emule - problem z pobieraniem, bardzo niski transfer

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Mam neostradę 512 kb/s i w wszystkich programach oprócz emule pobiera się dosyć szybko [ 20 - 40 kb/s np w bearshare]...
Mam emula 0.47c. Udostępniłem w nim 7,03 GB [810 plików]. Odemnie naraz pobiera średnio 5 osób z prędkością od 1kb/s do 10 kb/s [nie ma limitów w pobieraniu ani w wysyłaniu... możliwości sa ustawione w pobieraniu na 512 kb/s a w wysyłaniu 20kb/s]... no i wszysyscy sobie odemnie fajnie ładnie pobierają a ja potrafię stać w kolejce przez pół dnia po jedną mp3 :/ a jak juz zaskoczy to pobiera mi z predkością od 1 kb/s do 10 kb/s [raz zdazył się cud i szło przez 20 sekund z predkością 39 kb/s] Emula zainstalowałem tylko dlatego bo potrzebuje ściągnąć jeden obraz płyty [nieważne jaki] a wszystko inne pobieram w bearshare. Nieważne jaki pobiertam plik.... to zawsze jest tak samo [no prawie zawsze... czasem ejst tak zę od razu mi pobiera ale idzie od 600b/s do 4 kb/s]... źródeł jest dośc dużo a i tak moge stać w nieskończonośc w kolejce. Co z tym jest? U mojego kolegi z klasy ten sam plik idze z predkością od 10 kb/s do 40 kb/s i dosyć szybko mu rusza. [muj kolega tez ma neta 512]

No więc mam pytanie... co z tym może być?! mnie :cenzura:ica bierze jak przychodze do kompa po całym dniu a tu ściągneło się tylko 2 mega pliku w emulu... albo nic się nie ściągneło.

[kiedy włączam emula wyłączam inne programy. OOO i łącze się z swerem DonkeySerwer No 2 czy jakoś tak. I w Kad też jestem połączony.]
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
raczej nie mam. W bearshare mi szybko wszystko idzie... a w torrentach i w emulu zamula strasznie.


Jak pobieram w emulu to prawie zawsze mi idzie z jednego źródła bo te kolejki są :/
 

Andrii

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
664
Punkty reakcji
0
sprawdź czy masz low id w ten sposób:

połącz się z wybranym serwerem i na dolnym pasku masz napis Połączono, później czas działania programu i następnie ikonke a obok niej liczby (to twoje id) najedź na to pole myszką bez klikania i jeżeli pisze ID użytkownika 123456 (niski) to znaczy że masz low id i w tym tkwi problem
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
sprawdź czy masz low id w ten sposób:

połącz się z wybranym serwerem i na dolnym pasku masz napis Połączono, później czas działania programu i następnie ikonke a obok niej liczby (to twoje id) najedź na to pole myszką bez klikania i jeżeli pisze ID użytkownika 123456 (niski) to znaczy że masz low id i w tym tkwi problem

No więc jak mam te low id to co teraz trzeba zrobić żeby normalnie działało?

***

Przez chwile dobrze było jak zminiłem port ale teraz znów wogóle nie pobiera :/
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
No mam routera... Pentagram jakiś tam... Pokombinuje coś ale jak brat pójdzie do roboty bo jeszcze coś zwale i się nie połączy [ja zdolny jestem xD]
 
Do góry