Evanescence

N

Nieprzenikniona

Guest
Mój ulubiony zespół. Dziwię się co robi w dziale "Pop", ale widzę, że ktoś najwidoczniej nie zna się po prostu. To jest przecież ROCK alternatywny, może mało mocny, ale jest.

Moją ulubioną piosenką jest "My immortal". Ale szczerze, to mi się już przejedli, byli dobrzy, kiedy gitarzystą był Ben Moody. Widocznie Amy sobie nie poradziła. Szkoda też, że nie nagrywają od 3 lat...

Większość osób ich po prostu nie docenia, na co wskazuje samo umieszczenie ich w szufladce "pop". Zgadzam się z tym, że do gotyku im daleko, ale bez przesady. Możliwe, że ludzie spodziewają się po nich nie wiadomo jak mocnych brzmień z uwagi na mroczne teledyski i kreacje Amy. Mają parę ballad, w których nie słychać perkusji, ani gitary, takich bardziej popowych, ale nie wiem jak Wam, ale mi się pop kojarzy z muzyką popularną i komercyjną. A oni komerchą nie są. Głos Amy Lee mi się bardzo podoba, jest taki płaczliwy i romantyczny.
Ja szanuję ten zespół, jest bliski mojemu sercu. Często utożsamiam się z "My immortal".
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
"My immoral" i "Bring me to life" - tylko te jakoś do mnie trafiają. Reszta niezbyt.
 

blonde

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
1
A ja bardzo lubię Lithium. Uważam, ze ich płyta Fallen była najlepsza
 

Imponderabilia

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2010
Posty
75
Punkty reakcji
1
Miasto
Tarnów
Sweet Sacrifice
Bring Me to life <3
Call me When Youre Sober - zdecydowanie najlepsza ;)
Good Enough <3
My last Breath lubię:D
My Immortal <3
All That I'm Living for <3


Co Ev robi w POPie?!
To nie jest muzyka komercyjna ... :/
 

TinuSs

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
206
Punkty reakcji
3
Miasto
Utopia
Och miałam na nich niezłą fazę. Ale to przez te ich ballady przy których ryczałam całymi dniami. Czasem jeszcze słucham, ale zdecydowanie rzadziej. Zawsze będę miała jakiś sentyment. A głos Amy bardzo mi się podoba. Zawsze jej go zazdrościłam.
 
D

Deleted member 75512

Guest
niedługo podobno będzie trzecia płyta zespołu, ma być trochę elektronicznego brzmienia...
 

pizza25

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
35
Punkty reakcji
1
Bringe me to life to najlepsza ich piosenka! A My immortal najpiękniejsza:)
 

Sorja

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
54
Punkty reakcji
0
Nie słucham tego zespołu, ale podoba mi się kilka piosenek ;) szczególnie My immortal. Ogólnie nie lubię damskich wokali.
 

cyganka27

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2011
Posty
522
Punkty reakcji
12
Bardzo lubię...bardzo,bardzo... :)

http://www.youtube.com/watch?v=5anLPw0Efmo

:)
 

cyganka27

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2011
Posty
522
Punkty reakcji
12
To też lubię...zresztą wszystko lubię w Evanescence...

http://www.youtube.com/watch?v=3YxaaGgTQYM

Przywróć mnie do życia... :)
 

cyganka27

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2011
Posty
522
Punkty reakcji
12
Ach,...to jeszcze na Dobranoc przypomnę ten zespół...i już znikam... :)

http://www.youtube.com/watch?v=YcDoXu8mJ3w

Dobranoc... :)
 

corpse bride

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
139
Punkty reakcji
4
Uwielbiam. Obok Within Temptation i Nightwish mój ulubiony zespół. Moje ulubione piosenki to cover Korna w wykonaniu Amy, który ktoś wcześniej wspomniał
oraz:
 

Amy Bird

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolnośląskie
Lubię, nawet baaardzo lubię XD. Trzecia płyta troche dziwna, ale po kilku przesłychaniach przywykłam. Zgadzam się, że płyta Fallen była najlepsza. Jest to kapela z mojej najlepszej trójki, zaraz obok Within Temptation i Nightwish. Nawiasem, też nie kumam co Ev robi w popie !? Może nie są otrzy jak brzytwa, ale pop to zdecydowanie nie jest.
 
Do góry