Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Euro coraz bliżej, znamy już grupy, zobaczyliśmy oficjalną piłkę mistrzostw, wszystkie stadiony są już prawie gotowe. Reprezentacje wybrały już swoje kwatery (niestety Niemcy nie trafili :D ), składy praktycznie gotowe.
Nasze forum też nie jest gorsze, powstaje więc oficjalny temat który będzie nam towarzyszył do końca mistrzostw.

Piłka:
Tradycyjnie piłki na mistrzostwa dostarcza firma Adidas, niektóre to bardziej lub mniej trafione projekty. Wszyscy pamiętają Europass tzw. gęsią skórkę, bardzo przyczepna piłka, doskonała dla napastników, postrach bramkarzy, czy też Jabulani, piłka ostatnich MŚ, postrach zarówno bramkarzy, jak i napastników, niezwykle nieprzewidywalna piłka.
Piłka naszych mistrzostw to kontynuacja pięknej futbolówki Tango z mundialu '78. Piłka na Euro 2012 nosi nazwę Tango 12 i ma nieco więcej kolorów (moim skromnym zdaniem bardzo udany projekt).

euro_2012_pilka_oficjalna_afp_648.jpeg



Grupy:
Rozlosowano dzisiaj grupy na Euro 2012, Biało-Czerwoni mają nieprawdopodobne szczęście, bowiem trafiliśmy na teoretycznie słabszych rywali którymi są Grecja, Rosja oraz Czechy.
Najtrudniejszym rywalem wydaje się tutaj być Rosja, jednak pamiętajmy że to my, będziemy mieć 12 zawodnika.
Bardzo ciekawa jest grupa B która okazała się grupą śmierci: Holandia, Dania, Niemcy, Portugalia. Zapowiadają się niezwykle ciekawe spotkania. Nieprzypadkowo wspomniałem na samym początku tematu o Niemcach, jako bazę wybrali dla siebie Gdańsk, niestety po losowaniu okazało się, że swoje grupowe mecze będą rozgrywać w Doniecku :D

A o to graficzne przedstawienie grup:
losowanie_06.jpeg



Jak wam podobają się grupy, piłka, stadiony czy maskotki? Zapraszam do rozmowy.



_____________________________
--------------------------------------
Wszystkie tematy dotyczące Euro 2012 które zostaną założone, będą zamykane.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
założyłam nowy wątek ale musiałam przenieść.. bo fakt nie zauważyłam wątku o euro. a to ściśle wiąże się z euro :)
zresztą sami zobaczcie
Stadion, który właśnie powstaje a niebawem będzie oddany do użytku a wygląda w sumie znajomo ale fajnie :D
http://stadionbialoczerwonych.pl/
 

slavo87

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
111
Punkty reakcji
1
Rzeczywiście bardzo ładny będzie nasz stadion narodowy, ale myślicie, że najładniejszy? MI osobiście bardziej podoba się Baltic Arena w Gdańsku.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Rzeczywiście bardzo ładny będzie nasz stadion narodowy, ale myślicie, że najładniejszy? MI osobiście bardziej podoba się Baltic Arena w Gdańsku.

Czy ladne te stadiony ? Inne nowe ktore powstawaly na swiecie niedawno jak np. stadion Arsenalu albo te w Niemczech robily wieksze wrazenie. Jednego co mozemy byc pewnie ze nasze stadiony sa najdrozsze (na lapowki duzo trzeba) i beda nierentowne po turnieju.

Po Euro 2012 powinna powstac Komisja Sledcza. Szkoda jednak ze ma osob ktorzy zlodzieji by rozliczyli. Sami siebie nie rozlicza...
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Czy ladne te stadiony ? Inne nowe ktore powstawaly na swiecie niedawno jak np. stadion Arsenalu albo te w Niemczech robily wieksze wrazenie. Jednego co mozemy byc pewnie ze nasze stadiony sa najdrozsze (na lapowki duzo trzeba) i beda nierentowne po turnieju.

Po Euro 2012 powinna powstac Komisja Sledcza. Szkoda jednak ze ma osob ktorzy zlodzieji by rozliczyli. Sami siebie nie rozlicza...
To już inna sprawa, ja skupiam się tylko na wyglądzie stadionów i ich walorach sportowych. Mogą się one stać wizytówkami miast ;)
a co do rentowaności to masz racje- z tym może być ciężko, być może trafią one w ręce jakiegoś sponsora który odpowiednio się nimi zajmie.
 

slavo87

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
111
Punkty reakcji
1
To już inna sprawa, ja skupiam się tylko na wyglądzie stadionów i ich walorach sportowych. Mogą się one stać wizytówkami miast ;)
a co do rentowaności to masz racje- z tym może być ciężko, być może trafią one w ręce jakiegoś sponsora który odpowiednio się nimi zajmie.
Nie wierzę ,że w Polsce bez sponsorów udałoby się utrzymać takie stadiony. Przykładowo według ekpertów roczny koszt utrzymania Stadionu Narodowego będzie wynosić ok 30 mln złotych. Miasto tyle nie da, a dochód z organizowanych imprez będzie dużo mniejszy.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
O stadionie białoczerwonych już głośno w sieci. dziś znalazłam ten artykuł.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/manifestacja-kibicow-w-sprawie-nowego-stadionu-bia,1,4996070,wiadomosc.html
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Nie wierzę ,że w Polsce bez sponsorów udałoby się utrzymać takie stadiony. Przykładowo według ekpertów roczny koszt utrzymania Stadionu Narodowego będzie wynosić ok 30 mln złotych. Miasto tyle nie da, a dochód z organizowanych imprez będzie dużo mniejszy.
Zgadzam się i dlatego powinny one zostać oddane w ręce sponsorów. Myślę że stadion w Gdańsku nie bedzie miał takich problemów, sponsoruje go PGE.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
A ja i tak uważam, że mimo wielu mankamentów jakie niestety dotyczą naszych stadionów to ten biało-czerwonych jest imponujący. Tak na prawdę nie wiele jest rzeczy, którymi możemy się pochwalić przed obcokrajowcami. Wiem, że ciężko nam będzie dorównać tym niemieckim, ale widać, że coś się zmienia. A ten nowy stadion moim zdaniem jest na światowym poziomie i nie ma się czego wstydzić. I trzymam kciuki żebyśmy zrobili wrażenie, aż przejezdnym oczy wyjdą:)
 
L

libelule

Guest
Niezła akcja z tą manifestacją w warszawie w ogóle: www.wiadomosci.wp.pl/kat,15331,wid,14159269,wiadomosc.html<br /><br />
Mają racje!! genialnie by było gdyby nasza Reprezentacja miała sie na tym stadionie pokazać! Polskaaaaa białoooo czeeeeerwoni!!
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Stadion biało-czerwonych wygląda super, wkoncu coś się w Polsce dzieje ;) Jutro otwarcie!! :310:
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Weszłam na stronę stadionu białoczerwonych.pl i nieźle się zaskoczyłam :D akcja niezła na całą Polskę i mamy piękny stadion tic-tac z okazji Euro :D nie ma co.. więcej takich akcji :D
 

Derad

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
TAK. wirtualny STADION : Białoczerwony. Znaleźli kilka śmiesznych filmików. Myślałem że da się pograć tictacami w piłkę.
 
L

libelule

Guest
przeciełam wstege :037: tic tacami w piłke nie pogramy niestety ale i tak dobra strona, chociażby piłkarskie wpadki: http://tictac.pl/#/podstrona/murawa_smiechu
podkład muzyczny boski, przypomniałam sobie pare dobrych piosenek których sto lat nie słuchałam :)
 

neverwinter

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
EURO 2012 na pewno będzie super, nie mogę się doczekać mistrzostw. :przewraca:
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Co sądzicie o wczorajszym spotkaniu Polski z Portugalią?

W mojej opinii Polska drużyna się spisała, wiadomo że mecz ten nie był o żadną stawkę, ale gra naszych mogła się podobać. Remis to dobry wynik.
 

Mimi23

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Mecz był dobry. I stadion zrobił na mnie wrażenie, na żywo pewnie zrobiłby jeszcze większe :)
Szczęsny - klasa! No i mam takie odczucie, że jakby grał Lewandowski to by wygrali.. Ale lepiej, żeby zagrał w pełni zdrowy na następnym meczu na Narodowym już w czerwcu. :)
 

neverwinter

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Mecz był super. A Szczęsny zachowywał się fenomenalnie! :) Stadion też ekstra. Szkoda, że nie mogło być Lewandowskiego... :(
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Mnie osobiście najbardziej podobają się grupy ME. Będę uważniej śledził co się dzieje w grupach B i D bo są tam klasowe reprezentacje.
Co do piłki, to jest w porządku. A stadiony, to nic specjalnego bo ja wolę akurat dekoracje i oprawę Ligi Mistrzów, więc te stadiony mi do gustu nie przypadają.
 
Do góry