Euro 2016 - czy Polacy wyjdą z grupy?

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Niemcy przestali dobrze grać i przy okazji wykończyły ich kontuzje
 
W

wiki9969

Guest
Portugalia mistrzem Europy! Reprezentacja, która nie spisywała się najlepiej zdobyła tytuł. Te Mistrzostwa były pełne niespodzianek. :)
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
sprawiedliwy wynik

Po pierwsze wydaje mi się że bez Ronaldo grali lepiej. Bardzie zespołowo, no i genialnie w obronie
Po drugie Francja gdzieś zgubiła skuteczność, choć bramkarz Portugalii miał super mecz
 

Anwalar

Bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2015
Posty
159
Punkty reakcji
33
CnE3EIWXgAAzqGI.jpg
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Super :) Drużyna, która wygrała tylko jeden mecz w podstawowym czasie gry na tych mistrzostwach zdobyła tytuł. Takie jest piękno sportu BB)

071016_portugal_1200.jpg


3444362_herol.jpg



Mistrzostwa były fajne. Dobry występ Polaków i sporo może nie rewelacyjnych ale ciekawych spotkań :)
 

Maszyn

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2016
Posty
14
Punkty reakcji
2
Moim skromnym zdaniem Euro 2016 to był najsłabszy turniej narodowy z dotychczas przeze mnie oglądanych - czyli od Euro 2000. Bardzo mało goli (średnia 2,1? serio?), defensywna gra słabszych drużyn, brak zasługujących na tytuł ekip i tak dalej mogę wymieniać. Przyczyną takie stanu rzeczy jest pewnie zmiana systemu rozgrywek i możliwość awansu z trzeciego miejsca. Poza tym prawie połowa drużyn z UEFA awansuje na turniej zmniejsza prestiż rozgrywek. Portugalia wygrywa Euro - drużyna, która JEDEN mecz wygrała po 90. minutach - wcale nie zwyciężyła dzięki taktyce i doskonałej grze obronnej, ale raczej nieudolności rywali... Z wszystkich zespołów najbardziej podobali mi się Niemcy i Walia. Nie umniejszam sukcesu Polski, ale prawda jest taka, że strzeliliśmy tylko cztery gole w pięciu meczach świadczy dobitnie o tym, jak wycofany był to turniej. Szkoda.
 
Do góry