es na rozpoczęcie rozmowy

jalek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
ej jak ktoś może to niech poda jakieś smeski na zagadanie do dziewczyny, jakieś śmieszne i orginalne ok??
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
A dlaczego próbujesz być orginalny? Bądź po prostu sobą, w zależności co chcesz osiągnąć tak napisz sms'a. Wcale nie musisz być śmieszny i orginalny żeby wzbudzić zainteresowanie kobiety. Bądź sobą, napisz jasno i klarownie a będzie ok, z drugiej strony jeżeli dziewczyna oczekuje, że będziesz co chwila zabawiał ją jak clown a z drugiej będziesz "orginalny" czyli będzie zachowywać, wygldąć etc. się zupełnie niż inni to radzę Ci darować taką dziewczynę, najprawdopodobniej jest jeszcze nie dojrzała psychicznie. Można być śmiesznym ale trzeba znać w tym umiar, można być orginalnym ale też z umiarem. Rozpisałem się bezsensu:) suma sumarum, pisz co Ci serce i rozum dyktuje i nie słuchaj się innych bo to nie inni będą z tą dziewczyną tylko Ty, więc radź się samego siebie najlepiej. Takie jest moje zdanie:)
 

mleczko

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z krainy marzeń :)
Oj Badyl przesadzasz! Wiadomo, że każdy chcę czasem zaimponować tej drugiej osobie. Czasem jakis fajny esemesik nawet nie wiesz jak moze poprawic humor. Ja niestety nie znam zadnych fajnych:(
 

marta92

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
296
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
woj. Opolskie
Może puść do niej strzałke wieczorem...a jak odpuści to napisz "o! nieśpisz?"....i takie tam. Dziewczyny to lubią [wiem z własnego doświatczenia :p]
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Ja lubie podchodzić do sprawy ze śmiechem i wogóle :) hehe ale romantyzmu odrobina nie zaszkodzi :)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Ja z jedną moją koleżanką zapoznałem się sms'em o treści: ''Witam, mam naostrzony pal w piwnicy i szukam krnąbrnej dziewicy'' :D
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Nie, ale po kilku dniach znajomości uznała że jestem zbyt dziwny by to kontynuować.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Czy ja wiem? Nie było mi przykro ale troche szkoda, bo ładna dziewczyna :D De facto to i tak chodziło tylko i wyłącznie o jej koleżanke i mój kolczyk w języku ale nie róbmy już offtopa, jak chcesz to napisz na PW.
 

jalek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
ej orki ale ja nie chciałem wywoływać dyskusji na temat orginalności tylko miałem nadzieje że ktos napisze jakiegoś fajnego tekścika który nadawałby się na zagadania do laski?? :sexy:

to jak nikt nic nie rzuci?????
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
to jak nikt nic nie rzuci?????

1. uważam, że rozpoczynanie znajomości za pośrednictwem sms-a to nie jest dobry pomysł...
2. a może zwykłe 'cześć' - najciemniej jest pod latarnią...
3. jak chcesz być oryginalny to wykaż się kreatywnością i inwencją twórczą, a nie liczysz na łatwiznę
4. patrz tutaj:
Kod:
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=gotowe+sms&lr=
i tutaj:
Kod:
http://strony.aster.pl/zyczenia/
może coś znajdziesz...
 
Do góry