Elmex - najlepsza pasta

IzUnIa22

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Lublin
Ja polecam pomarańczowy elmex + płyn do płukania także pomarańczowy. Szczególnie dla osób o kiepskim szkliwie ( tak jak moje) ja stosowałam przez 2 miesiące i bardzo pomogło.
 
K

kabol

Guest
U mnie cały czas ta sama pasta - ajona. Nazwy raczej nie kojarzycie, bo w tv jej nie pokazują. Dowiedziałem się o niej na innym forum i tak już na stale korzystam. Problemów z zębami, ani dziąsłami nie mam - jestem zadowolony. Przy poprzedniej paście niestety wcale tak rewelacyjnie nie było ;/
 
R

rabunia89

Guest
A co dokładnie działo się przy tej poprzedniej paście? Wskaż proszę konkretnie.
 
K

kargin

Guest
No właśnie nic się nie działo. W zasadzie przy każdej wizycie leczenie, wygląd też kiepski, no i przez jakiś czas miałem krwawienie dziąseł. Nie spodziewałem się, że to może wynikać z tego, ale chyba rzeczywiście tak było.
 
B

bajderman

Guest
Ajona, tak od kilku lat i nie mamy żadnych problemów z zębami. W zasadzie zmiana zaszła diametralna, zęby wyglądają ładnie, zdrowo, o niebo lepiej. Nawet nie sądziłam, że uzyskam aż taki efekt, a jednak się udało. Bez cudownych technik i zabiegów.
 
S

szyszana

Guest
Również korzystamy z tej pasty, od dluższego czasu. Fluor jest całkowicie zbędny, a przynajmniej nie widzę, aby on cokolwiek dawał i miał jakiś tam pozytywny wpływ na zęby.
 
S

szyszana

Guest
Uzywaj ajony, dbaj o systematyczność, zęby odmienisz w kilka tygodni. Tylko to wszystko musi być odpowiednio realizowane.
Szczoteczka, pasta, rozsądna dieta - efekty zauważysz.
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Ajona pomaga, ale tam musi się pojawić również odpowiednie szczotkowanie. Zanim zęby będą świetnie wyglądały, też musi trochę minąć tego czasu, ale docelowo fajną zmianę na bank uzyskacie. W moim przypadku zęby wyglądają zdrowo, są pozytywnie odmienione, dziąsła odzyskały normalność - jest w porządku.
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Szczoteczka jak już wspomniano wyżej ma duże znaczenie. Ogólnie najlepiej kupować miękkie lub pół twarde. Pasta ma głównie znaczenie ochraniające szkliwo, dlatego elmex spełnia wymogi. Jest droga, nie oszukujmy się, ale warta swojej ceny.
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Od dawna ajona. Szczoteczka miękka, zmieniana raz na kilka miesięcy. Szczotkowanie metodą wymiatania + dbałość o dietę. Przynajmniej jak na razie nie mam z moimi zębami jakichkolwiek problemów - wyglądają w porządku.
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Używajcie systematycznie ajony, dbajcie o podstawy, wtedy zmiana będzie widoczna, ale nie od razu. Doprowadzenie zębów do normalności musi trwać, ale zwracając na to uwagę na bank zrealizujecie dokładnie to, czego oczekiwaliście. Po prostu o te kwestie solidnie zadbajcie. Tyle.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Od samego początku ajona i normalne szczotkowanie. Szczoteczka miękka.
Ajona fajnie wpływa na dziąsła. Miałem mocne problemy z krwawieniem dziąseł - na szczęście nie zostało po tym kompletnie nic.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Od samego początku ajona i nie miałam żadnych problemów. Ogólnie dojście do dużej zmiany to nie jest kwestia chwili - dopiero po pewnym czasie można uzyskać zdecydowany, fajny efekt. Ajona jest właśnie na tego typu problemy - wiem jak mocno zmieniłam sobie przy niej barwę.
 
Do góry