Emo

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
Emo... To ciekawi ludzie. Patrzą na świat zupełnie inaczej niż większość społeczeństwa. Są swego rodzaju indywidualistami.

Nie porównujmy Emo do dziwnych rzeczy typu Bill z tokio burdel.. to jest podróba i komercja :D

Jeszcze odnośnie tego samookaleczania. Człowiek który nie potrafi poradzić sobie z problemami, jest bardzo wrażliwy na bodźce zewnętrzne zarówno psychiczne jak i fizyczne, a co za tym idzie... nie potrafi skrzywdzić drugiego człowieka i woli swoje cierpienie rozładować na sobie. Sprawić sobie ból, by poczuć ulgę.
Część społeczeństwa uważa iż Emo potrzebują specjalistycznej pomocy, bo samookaleczanie nie jest niczym innym jak objawem pogłębiającej się depresji. [coś w tym jest]


no i tyle ode mnie..
 

Ishida

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Nieeeeee!!!! Nienawidzę jak ktoś porównuje billa do emo! Ludzie, to są dwa różne światy! Bill NIE jest emo! Jasne? <_<

Na początku mnie to drażniło. Teraz wydaje się dość zabawne, kiedy krzyczą za mną "Ej! Tokio Hotel!!". Zacofany polski naród...
 

kill_your_lover

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
wy jesteście chorzy. emo po pierwsze się nie tną. ile ludzi widziałam należących do tej subkultury to wszyscy mięli ręce czyste. a tak w ogóle nie każdy emo jest taki sam! i emo nie wywodzi się od billa z tokio hotel TYLKO BILL PROMUJE SIĘ NA STYL EMO. Nie wmawiajcie mi tu ,że emo jest od billa bo emo powstało w 2000 roku lub nawet w 1985, a Billa chyba na świecie jeszcze nie było! Buahahahahahahah. To Billowi spodobało się emo i się tak ubiera ,a co słucha? Chyba disco polo, bo emo to też muzyka wiecie jaka. Więc prosze mi nie chrzanić ,że emo się wzięło od Billa! :lol:
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Bill robi się na emo? No nie powiedziałabym... Może w malutkim stopniu... On robi się na jakiegoś wielkiego rockmena... Ale jak widać mu to nie wychodzi...
 

R.F.

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
162
Punkty reakcji
0
bill z th to jest beznadziejna podróba MIYAVI'EGO [jeżeli ktoś wie kto to Miyavi wogóle...]
 

drukarka00000

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
kimi nou?
Witam. A co ma ten na B wspólnego z Miyavim?? sorki nie bardzo rozumiem co jest podobne miedzy nimi??? :niepewny: co prawda nie wiem o kogo chodzi tego pierwszego na b ale moze ktos mi powie? Bo Miyavi to spoko ale to drugie to nie bardzo sie orientuje?
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Cieńcie sie dla popisu jest najwieksza głupota i najabrdziej debilna moda. Jest taka choroba jak autoagresja ale watpie zeby EMO ja mieli ale jak chca to niech sie kalecza skoro lubia zycie w depresji. Dla mnie świat jest zbyt piekny. bO tka w sumie świat jest piekny tylko ludzie sa.. :D
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Stereotypy nie wiem czy to stereotyp czy co nigdy nie miałam stycznosci z tymi Emo ale czytajac teamt dowiedział sie ze sie tna i ciekawi mnie po co? A moze jednak tego nie robia.
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Tak. To jest stereotyp. Że o emo to ciągle płacze, ciągle się tnie i ciągle ma depresje. Luuudzie no proszę was. Cięcie się nie jest przypisane do jakiejś subkultury (tutaj emo). To nie jest tak, że jak chcesz być emo musisz się ciąc. A jeżeli się nie tniesz - nie jesteś emo. To nie tak. Autoagresja leży w psychice człowieka, a nie czy jest metalem, emo, punkiem czy 'zwykłym, przeciętnym' człowiekiem. Oczywiście zawsze znajdą się jacyś durnie co robią to na pokaz, albo myślą że będąc emo trzeba się ciąc. :cenzura:. Nie trzeba. Nie wiem kto to wymyślił..........
 

R.F.

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
162
Punkty reakcji
0
"co prawda nie wiem o kogo chodzi tego pierwszego na b ale moze ktos mi powie? Bo Miyavi to spoko ale to drugie to nie bardzo sie orientuje?"

ku**a... jest coś takiego jak GOOGLE,
wpisujesz "bill tokio hotel" w "images" i wiesz jak wygląda 'ten na b'

i sobie porównaj, skoro znasz miyaviego to powinnas wiedzieć jak wyglądał gdy był młodszy

odpowiedz powinna ci sie sama nasunąć.
a jeśli nie to już na to nic nie poradzimy...
 

R.F.

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
162
Punkty reakcji
0
nie musisz dziękować.

już wiesz o co mi chodziło czy jednak nie skojarzyłaś ocb?
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Okazało się ze kolega wie coś na temat Emo. Opowiadał wszystko ładnie pieknie az na koncu walnał ze wiekszsc jest gejami :| zgniłam i napewno w to nie wierze bo to bez sensu co powiedział :/ .
 

R.F.

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
162
Punkty reakcji
0
bez przesady... nie wszyscy! przeciez każdy jest inny :.
a jak już to częściej są bi :p tzn ja większość znam bi a nie gejów :.
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A to jednak miał racje. Już myslałam ze zaraz beda znowu teksty o stereotypach.
 

gillaz

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
miasto industrialne
Nienawidzę takich ludzi. Szczegółnie facetów ubierających sie w ten spedalony sposób! Jakbym spotkał na ulicy to od razu wrzucam na niego
 

kolczyk_w_nosie

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z okolicy wielkopolskiej stolicy
Czytałam to co tu pisaliście. No cóż... ja też jestem emo. A może to przez modę? Ciełam się, przyznam. Mam własny świat, w którym żyję i jest mi dobrze. Chociaż ludzie dziwnie odbierają tą kulturę. Wczoraj spotkałam się z komentarzem na mój temat. No cóż... Polska - naród zacofany jak psi odbyt.
A muzyki słucham różnej. Nie mam jednego kierunku. A co? Co by tu jeszcze... znajomi mnie nie potępiają :/ takich chamskich to nie mam. Ekhem... to by było na tyle.
Aha, niektórzy piszą, że homo albo bi. No i słusznie, bo się znajdują. Przyznaję również rację, że emoboys są kiut *w* Można by ich schrupać. No to teraz tyle.

Pozdrawiam^^
 
Do góry