Elmex - najlepsza pasta

znana-z

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Elmex jest najlepszą pastą do zębów jakiej kiedykolwiek używałam, a było ich sporo. Kiedyś miałam ciągle wrażliwe zęby na zimno. Od czasu kiedy zaczęłam używać tej pasty problem zniknął. Polecam wszystkim. Kosztuje 11zł, ale warto zapłacić.
 

stomatolog

Lekarz dentysta
Dołączył
6 Październik 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Zgadzam się - działa (nawet mi pomogła)...
Polecamy również Sensodyne i inne...
 
Z

zypek84

Guest
Dobrą pastą jest również Ajona. Ma ona również właściwości minimalizujące ryzyko paradontozy, wybiela zęby, eliminuje krwawienie dziąseł, a jest śmiesznie tania, bo można ją już kupić kosztem ledwie kilku złotych. To naprawdę dobry interes ;-)
 
R

rabunia89

Guest
Wymieniona Ajona działa - na krwawienie dziąseł i na pewno pomaga utrzymać biel zębów. Początkowo ważne dla mnie było to pierwsze, ale teraz głównie to drugie. W zasadzie od kiedy korzystam z tej pasty, to już nie mam problemów z ich bielą, a normalnie piję kawę. Dbam jednak o moją dietę.
 
Z

zypek84

Guest
A ile mniej więcej trwało dojście do tej trwałej bieli? Miesiąc? Dwa? Może jeszcze dłużej?
 

mysza6000

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
65
Punkty reakcji
1
Na prawdę dobra pasta także używam mam aparat stały i cały czas jej używam polecam naprawdę najlepsza pasta jak dla mnie :) :zakochany:
 
R

rabunia89

Guest
Chyba raczej o Ajonie pisze. Do bieli dochodziłam przez kilka miesięcy, ale już po 2 tygodniach widać było spore zmiany. Po prostu zauważyłam, że moje zęby wyglądają dużo korzystniej i na to czekałam. Po kilku miesiącach miałam już uśmiech wart milion dolarów :p
 
Z

zypek84

Guest
Po 2 tygodniach to raczej widziałaś jedynie symboliczne zmiany, bo trudno oczekiwać, by wtedy już pojawiła się normalna biel - ludzie o nią walczą latami. Jeśli jednak faktycznie myjesz zęby Ajoną systematycznie, to na pewno nie będziesz miała w przyszłości problemów z bielą. Po prostu systematyczne mycie ją zapewnia.
 
R

rabunia89

Guest
Pytałeś o jakiekolwiek zmiany więc piszę. Faktycznie po 2 tygodniach były niewielkie, ale widoczne. Skoro sama je zauważałam (robiłam sobie zdjęcia) to chyba świadczy o tym, że efekt był ;-) Oczywiście porządny efekt nadszedł później. Dopiero po kolejnych tygodniach.
 
Z

zypek84

Guest
I nadal się utrzymuje? Rozumiem, że powstrzymujesz się od przeróżnych używek i myjesz systematycznie zęby Ajoną. 3 razy dziennie?
To niby tak niewiele, a wciąż tylko niewielka część ludzi faktycznie potrafi nad sobą zapanować. Heh. Dziwne to - czemu jesteśmy tacy słabi?
 
R

rabunia89

Guest
Papierosów nie palę, a kawę wypiję raz na kilka dni. Raczej nie korzystam z niej zbyt często, bo po co? Kolejny nałóg, w który bardzo łatwo można się wprowadzić. Biel zębów jest dla mnie o wiele ważniejsza.
 
Z

zypek84

Guest
Zatem widzimy z czego wynika Twój brak problemów. Przy takiej diecie, braku używek i ogólnie rozsądnym podejściu nie ma mowy o tym, byś nie miała białych zębów. Brawo ;-) Zaimponowałaś mi ;-)
Pilnuj Ajony to wszystko będzie OK.
 
R

rabunia89

Guest
Pilnuję od dawna i tego na pewno nie będę zmieniała, bo po co? Jest naprawdę dobrze. Polecam wam również stosowanie takich metod. To przynosi efekty ;-)
 
Z

zypek84

Guest
Znam wiele osób, które twierdzą, że jeśli już poradzą sobie z jakimś problemem to ten znika i już nie trzeba kompletnie nic robić by było lepiej. Wiadomo - podejście kompletnie niepoważne, ale co na to poradzić? Ludzie są niby dorośli, a wciąż myślą jak dzieci. Tego z ich rozumów już wyeliminować się nie da!
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
ja polecam także Lacalut ... po tej paście ma się uczucie co prawda 'szorstkich zębów', ale w bardzo dużym stopniu niweluje choroby dziąseł i krwawienie.
 

xxmoniax

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
ja polecam także Lacalut ... po tej paście ma się uczucie co prawda 'szorstkich zębów', ale w bardzo dużym stopniu niweluje choroby dziąseł i krwawienie.

Ja najbardziej wlasnie lubię Lacalut :) kupilam ostatnio sensitvie na wirtualnej aptece zestaw na pol roku chyba hehe :)Jest naprawdę swietna i delikatna dla dziąseł co w moim ypadku stanowi największy problem
 
T

tuks

Guest
Elmex? Ja korzystałem z pasty ajona i moim zdaniem jest świetnym rozwiązaniem. Zaczęło się przy problemach z dziąsłami. Dentysta zasugerował nam właśnie taką pastę - i działała. W zasadzie po dwóch tygodniach było po krwawieniu, a męczyło mnie to strasznie ;/
 

marcinfirma0

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja najbardziej wlasnie lubię Lacalut :) kupilam ostatnio sensitvie na wirtualnej aptece zestaw na pol roku chyba hehe :)Jest naprawdę swietna i delikatna dla dziąseł co w moim ypadku stanowi największy problem

jesli chodzi o dziąsła to duże znaczenie poza pastą ma też szczoteczka jakiej używasz i sposób szczotkowania
 
Do góry