Elmex - najlepsza pasta

znana-z

New Member
Elmex jest najlepszą pastą do zębów jakiej kiedykolwiek używałam, a było ich sporo. Kiedyś miałam ciągle wrażliwe zęby na zimno. Od czasu kiedy zaczęłam używać tej pasty problem zniknął. Polecam wszystkim. Kosztuje 11zł, ale warto zapłacić.

Z

zypek84

Guest
Dobrą pastą jest również Ajona. Ma ona również właściwości minimalizujące ryzyko paradontozy, wybiela zęby, eliminuje krwawienie dziąseł, a jest śmiesznie tania, bo można ją już kupić kosztem ledwie kilku złotych. To naprawdę dobry interes ;-)

R

rabunia89

Guest
Wymieniona Ajona działa - na krwawienie dziąseł i na pewno pomaga utrzymać biel zębów. Początkowo ważne dla mnie było to pierwsze, ale teraz głównie to drugie. W zasadzie od kiedy korzystam z tej pasty, to już nie mam problemów z ich bielą, a normalnie piję kawę. Dbam jednak o moją dietę.

Z

zypek84

Guest
A ile mniej więcej trwało dojście do tej trwałej bieli? Miesiąc? Dwa? Może jeszcze dłużej?

mysza6000

Member
Na prawdę dobra pasta także używam mam aparat stały i cały czas jej używam polecam naprawdę najlepsza pasta jak dla mnie :) :zakochany:

R

rabunia89

Guest
Chyba raczej o Ajonie pisze. Do bieli dochodziłam przez kilka miesięcy, ale już po 2 tygodniach widać było spore zmiany. Po prostu zauważyłam, że moje zęby wyglądają dużo korzystniej i na to czekałam. Po kilku miesiącach miałam już uśmiech wart milion dolarów :p

Z

zypek84

Guest
Po 2 tygodniach to raczej widziałaś jedynie symboliczne zmiany, bo trudno oczekiwać, by wtedy już pojawiła się normalna biel - ludzie o nią walczą latami. Jeśli jednak faktycznie myjesz zęby Ajoną systematycznie, to na pewno nie będziesz miała w przyszłości problemów z bielą. Po prostu systematyczne mycie ją zapewnia.

R

rabunia89

Guest
Pytałeś o jakiekolwiek zmiany więc piszę. Faktycznie po 2 tygodniach były niewielkie, ale widoczne. Skoro sama je zauważałam (robiłam sobie zdjęcia) to chyba świadczy o tym, że efekt był ;-) Oczywiście porządny efekt nadszedł później. Dopiero po kolejnych tygodniach.

Z

zypek84

Guest
I nadal się utrzymuje? Rozumiem, że powstrzymujesz się od przeróżnych używek i myjesz systematycznie zęby Ajoną. 3 razy dziennie?
To niby tak niewiele, a wciąż tylko niewielka część ludzi faktycznie potrafi nad sobą zapanować. Heh. Dziwne to - czemu jesteśmy tacy słabi?

R

rabunia89

Guest
Papierosów nie palę, a kawę wypiję raz na kilka dni. Raczej nie korzystam z niej zbyt często, bo po co? Kolejny nałóg, w który bardzo łatwo można się wprowadzić. Biel zębów jest dla mnie o wiele ważniejsza.

Z

zypek84

Guest
Zatem widzimy z czego wynika Twój brak problemów. Przy takiej diecie, braku używek i ogólnie rozsądnym podejściu nie ma mowy o tym, byś nie miała białych zębów. Brawo ;-) Zaimponowałaś mi ;-)
Pilnuj Ajony to wszystko będzie OK.

R

rabunia89

Guest
Pilnuję od dawna i tego na pewno nie będę zmieniała, bo po co? Jest naprawdę dobrze. Polecam wam również stosowanie takich metod. To przynosi efekty ;-)

Z

zypek84

Guest
Znam wiele osób, które twierdzą, że jeśli już poradzą sobie z jakimś problemem to ten znika i już nie trzeba kompletnie nic robić by było lepiej. Wiadomo - podejście kompletnie niepoważne, ale co na to poradzić? Ludzie są niby dorośli, a wciąż myślą jak dzieci. Tego z ich rozumów już wyeliminować się nie da!

notserious

Member
ja polecam także Lacalut ... po tej paście ma się uczucie co prawda 'szorstkich zębów', ale w bardzo dużym stopniu niweluje choroby dziąseł i krwawienie.

xxmoniax

Member
ja polecam także Lacalut ... po tej paście ma się uczucie co prawda 'szorstkich zębów', ale w bardzo dużym stopniu niweluje choroby dziąseł i krwawienie.
Ja najbardziej wlasnie lubię Lacalut :) kupilam ostatnio sensitvie na wirtualnej aptece zestaw na pol roku chyba hehe :)Jest naprawdę swietna i delikatna dla dziąseł co w moim ypadku stanowi największy problem

T

tuks

Guest
Elmex? Ja korzystałem z pasty ajona i moim zdaniem jest świetnym rozwiązaniem. Zaczęło się przy problemach z dziąsłami. Dentysta zasugerował nam właśnie taką pastę - i działała. W zasadzie po dwóch tygodniach było po krwawieniu, a męczyło mnie to strasznie ;/

marcinfirma0

New Member
Ja najbardziej wlasnie lubię Lacalut :) kupilam ostatnio sensitvie na wirtualnej aptece zestaw na pol roku chyba hehe :)Jest naprawdę swietna i delikatna dla dziąseł co w moim ypadku stanowi największy problem
jesli chodzi o dziąsła to duże znaczenie poza pastą ma też szczoteczka jakiej używasz i sposób szczotkowania

Do góry