EMERYTURY

P

profes

Guest
Już dawno powinno to być zrobione. Przecież wysokie emerytury co niektórych osób wołają o pomstę do nieba.
 

Parsi

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
234
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja tam nic nie mam do wysokich emerytur, o ile samemu sie na nie zarobiło. Ale wiadomo jak to jest w Polsce - my nie zbieramy na własne emerytury, tylko na obecne emerytury naszych ojców. A powiedz któremu, że to niesprawiedliwe! Mnie by było wstyd, gdyby mój syn miał na mnie pracować!
 

arborowski

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jestem aktywny zawodowo i mimo przymusowego ubezpieczenia, prowadzę również regularne działania zmierzające do tego, by na emeryturze żyć godnie łącząc wypłatę z ZUS oraz własne oszczędności. Uczę się jak pomnażać i mądrze odkładać pieniądze, a dzięki wielu poradnikom moja wiedza jest co raz bardziej obszerna. Młodym ludziom, jak i wszystkim tym, których interesuje temat finansów, emerytury, godnego życia, proponuję poszukać np. w internecie samouczków finansowych.
 

MRCL

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2019
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ciekaw jestem jakie macie zdanie o pracowniczych planach kapitałowych?

Warto jest się w nie pakowac czy nie?

Aktualnie wchodzą na rynek i docelowo mają objąc wszystkie firmy. Sam mam mieszane uczucia Z jednej strony jest to rozwiązanie sprawdzone w wielu krajach Europy Zachodniej, z drugiej strony obawiam sie,ze zabiorą nam kasę jak w ofe.
 
Do góry