Facebook nie jest fajny

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2Ck-dr6zsfg

Dobrze mówi, polać mu.
 

okazja777

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
56
Punkty reakcji
1
Ja FB mam bo muszę ale nie przepadam za tym portalem;( Ma dużo wad i zbyt dużo danych o nas bez naszej wiedzy;(
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Facebook nie zmusza Cię do podawania wszystkich dany. Jeżeli nie chcesz czego udostępnić po prostu nie podajesz tych danych. W czym problem ?
 

Egocentryczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
103
Punkty reakcji
4
tym bardziej, że można nawet wszystkie dane ukryć, tak by były widoczne tylko dla autora profilu. ja też muszę mieć fejsa, cóż, taka moja dola,ale nie narzekam na niego, podoba mi się.
 

okazja777

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
56
Punkty reakcji
1
Problem np. w tym, że znajomi mogą mnie oznaczać na zdjęciu;( Podać moje imię i nazwisko a ja tego nie chcę. Ma ogromną bazę danych podobnie jak google. No i to co mówi pan w filmiku;)
 

jurikis

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
To prawda co mówi Max Kolonko. Gdy chce się usunąć profil to tak na prawdę się go tylko blokuje. Gdy się jednak chce wrócić to nasze konto zostaje przywrócone z powrotem.
 

songostylizator

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Warszawa
Lol, a myślałem że Facebook to tylko większy portal społecznościowy a to tak naprawdę narzędzie dla wielkich korporacji ;/
 

glazura72

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Zawiercie
Facebook w USA był już dawno znany a dopiero później w Polsce zaczął być tak popularny.
 

Mitka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
49
Punkty reakcji
0
Fb zbiera ogromną ilość informacji o nas, zresztą podobnie jak Google:) Warto pozmieniać trochę ustawienia naszej prywatności.
 

MiśkaMI

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
No dokładnie, to zlezy od nas co wrzucamy do sieci, nalezy to robić z rozsądkiem. Fb ma służyć rozrywce...
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Z początku zacząłem się martwić, ale po chwili przypomniałem sobie, że nie mam FB[ wiem, wiem... głuptasek ze mnie]. Kamień spadł mi z serca.
 

Sevold

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Facebook jest strasznym portalem, za dużo chce o nas wiedzieć, zbiera praktycznie wsyzstkie możliwe dane osobowe przez to nie jest w ogóle bezpieczny.
 

Blazejos

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Fb był dobry na początku, teraz jednak bardzo się skomercjalizował. Podobno w tym roku bedzie można zamawiać produkty bezpośrednio z tego portalu co moim zdaniem jeszcze bardziej mu zaszkodzi.
 

Rakuzanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
64
Punkty reakcji
1
Fray napisał:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2Ck-dr6zsfg

Dobrze mówi, polać mu.
denerwują mnie te reklamy, i pytania a czemu skasowałeś reklamę? wrrr
 
A

alfabeta11

Guest
Ogólnie to ryjbuk nie powinien istnieć. Jedna wielka strona zbierająca dane. Najgorsze jest to, że go mam i jest mi potrzebny. Nie rozumiem jakim cudem świat stał się od niego tak uzależniony ;/
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Czy ktoś stoi nad wami z kijem i pilnuje żebyście skrzętnie zdawali raporty gdzie byliście ? Co robiliście ? Kogo znacie, z kim jesteście w związku, kogo lubicie a kogo nie ? Jeżeli robicie coś dobrowolnie to w czym problem ? Nie rozumiem podejścia połowy ludzi którzy się wypowiedzieli w tym temacie.
 

Villemoo

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
6
Wiek
71
Miasto
Toruń
Facebook jest jednym z najbardziej inwigilowanych portali społecznościowych jakie istnieją. I nie mówię tu o wypisywaniu z kim się jest w związku, kogo się ma w rodzinie, co teraz robię itd. Mój kolega (miał pełne imię i nazwisko wpisane na facebooku) otrzymał e-maila na pocztę "podpiętą" pod ów portal z informacją, że musi podać facebookowi wszystkie swoje dane, a więc imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia, pesel, miejsce zamieszkania, a ponadto skan dowodu osobistego (sic!). Nie mam pojęcia po co temu portalowi dowód osobisty użytkownika. Pewnie ma to coś wspólnego ze statystykami, które wskazują, że Polacy są najbardziej inwigilowanym obywatelami przez organy dbające o polskie bezpieczeństwo wewnętrzne (ABW, CBŚ itd.) :D
 
Do góry