eRepublik

Status
Zamknięty.

Moonolith

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
eRepublik jest to symulacja wirtualnego świata, oddająca jego aspekty polityczne, gospodarcze oraz militarne, jest to doskonała propozycja zarówno dla tych, którzy zawsze marzyli o karierze biznesmana, polityka, dziennikarza czy żołnierza jak i dla tych którzy w grach najbardziej cenią sobie współpracę oraz kontakt z innymi graczami - działamy jako jednostki, rozwijająć swoją postać, jednak razem stanowimy o sile naszego ePaństwa, ePolski.

eRepublik nie stanowi jedynie kolejnej pozycji na długiej liście gier przeglądarkowych. Stopień, w jakim gra oddaje realia zarówno gospodarki (różne działy przemysłu współpracujące ze sobą, giełda, konkurencja pomiędzy biznesmanami), polityki (partie polityczne, afery (tak, w wirtualnym świecie też są ;d), wybory parlamentarne i prezydenckie (nawet Ty możesz zostać prezydentem ePolski zdobywając odpowiednią ilość głosów :p), jak i działań militarnych (starcia prawdziwych mocarstw i bloków sojuszniczych, zawodowe oddziały militarne) jest naprawdę imponujący, i osobiście nie spotkałem się wcześniej z czymś takim.

Potężna ePolska? Już jest. Spraw by była jeszcze silniejsza i dołącz do rzeszy ponad 60tys. Polaków, którzy wciągneli się i wyjść nie mogą bo to nałóg*
*bo choć do gry wystarczą 2 kliknięcia dziennie (2 minuty?), to gra potrafi naprawdę zaabsorbować, jednak to my i tylko my decydujemy, ile czasu jej poświęcimy dziennie.

Jeżeli chcesz już sie zarejestrować i nie możesz wytrzymać to musze też ostrzec - pierwszy tydzień gry jest nudny i ogranicza się do paru kliknięć, w tym czasie młody gracz powinien zaznajomić się z mechaniką gry nim odblokowane zostaną wszystkie opcje ;)


No dobra, jeżeli jesteś juz pewnien/pewna że to gra dla Ciebie, to możesz zarejestrować się z mojego reflinka:​
//ciach

dzięki za uwagę
smile.gif
 

Moonolith

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
dziękuję za tę cenną uwagę Panno M.
pozwolę sobie nawet odświeżyc mój temat, może przyczyta go jeszcze parę osób : )
 
Status
Zamknięty.
Do góry