Facet który bierze sterydy, odżywki i różne wspomagacze.

natuss

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Siem-ce
Hej ;) :D
Mam pytanie które mnie dośc drażni i gnębi..
Czy facet który zażywa różnego rodzaju odżywki, sterydy czy tam koksy czy jak to sie tam nazywa :p
jaki jest w łóżku ?

Czy to prawda że dłużej wytrzymuje podczas stosunku, jest bardziej napalony i ma wiekszy apetyt na sex niz normalny mężczyzna ;>??
Jest tu jakiś facet który wie coś na ten temat ;> ktory próbował i ktory wie jak to jest, prosze o odp ;] ;** :papa:
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Z tego co wiem to apetyt na sex się zwiększa, natomiast możliwości maleją, ponieważ z jąder robią się "wydmuszki".
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Jeśli mówisz o sterydach, to ma spore znaczenie, zwiększa się libido i możliwości w łóżku też, żadne wydmuszki się nie robią, jeszcze większa moc jest :D Tylko trzeba wiedzieć co i jak brać ;)
Odżywki, mają mały wpływ, najbardziej NO boostery i arginina, samo to, że koleś ćwiczy zwiększa jego, że tak to nazwę seksualność ;)
 

władcydobroci

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
240
Punkty reakcji
1
Mi tam nadal stoi :p Reszta mojego sprzętu także jest sprawna i nie zauważyłem większych zmian. Zależy także od tego co bierzesz i jak to bierzesz.

Natuś no tak... jest apetyt na seks to prawda. Czy bardziej napaleni? W pewnym sensie... tzn ja większych zmian nie odczuwałem bo cały czas trwałem w takim stanie :p Ale trochę racji na pewno w tym jest:)
 

natuss

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Siem-ce
Dziekii chłopacy ;)) juz sie przekonałam na własnej skórze jak bardzo facetowi się chce ;D
 

kamila700

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej ;) :D
Mam pytanie które mnie dośc drażni i gnębi..
Czy facet który zażywa różnego rodzaju odżywki, sterydy czy tam koksy czy jak to sie tam nazywa :p
jaki jest w łóżku ?

Czy to prawda że dłużej wytrzymuje podczas stosunku, jest bardziej napalony i ma wiekszy apetyt na sex niz normalny mężczyzna ;>??
Jest tu jakiś facet który wie coś na ten temat ;> ktory próbował i ktory wie jak to jest, prosze o odp ;] ;** :papa:
 

kamila700

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
facet po sterydach jest oczywiscie lepszy w lozku bo trenuje lepiej wyglada i sie z tym czuje i sterydy dodaja mu o wiele wiecej sily , tylko jak sie przygotowywuje do zawodow i bierze regularnie to juz nie jest tak ciekawie . oczywiscie jest dalej super w luzku tylko potem trudno go zadowolic , trudniej mu dojsc do orgazmu i najlepiej wtedy moze mu dogodzic prostytuka .
 

broddson

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
ZACHODNIA POLSKA
Sterydy dużo dają w łóżku szczególnie mieszanki testosteronu;)Omnadren 250 daje dużego kopa,w końcu to testosteron.Nitrobolon(nie jest sterydem)to mieszanka kreatyn i trzech związków argininy.Arginina powoduje wytwarzanie tlenku azotu we krwi.A zwiększenie produkcji NO2 we krwi powoduje rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych.Składniki które powodują wytwarzanie NO2 są wykorzystywane min.do produkcji Viagry...i faja stoi;)
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Na cyklu daje kopa, ale jak jest zejście to wtedy może być nie ciekawie. Albo jak się ktoś nie odblokuje w ogóle, to wtedy dopiero lipa jest :p

A kto napisał, że NB to steryd? :niepewny:
 

broddson

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
ZACHODNIA POLSKA
Na cyklu daje kopa, ale jak jest zejście to wtedy może być nie ciekawie. Albo jak się ktoś nie odblokuje w ogóle, to wtedy dopiero lipa jest :p

A kto napisał, że NB to steryd? :niepewny:
Ja wiem,że NB to nie steryd ale ktoś kto nie jest w temacie może tego nie wiedziec.A odblok po omie jest konieczny bo inaczej tragedia... :crazy:
 

Ficu777

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
218
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Mam wiedzieć?
rozbawiło mnie ostatnio gadka kumpla. Ładował w siebie mete+ome czy coś (już dokładnie nie pamiętam) z rok temu i nie zrobił odbloka. Teraz zjadł "setkę" metki , nie żadnego fake'a tylko 100% towar. Mówi , że 0 reakcji nic. A pytamy się go czy zrobil odbloka po ostatnim cyklu , a on :
"- po co ? jak mi staję " uahahhaha, tak wszyscy z niego gnili na siłowni.
 

myszka83

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej. Mam faceta który nie ma ograniczenia w spożywaniu wszelkiego rodzaju odżywek , sterydów itd. jest strasznie agresywny a co do seksu to faktycznie chce mu się cały czas. Natomiast po uzyskaniu masy trochę stracił chyba rozum bo zaczął znikać na nocki i chyba używa sobie gdzieś indziej. co robić?????? bo to już trwa pół roku i go nie poznaje:{
 
N

Naxxramas

Guest
Libido po sterydach spada, na początku może jest większe, ale potem w czasie dłuższego cyklu zablokowany układ HPTA nie wpływa dobrze na potencję. Po dobrze przeprowadzonym odbloku i uregulowaniu gospodarki hormonalnej przez organizm wszystko wraca do normy.

To, że jest opnia, że duży facet nic nie może w łóżku to tylko bełkot zakomleksionych gekonów co nie dość że nic nie wiedzą na temat dopingu to nawet nie przypominają mężczyzn.
 
Do góry