Elektroniczny papieros. Czy ktos uzywa?

lunasz

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
64
mam w domu
na poczatku wydawało się że dam radę,jednak nie,wróciłam do analogów
ale chyba wezmę i znowu będę podpalać elektroniki
 

takka

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
1
A ja uważam, że to super rozwiązanie - jeśli już nie ze względów zdrowotnych (choć w e fajce nie ma substancji smolistych przykładowo...) to już ze względów finansowych - jaka to oszczędność na dłuższą metę! No i na prawdę można kupić takiego e-papierosa na każdą kieszeń - jasne, że nadal są takie po 150 zł i więcej, ale najtańsze widziałam już za ok 50 zł np. na wasserman.pl a chyba nie ma zasadniczej różnicy?? (myślę, że duży wpływ na cenę ma marka..)
 

lusiak93

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wolałabym, żeby każdy palacz przerzucił się na e-papierosy , nie bądźcie egoistami i przestańcie truć innych - ot taka moja mała dygresja ;)
Pozdrawiam i życzę szczęścia z e-papierosami!
 
M

marcin.ch

Guest
uzywam i super sprawa tylko sluchajcie jak czestop pijecie alkohol to mozecie zapomniec
bo wtedy jest ciagotka i wczesniej czy pozniej polegniemyu
nie ma tez targowania ze dzis zapale 4 a jutro 3 jak rzucamy to kategorycznie
i nauczcie sie palic wolno ale jak najdluzej bo to nie papieros tylko inhalator ?BARDZO WAZNE
wtedy bedziecie łapac chmurki nawet wieksze i mocniejsze niz z tradycyjnego papierosa POZDRAWIAM
 

renowator

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
To rzeczywiście dobry sposób na ograniczenie lub całkowite rzucenie Palenia, tym bardziej że wychodzi dużo taniej od innych "cudownych" metod..
 

badylllek1993

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2011
Posty
86
Punkty reakcji
2
Kupilem ostatnio sb e-papierosa i szczerze... oprócz innego smaku nie czuje różnicy ze nie chce mi się palić. Dalej jaram jak smok... strata kasy...
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Kupilem ostatnio sb e-papierosa i szczerze... oprócz innego smaku nie czuje różnicy ze nie chce mi się palić. Dalej jaram jak smok... strata kasy...

ale e-papieros nie jest do rzucania nałogu... nie odzywaczaja palacza od nałogu trzymania papierosa w ustach, nie oducza palacza kontakty z nikotyną,
nadal "palisz" tak na prawdę z tym że nie ma tam subst. smolistych. Stara kasy jeśli ktoś wierzy, że ktoś albo coś za niego rzuci nałóg.
 

KibaM

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Mi po e-papierosach wymiotować się chcę :/ Teraz próbuje metody Allena Carra. Wcześniej próbowałam płytek elektrycznych, gum z nikotyną, zajadałam cukierkami. Dłużej niż 1tydzień nie wytrzymałam. Muszę w końcu coś z tym zrobić, ale brakuje mi odpowiedniej motywacji. Chłopak naciska, ale pomóc mi z tym nawet nie próbuje :/ Nie wiem co mam zrobić.
Czytam tą książkę i chyba to zaczyna mi pomagać; coś zaczyna się dziać w mojej świadomości, skoro już postanowiłam poszperać w internecie więcej na temat w rzucania palenia.
 

wojtek432

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Pl
e-papieros to rewelacyjna sprawa, "palę" go już od miesiąca. O wiele lepiej sypiam, co jest dużym plusem bo miałem z tym problem, nikotyna jest do organizmu dostarczona z której ilością można schodzić do 0 co jest kolejnym plusem. Nie każdemu to pasuje, ja osobiście jestem zadowolony.
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
To zależy jaki e-papieros się kupi. Jeśli ten tańszy to każdy wróci do tego zwykłego papierosa, ale jeśli kupi się ten droższy to będzie się zadowolonym.
e-papieros e-papierosowi nie równy, Jeden kosztuje ze 40 zł, inny jest za 130 i więcej.

Jestem za stosowaniem, ponieważ nie śmierdzą, to też mi nie przeszkadzają i nie szkodzą osobom postronnym, tak jak osobom palącym.
To takie oszustwo organizmu.
 

wojtek432

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Pl
zakupiłem sobie zestaw za ok 200 zł, koszt palenia się zwraca po jakimś miesiącu może troszkę dłużej. Do tego liquid kosztuje koło 10 zł. i starcza przeciętnie na 5 dni palenia, gdzie wcześnie wypalałem normalnych papierosów paczkę dziennie. Oczywiście można palić je praktycznie wszędzie i raczej nie przeszkadzają towarzyszącym nam osobom.
 

camel77

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2011
Posty
13
Punkty reakcji
1
Miasto
Płock
Witam wszystkich. Ja palę epapierosy juz ponad poltora roku z różnymi efektami. Miałem kilka przerw związanych z awaryjnością epapierosów. Teraz jestem w pełni zadowolony z tego co mam batka wystarcza prawie na caly dzien, kop i dym duży juz 2 miesiące nie zapalilem analoga super sprawa no i oszczednosc. Powiem jedno nie ma co lasic sie na tanie epapierosy na allegro z duzymi gratisami bo te epapierosy nawet jednego dnia nie wytrzymuja.
 

sebastianos

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
nie palę 4 dzień i zastanawiam się nad zakupieniem, ciągnie mnie jak cholera do fajek... Masakra... Chodzę wsk..., zły..., myślę tylko o papierosie. Myślicie, że w takim przypadku pomoże?
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Ja mam Kamikaze już 3 miesiąc i chwalę sobie tanka, dokupiłem ostatnio kartomizer z dwoma grzałkami i to już jest masakra :) Kop nawet za mocny czasami. Bateria starcza mi na 1,5-2 dni.
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Jeśli chodzi o smak, to poszukaj w necie, też na początku mojego e-palenia chciałem coś podobnego do smaku prawdziwego papierosa, jednak moim zdaniem lepsze są płyny smakowe, ja używam mentolowego i jest git. Dobra jest wiśnia, czy turecki tytoń, jak również smak cygar.
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Trzeba też uważać bo pojawiła się masa e-papierosów już za 19zł można nabyć, osobiście nie palę ale szwagier testował taki lepszy sprzęt i ten za 19zł ponoć jest spora różnica.
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Kupowanie tanich e-papierosów nie ma sensu bo można się rozczarować i zniechęcić. Przed zakupem warto poczytać co nieco w necie i wybrać odpowiedni model dla siebie.
 

rafaello666

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
gniezno
Ja osobiscie nie polecam. Palilem e-papierosa i po tym i tak chcialo mi sie palic a dym z tego urzadzenia niczym nie przypominal dymu z noramlnego szluga. Poza tym dtm gryzl w gardlo i pluca.
 
Do góry