Erotyczne portale. Korzystać z takich miejsc?

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
1. Bo to jest forum publiczne.
2. Bo mam alergię na wypisywanie głupot.
3. Bo swoje tezy należy udowodnić czy uzasadnić.
Wiesz co to takiego?
Pokaż w którym miejscu choć raz to zrobiłeś.

Udowodniłeś że tak jest naprawdę?
Gdzie są na to dowody?
Czy Ty zdajesz sobie sprawę że za takie wpisy na niektórych forach byłbyś wywalony na zbity pysk z forum?

PS nie jestem żadnym Twoim kolegą.
A nie jest tak w przypadku kobiet, które świadczą usługi seksualne, człowieku?
Ja jestem na wolnym forum, tak jak Ty i każdy inny i mam pełne prawo się udzielać tak, jak chce. Nikogo nie obraziłem, nie uraziłem i mam prawo do swojego zdania, tak jak Ty i każdy inny na forum.

Ja tego nawet nie muszę tłumaczyć Tobie, człowieku.

Bzdury piszesz, a mi zarzucasz bzdury...

Zastanów się, co piszesz i nie czepiaj się, zwyczajnie moich postów, dobra? Bo to już się robi irytujące.

Czy to do Ciebie dociera, czy nie dociera??
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
A teraz do tematu.

Każdy ma prawo się zarejestrować na portalach erotycznych, bo są one dla ludzi, a nie dla zwierząt.
Pytanie tylko, jak się z takich miejsc korzysta, czy w dobrym, czy w złym celu.

Bo można mieć złe, nieszczere intencję i korzystając z portali erotycznych w złym celu, by poznać kogos i kogoś wykorzystać, np. finansowo.
Tak jak to się odbywa na niektórych, normalnych portalach randkowych, gdzie "grasują" oszuści, wyłudzający od kobiet pieniądze.
Czyli: oszuści matrymonialni.
Ale są i kobiety niektóre, również mające nieszczere zamiary, które widzą tylko pieniądze u facetów.

Ludzie są wszędzie różni, z różnym podejściem do życia, z różnymi charakterami.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Sam sobie odpowiedz na to pytanie, bo sam byłeś użytkownikiem portalu erotycznego, sam przyznałeś, że był płatny i że ogłaszały się na nim panie lekkich obyczajów. Powinieneś więc wiedzieć co kieruje człowiekiem, który się tam rejestruje.


PS. W sumie w pewnym sensie rozumiem stalowego, byłem kiedyś na czerwonej alei w Eindhoven, ale z usług machających do mnie zza szyb prostytuyek nie korzystałem (tylko wtedy zabrał mnie tam gośću, który pokazywał mi miasto, a do Eindhoven jechaliśmy pociągiem na gapę...)

Spacerowałem też z ciekawości po Patpong w Bangkoku. Dla zainteresowanych są to dwie uliczki, jedna z klubami, na których panowie zgarniają Cię na występy takie jak ping-pong show, czyli strzelanie przez kobiety piłeczkami wsadzonymi w waginy w publiczność (nie skorzystałem że względow etycznych), druga z burdel ami, przed którymi siedzą dziewczyny (chyba, jeśli to byli chłopcy, to ładniejsi od dziewczyn) w 3 rzędach i burdel-mama. Jak masz ochotę na któraś, podchodzisz, wybierasz i idziesz do góry (też nie skorzystałem, byłem z dziewczyną i ona z pewnością nie miała penisa).


Także w pewnym sensie rozumiem ciekawość. Zakładam jednak, że między zobaczeniem patpong na żywo, a zapłaceniem za portal erotyczny jest mała różnica.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 274
Punkty reakcji
196
W sumie w pewnym sensie rozumiem stalowego
A ja nie.
Napisał na którym był portalu?
Napisał na ilu profilach kobiet był i co tam zaobserwował?
Napisał o innych swoich przemyśleniach wnioskach spostrzeżeniach związanych z tym portalem?
No bo jeśli nie napisał nic to skąd pewność że on gdziekolwiek był a nie zwyczajnie np konfabuluje?
Czy gdybyś zabłądził w obcym mieście to chciałbyś pytać kogoś takiego o drogę?
Zaczynam podejrzewać że on sam dobrze nie wiem gdzie on był.
Za chwilę zamiast cokolwiek wyjaśnić albo odpowie agresją albo schowa głowę w piasek i wypowie się w innym temacie.
 
Ostatnia edycja:

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Albo napisze mi wiadomość prywatną xd (Stalowy, nie odpowiem Ci). To z tym rozumieniem to był sarkazm...

Tak naprawdę myślę, że Stalowy liczył na to, iż któraś dziewczyna mu odpisze i "da" mu za darmo, albo po prostu się w nim zakocha (pretty woman to tylko film).

Temat brzmi: czy korzystać z takich miejsc? No więc... Ja nie korzystam i generalnie to odradzam, bo trochę głupio zamoczyć w dziewczynie, która ma przebieg większy niż moja Astra z 2004 r. i to jeszcze za pieniądze.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 274
Punkty reakcji
196
Temat brzmi: czy korzystać z takich miejsc? No więc... Ja nie korzystam i generalnie to odradzam, bo trochę głupio zamoczyć w dziewczynie, która ma przebieg większy niż moja Astra z 2004 r. i to jeszcze za pieniądze.
Ale to jest reguła a od reguł są wyjątki.
Czy to nie Ty pisałeś że masz partnerkę poznaną przez internet?
A przecież kto wie co stalowy rozumie przez "portal erotyczny"?

Tak naprawdę myślę, że Stalowy liczył na to, iż któraś dziewczyna mu odpisze i "da" mu za darmo, albo po prostu się w nim zakocha (pretty woman to tylko film).
Mniejsza o to ale idziesz gdzieś "z ciekawości".
To chyba kiedy stamtąd wracasz masz swoje obserwacje wnioski z czymś się zgadzasz albo czemuś dziwisz i "wiesz lepiej".
Gdzie jest takie zachowanie u stalowego?
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Dla mnie portal erotyczny, na którym dziewczyny się sprzedają za pieniądze (to słowa Stalowego z pierwszego postu), to dość jednoznaczna definicja. Tutaj nie ma się co doszukiwać wyjątków od reguły. Rozróżnijmy sobie:
Portal randkowy - coś w stylu tindera
Portal erotyczny - coś w stylu roksy


Co do drugiej części, Stalowy na moje oko jest bardziej trollem, niż poważnym dyskutantem, stąd bardzo ogólnikowe podejście do każdego tematu, uciekanie przed argumentacją, etc
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
I uważam, że glowonog i Kibic Polski piszą bzdury w moim kierunku. Ale ja ich na siłę nie będę przekonywał do tego, że nie mają niestety racji.
Być może tak są, a nie inaczej przekonani i nie warto na to zwracać uwagi.

Do tematu.


Portale erotyczne służą głównie w celu: szukania seksu i przyjemności i również płatnego seksu ( a to chyba najczęściej, bo takie są czasy ) i dla zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych.
I tutaj nie ma co udowadniać, bo tak to wygląda.
Jeżeli chodzi o mnie, to jest moja, prywatna sprawa, gdzie i po co ja się rejestruję. I dotyczy to też każdego innego człowieka.
Nie muszę się tłumaczyć nikomu z tego, na jakim portalu erotycznym miałem profil, bo to nie jest istotne.
Samo tylko to, że miałem tam swój profil i to tyle.
Założenie profilu było z ciekawości i niczym tak naprawdę mnie to nie kierowało.

Może ktoś w to wierzyć albo i nie i jest mi to obojętne.

Natomiast takie są fakty i taka jest prawda ( nikt faktów na siłę nie zmieni ), iż niektóre kobiety zarabiają seksem, bo kuszą: szybkie i łatwe pieniądze.
Do tego, łącząc: przyjemność z kasą. Ale czy zawsze to jest takie "przyjemne", uprawiać seks z różnymi facetami, bez uczucia i sympatii, za dobrą kasę?
 
W

weteran

Guest
Będzie cisza czy yebnąć komuś? :cool:
Się "żreta" dosłownie wszędzie już...

Portale ero są cacy ale z deka za drogie, nawet na moją kieszeń.
Dla mnie, portale ero i podobne to ... HBO COMEDY i ZONE HORROR za pół ceny i to naprawdę bez reklam :p
Od wielu, wielu lat psuje głowy samiczkom ... po całości, ale ja lubię wkuffiać ludzi PRAWDĄ W PRAWDZIE...
Ostatnio byłem na forum LGBT, hehe, chciałem pogadać na temat miłości między gejami i wyszło na to że... mają oni jedynie seks maszynowy pozbawiony uczuć i ... całej reszty. Potem polazłem na sexforum.pl i psuję im nerwy już chyba ze trzy miechy, hehe, oj wiki-wiki, wujo, którego znasz z forumowiska to zaledwie 10% tego, co wujo czyni w innych miejscach, nie przepraszam ale to... naprawdę odstresowujące hobby, patrzeć i czytać jak te niegdyś mercedesów, jachtów i willi szukające samice... dzisiaj same "se" zostały, ubaw po pachy, no mówię... często jak w KellyFamily z domieszką MAPET-SZOŁ.

A teraz tak serio, moim okiem dość sprawnym zauważyłem że... w popierdolonii (tj. dawnej Polonii) takowe jak szacun, honor, godność, zasady, kulturka i jakikolwiek poziom już dawno w grobach zgniły, wystarczy popatrzeć na Esce na WarsawShore ... serio...
Próżno zatem na tego typu portalach szukać czegokowliek, piszę celowo że CZEGOKOLWIEK bo ... ludzie to to nie są.
Królują dziffki zakamuflowane w ładne łachy i udające singielki do wzięcia, bez hajsu nie podchodź i tyle w temacie.
85% profili to fałszywka a po drugiej stronie Janusz krzyczy: kochanie, na bilet mnie przyślij, już jadę... doładuj mi jeszcze Orange...


Mój text na ten rok:

W MERCEDESACH PRZEBIERAŁY...
W PORTFELACH GRZEBAŁY...
ZŁOTA WYMAGAŁY...
A NA KONIEC...
PO LATACH...

Z PALCEM SAME SE... ZOSTAŁY....

HAHAHA...
Tanie samiczki po przeczytaniu... dostają piany w ustach...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry