Extra Ciuchy

Rafael84

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Co sądzicie Panowie o www.americanoutlet.pl ?
Z żoną ostatnio znaleźliśmu outlecik z konkurencyjnymi cenami jeżeli chodzi o te marki z USA tylko nie bardzo sie znamy, a jesteśmy nim zainteresowani bo mają niezły asortyment :help:
 

bartito

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
48
Punkty reakcji
0
Nie korzystałem z tego sklepu ale jak tak przejrzałem to mają spory asortyment w większości samych topowych marek. i nawet dobre ceny,
 

sup_bloke

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2012
Posty
32
Punkty reakcji
4
Ciekawe skad maja te ceny. Sweter tommy hilfiger za 150zl? Ja w sklepie zaplacilem 110 funtow. Kurtki po 300pln? Ja dalem 320 funtow i byla to jedna z tanszych. 3x slipy ck za 80zl? Ja za jedna pare bokserek place 12 funtow jak sa na promocji (taniej nie widzialem), normalnie sa po 20+. Troche podejrzane.
 

bartito

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
48
Punkty reakcji
0
Myśle że jest to po prostu outlet czyli końcówki kolekcji gdzieś przez nich skupione. A że sprzedają w internecie to mogą sobie pozwolić na niższe ceny.
 
C

C_S_

Guest
Teraz w internecie spotkasz wiele okazji oraz promocji,wystarczy poszukać jak chociażby u nas www.CitySport.com.pl znajdziesz nie tyko ubrania ale,ale również i markowe obuwie na kazda kieszeń.
 
3

3but_zbanowany

Guest
Ja nie mam zdania,poniewaz nigdy nie robiłem tam zakupów. Fakt,że jest taniej ale w końcu to outlet więc tego należało sie spodziewać. Im więcej opinii ze strony Użytkowników tym lepiej.
 
Do góry