F1. Sezon 2009

godzina_12

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
A ja jednak mam nadzieje, że kiedyś Kubica zdobędzie tytuł mistrza, w końcu co do jego talentu to nie ma najmniejszej wątpliwości:D swoja droga fajnie by było zobaczyć taką imprezkę na własne oczy....
 

Quick79

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
W weekend 6 i 7 czerwca 2009 roku w godzinach od 9:00 do 21:00, wszystkich, którzy szukają adrenaliny i mocnych wrażeń, Magnolia Park zaprasza na nie lada atrakcję – Grand Prix w Formule 1.


W najbliższą sobotę i niedzielę Magnolia Park zaprasza do szalonej i pełnej rywalizacji zabawy. Na parkingu przed wejściem nr 3, wszyscy chętni spróbują swoich sił na jedynym w Europie hydraulicznym symulatorze F1, którego trasa przejazdu wyświetlana jest na ekranie. Sporą dawkę emocji zapewnią na pewno wyścigi na sześciu małych bolidach. W trakcie wyścigów uczestnicy będą mogli śledzić przebieg trasy. Trzy osoby z najkrótszym czasem przejazdu otrzymają od LG nagrody.

Nie lada atrakcją dla fanów Formuły 1 będzie możliwość obejrzenia oryginalnego bolidu grupy BMW, którym jeździł Robert Kubica. Ponadto wszyscy będą mogli spróbować swoich sił jako mechanicy w serwisie Pit Stop ucząc się zmiany koła pojazdu. Przed nauką klienci otrzymają profesjonalne kombinezony. Nowi „mechanicy” staną do konkursu na najszybszą wymianę ogumienia. Wyścigi klientów na bolidach relacjonować będzie komentator sportowy.

W trakcie weekendu odbędzie się również wiele konkursów, w których nagrody ufundowała firma LG.
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Kurka. Nie miałem szans dzidsiaj zobaczyć kwalifikacji. Jutro na wyścig popatrzę, zobaczymy jak tam nowy bolid BMW...
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Nie lepsze niż stare, fajerwerków nie ma ;) Różnica między 10 a 5 miejscem liczona jest w tysięcznych sekundy, dobrze by było gdyby udało się gdzieś Kubicy tą sekundę urwać...
 

godzina_12

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
no i w końcu Kubica załapał się na punkty :D ja w sobotę wybieram się na wspomniane już Grand Prix w Formule 1- M1 w Krakowie :D będzie pewnie niezła zabawa, a był ktoś we Wrocławiu na takim czymś i jak było? zapewne była dobra zabawa:D
 

mario.bros

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
hejka, a mi się wydaje że Kubica z tym teamem daleko nie zajdzie, szkoda mi go bo chłopak zdolny ale z tą popierdółą to daleko nie zajdzie.
 

gringo456

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Robert w tym sezonie to może jedynie dojeżdżać w pierwszej 8, to jest max co BMW może osiągnąć.
Zastanawia mnie to czy BMW zależy na tym sezonie i czy prawdą jest to co mówią w tej ekipie że nie odpuszczają sezonu? bo inne ekipy ze środka stawki wprowadzają ulepszenia, które przynoszą efekty a BMW odwrotnie. Po GP Turcji bardzo się "podniecali" że widać progres, a w następnym GP(Silverstone) było jak przed wprowadzeniem zmian. Czy czasem nie robią tego tylko po to aby nie spaść na koniec stawki???
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
BMW w tym sezonie słabo sobie radzi. Kubica ma umiejętności, których nie może wykorzystać w 100%, przynajmniej nie w tym teamie. Technicy jak widać niewiele robią...Miejmy nadzieję, że w następnym sezonie od samego początku będzie można świętować sukcesy Kubicy.
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
a co sądzicie na temat plotek jakoby Kubica miał przejść do McLarena?? czytałam o tym ostatnio ale myślę, że tego typu artykuły są pisane po to by o Robercie napisać cokolwiek... osobiście boję się że w przyszłym sezonie BMW będzie dalej daleko za resztą...ale mam nadzieję że się mylę

godzina_12 jak było na Grand Prix w Formule 1- M1 w Krakowie ?? jak to wyglądało?
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Już parę razy słyszałem plotki o tym, że Robert zmieni team. Ale nie koniecznie McLaren. Trzeba poczekać jeszcze trochę ;) Fajne symulatory były na tym Grand Prix :)
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
a jakie jeszcze zespoły brane są pod uwagę?? jakie jeszcze były "rozrywki" na na tym Grand Prix??

AA! i wiecie że być może Sebastien Loeb pojedzie w F1 w GP Abu Dhabi w bolidzie teamu Toro Roso-Ferrari??
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
BMW kończy działalność na arenie F1 wraz z końcem sezonu. Wyczytałem, że istnieje możliwość, że przejdzie do Ferrari. Ale chyba będziemy musieli poczekać jeszcze, zanim ktoś potwierdzi te słuchy :p
 
Do góry