoje koleżanki lubią jak im ciuchy źle leżą to już ich sprawa :)"
""
Nareszcie to napisałaś ..
Dokłądnie dla każdej osoby jest to indywidualna sprawa czy chce to nosic czy nie ...
A po za tym jaka to już moda , skoro jak się nie myśle rurkisą już od jakiegoś czasu .. nie są one tydzień , miesiąc czynawet rok tylko są już sporo czasu
Kazdy się już dotego przyzwyczaił i w sklepach naprawde różnych jest tego multum i przerózne jakie byś tylko chciała np z suwaczkami po boku , bardziej lużniejsze itp
tak szczerze to ja jużnie widziałam spodni z szeroką nogawką typu np dzwony i moge się założyc , że takich byś nie ubrałą a nażekasz tak straszniena rurki .. troche dystansu
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Jak facet ubiera rurki to z miejsca miano faceta traci. Amen.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Takie rurki męskie jakie pokazał LovelyCreature można nosić jeżeli wygląda się jak nastolatek.
Niekiedy 25 latek wygląda na 18-19 lat,wtedy też może je nosić.Natomiast jeśli wygląda jak 30-35 letni mężczyzna, to wtedy już mu nie wypada. ;)
 

jajo1995

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Internet :)
haah temat rurek sie kreci i kreci...w google sa tego setki:) nie skonczone kłótnie na ich temat.
 

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
A noo kręci się kręci bo wiadomo , że nigdy nie dojdzie do jednej myśli na ten temat
ponieważ zawsze znajdzie się ktoś kto bedzie myślał inaczej o rurkach. według mnie jak ktoś chce to niech nosi to tak samo ktoś chce to niech nosi dresy , glany, czytam co mu sie tylko podoba , bo to jestjego sprawa. a jeśli społeczeństwu tonie odpowiada to już jest jego problem i tyle..
 

jajo1995

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Internet :)
polska juz taka jest, moim zdaniem spoleczenstwo jest zacofane i z tego wynikaja takie problemy np. w anglii kazdy chodzi tak jak lubii i nikt na to nie zwraca wiekszej uwagi.;]
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Szczerze -co ma zacofanie do tego?Osobiście nie podoba mi się i tyle,nie jestem zacofana,ale to nie w moim guście i tylko o to chodzi ,nie dorabiam tu żadnej ideologii.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Hehe, wiedziałem, że kiedyś argument o zacofaniu padnie. Akurat jeśli chodzi o kwestie ubioru to społeczeństwo polskie, na tle innych krajów źle nie wygląda - wręcz znacznie lepiej. Dziewczyny mają gust, bardziej o siebie dbają , potrafią dobrać ubranie do swojej sylwetki i chłopacy podobnie. Prawie dwa lata byłem w Szwecji więc wiem co mówię. U nas mimo wszystko bardziej się przykłada wagę do ubioru - czasem aż do przesady, fakt - dziewczyna np. ubiera szpilki, mini do sklepu na szybkie zakupy.

Za granicą mamy multi kulti, czyli tu facet ubrany jak "latino gej", obok dziewczyna ochydnie ubrana, dalej ktoś normalny, kawałek dalej ktoś w chuście itd.. Spoko, jak tak lubią to niech chodzą, ale co innego chodzić jak się lubi, albo zgodnie ze swoją religią, a co innego jest wciskać kit, że to co się nosi jest modne, trendy i w ogóle zaj*biste.

Rurki nie są ok bo podkreślają mało męskie kształty. To trochę tak jak otyła dziewczyna zakłada mini. Owszem, jak lubi to niech w tym chodzi, ale to nie zmienia tego, że wygląda w tym ochydnie. Tak samo chudy chłopak, który nosi obcisłe rurki, jeszcze tą chudość potęguje (poczytajcie wiecej o tym jak można oszukać ludzkie oko to wtedy się dowiecie dlaczego na niektórych widać kilogramy, dlaczego na innych nie widać, dlaczego jedni wydają się chudzi w ubraniu, a inni ok - całość się sprowadza do tego, że po prostu potrafią się ubrać odpowiednio do kształtu swojego ciała).
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Tak to prawda, społeczeństwo polskie poprawiło się w kwestii ubioru, ale niestety możemy to zaobserwować tylko i wyłącznie w większych miastach, w mniejszych miasteczkach i wsiach "zacofanie" (nie lubię tego słowa) niestety ale nadal jest, mieszkam w małej miejscowości i widzę czasami dziwne spojrzenia innych, jak ubiorę coś dziwnego, ale to tylko jest dziwne z ich punktu widzenia, ale najważniejsze to się nie przejmować i ubierać się dla siebie a nie dla ludzi wkoło.

...i jeszcze jedno, czemu wszyscy piszecie OBCISŁE rurki, dyskusja tyczy się rurek, w których mamy jakiś przewiew, że tak powiem, chyba wiadomo, że OBCISŁE rurki to raczej odpadają w przypadku mężczyzn.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
kerry_king.jpg

Facet to facet
rurka.jpg


chyba że chodzi o chłopców i rurki - spodnie..to lepiej nie mówić nic.
 

Fabri

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
127
Punkty reakcji
8
no tak.. każdy facet powinien być łysy, mieć brodę i opasły brzuch od jedzenia grillowanych kiełbasek popijanych piwem ; )
reasumując - http://demotywatory.pl/3963746
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
no tak.. każdy facet powinien być łysy, mieć brodę i opasły brzuch od jedzenia grillowanych kiełbasek popijanych piwem ; )
Nie uogólniaj, facet to facet jak podpisałem obraz King'a.
Ale tak, facet powinien być z zasady męski bo chyba taki jest podział - faceci, męscy i twardzi a kobiety, delikatne i subtelne. A co wyjdzie z wymieszania takich cech?
Zapewne to - co odpowiada się na pytanie "co?" jak się kogoś nie lubi, podpowiedź, słówko nie miłe i na "g" :026:
 

slim_fit

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
73
Punkty reakcji
0
...yyhhmm, yyhhmm... ;P
Widze, ze zacieta dyskusja sie toczy. Jak juz ktos wspomnial, w necie jest mnostwo takich "walk" na ten temat.
Owszem, kazdy moze miec wlasne zdanie. ..i ja tu wyraze swoje :)

Przede wszystkim chcialbym zdefiniowac okreslenie rurki, bo ogolnie przyjelo sie, ze to nic innego jak niewiadomo jak obcisle spodnie. A to nie do konca jest prawda.
Otoz rurki (z tego co wywnioskowalem), to okreslenie spodni zarowno kroju slim fit, jak rowniez skinny. ...moze sa jeszcze jakies inne kroje okreslane tym mianem, nie wiem.
Biorac na logike, okreslenie rurki wzielo sie z okreslenia waskiej nogawki. ...ale slowo "waska" to okreslenie wzgledne - nogawka moze byc waska, wezsza i bardzo waska. :)
I tak, spodnie kroju slim fit zasadniczo powinny byc jedynie dopasowane do ciala, natomiast skinny powinny juz byc obcisle i dokladnie opinac cialo - powinny byc jak druga skora (z ang. skin znaczy skora). Ale to i tak tylko teoria.
W praktyce, ludzie maja rozmaita budowe i rozne proporcje (zarowno Panie jak i Panowie). I moze sie zdarzyc, ze na jednej osobie spodnie slim fit beda opiete, a na drugiej spodnie skinny beda jedynie lekko dopasowane. Oczywiscie mowie tu o rozmiarach (waist, leg), ktore zwyklismy kupowac.

...tak czy inaczej to, jakie spodnie kupimy, powinno zalezec od nas samych.
Kazdy ma swoj gust i poczucie komfortu, wiec powinien kupowac takie spodnie, ktore mu sie podobaja i w ktorych dobrze sie czuje. ...nie wazne czy beda szerokie, waskie, dopasowane, obcisle czy nawet bardzo (popularnym okresleniem jest meeeeega) obcisle. Kazdy sam decyduje co dla niego dobre i w czym sie dobrze czuje.
A to, ze innym moze sie o nie podobac, to naturalna sprawa - kwestia gustu. ...jednak widzac takiego kogos na ulicy (lub innym publicznym miejscu), nie powinnismy glosno wyrazac swej opinii, a zachowac ja dla samego siebie.
...nie ubior okresla osobowosc, a zachowanie.

A propo stereotypow...
Z definicji, jaka podaje Wikipedia: "Stereotyp (z gr. stereos – „przestrzenny”, typos – „wzorzec”, „odcisk”) – konstrukcja myślowa, zawierająca komponent poznawczy (zwykle uproszczony), emocjonalny i behawioralny, zawierająca pewne fałszywe przeświadczenie, dotyczące różnych zjawisk, w tym innych grup społecznych."
...a jak wiadomo, zarowno wzorce jak i zjawiska, przeswadczenia, potrafia sie zmieniac. Role meskie i damskie rozniez mieszaja sie ze soba. I to widac w domu, w pracy, w modzie... praktycznie wszedzie.
Mamy przeciez demokracje i rownouprawnienie. :)
 
C

C_S_

Guest
Tutaj mogę się zgodzić,każdy z nas posiada swój indywidualny gust i ciężko powiedzieć które spodnie wybrać,to zależy tylko i wyłałcznie od nas oraz od naszego stylu. Facet w rurkach to nic złego,właśnie teraz spodnie typu slim są bardzo modne.
 
Do góry